Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kızlar 3. ay kontrolume gitmiştim piercinge izin çıktı ıstanbul da nerde taktirabilirim bilen var mi?
Gunaydin canim super bir haber bu masallah sana o guzel gobegine de cok yakisacak temiz bir yer bulup yaptir canim oturdugun yerlerde de vardir kesin iyi bir yer arastir

İyi haftalar herkeslere
Hatırlatayım göğüs küçültme ve karından ameliyat olmuştum iki ay bitti
Üçüncü haftadan itibaren DermatixSi ultra kullanıyorum iz için
Göğüslerdeki izler fena değil gittikçe inceliyor
Ama karın göğüslere göre daha koyu gibi bi de daha kalın
Tecrübeli arkadaşlar bu krem dışında iz için birşeyler kullanmalınıyım

Kantoron yağı kullandım ben,tavsiye ederim Ama orjinal bilindik,güvenilir bir yerden al. Ben Prof. İbrahim Saraçoğlu nun kendi yerinden aldım. Sitesi var bak istersen

Tşkler arzum77 Beşiktaş tan bir aktardan orjinal bir şey aldım
Göğüse ve karına kullanılabiliyor di mi
Bir de iz kremiyle kullanımı Nasıl oluyor bilginiz var mı

Tşkler arzum77 Beşiktaş tan bir aktardan orjinal bir şey aldım
Göğüse ve karına kullanılabiliyor di mi
Bir de iz kremiyle kullanımı Nasıl oluyor bilginiz var mı
Valla bana iz kremi önerilmemişti,kesi izi için orjinal Kantoron yağı bulabilirsen al kullan demişti doktorum. Her kesi yeri için kullanılabilir Tabiki.. İz kremini Nasıl kullanıyorsun?
Aktara sorsaydın aslında bilgi verirdi

Sordum cnm akşamları kullanmam yeterli dedi
Göğüslere de kullanılabiliyor hiç bir yan etkisi yok dedi de
Tecrübeli arkadaşlara daha çok güveniyorum
Benim Dr um iz kremi yeterli demişti
Bugün internette tedadüfen faydalarını okudum
Bi de sizin yazdıklarınızla birleşince kullansam mı dedim

Bence iz kremlerinden daha iyidir Zararı yok,faydaları yazıyor zaten netten bakmışsın.. Orjinal bir ürünse faydasını görürsün muhakkak
İzin kalması yada silinmesi biraz kişisel bir durum .Ama biz önlemleri almalıyız tabi

Selam kızlar karın germe operasyonu yaptıracağım ben de. İstanbul^dayım. Doktor öneriniz var mı?

Ben bilgi istiyirum yaklasik 10 gun sonra karin germe aliyati randevum var ve inanin korkuyorum bende memeyle birlikte yaptiricam ama karin cok agrili oluyor diye cok korkuttular beni lutfen bana acilklayici bilgi verirmisiniz ameliyat ve iyilesme agri suresince

W wewe53 korkma
Bende göğüs küçültme ve karın her ikisini birlikte oldum korkma geçiyor bugün itibariyle iki ayım doldu
İlk gece zordu ben kustum narkozlun etkisiyle çok zorladı o yüzden
Ağrı'lar içinde ağrı kesici sorunu çözüyor merak etme

Merhaba arkadaşlar. Ben de 2 çocuk yaptım. fakat göbek altım çatlak dolu. karnımda sarkıklık yok ama çatlaklar beni mutsuz ediyor. Karın germe ameliyatı olmayı düşünüyorum ama büyük bir iz kalsın istemiyorum.
Ankarada iki doktorla konuştum. sezeryan izininin biraz yukarında ve uzun bir iz olur diyorlar. Açıkçası doktor önerisi ve iz konusunda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Merhaba catlaklardan kurtulmanin yolu karin germe sizin sansiniz var catlaklariniz gobek altindaysa hemen hemen hepsi gider.. Zaten sezaryen iziniz var ayni sekilde daha asagida ve biraz daha uzun bir iziniz olacak merak etmeyin iz guzel siliklesiyor ve camasir altinda kaliyor sarkiklik yoksa mini germe olur sanirim size..

Eğer üstte sarkıklık yoksa klasik tam germede dikey iz olma olasılığı olabilir ya da iziniz yukarıda olabilir. 2 hamilelik geçirdiğinize göre üstteki kaslarda açılmıştır büyük ihtimalle. Bence endeskopik germeyle iyi bir sonuç alabilirsiniz. Hem üstteki kaslar da onarılmış olur. Hem de alttaki çatlaklar gider. İz de yukarıda olmaz. Karnınızın bir resmini koyarsanız bakıp, daha net yorum yapabiliriz

Evet karnımda sarkıklık çok yok. fakat göbek deliği etrafı ve altı çatlak dolu. Ankaradaki doktorun muayene sonrası karnımda çizdiği resmi koydum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…