Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Zor oluyor:KK62: hemde çok zor. Hemde Adana sıcağında. Ayak bileğimden Göğüs altıma kadar
ayyy cnm birde bilekten mi başlıyor eminim çok çok zordur. neyse artık sonrasını düşünüp teselli olacaksın. fıstık gibi olursun inşallah :KK66: bu arada durum nasıl?

arzum77 arzum77 Adana sıcağında duş almamak mümkün değil! Dün almadım gece uyku tutmadı düşünsene iki kat korse hemde ayak bileğinden Göğüs altına kadar. Bugün doktor kontrolüm vardı duş aldım aynısı oldu kendimi yatağa zor attım.
Allah yardımcın olsun.. Doğru,senin başka işlemlerde vardı korse tümden.. :KK14:

niye acaba bakamıyoruz gezmelerden sanırım:))))) yaz geldi yok olduk:)))

Cfaa Cfaa çok geçmiş olsun kusura bakma geç gördüm forumda değildim uzun zamandır
Canım çok, çok teşekkür ederim. Kusura bakma lütfen bende mesajını yeni gördümo_O. Foto ekledim bakabilirsin. Bugün kontrolüm vardı doktorum alınan yağların saf yağ çıktığını söyledi. Alınan yağın fotosunu ekledim fakat Görüntüsü rahatsız eder diye tekrar gizledim.

Cfaa Cfaa canim allah sabir versin sana o sicakta korse ile inan fena affedersin ciplak gezsen bile adana asiri sicak durdugun yerde terliyosun :ruh:dayan artik klima altinda dikislere dikkat mikrop kapmasin :KK66:

Cfaa Cfaa canim allah sabir versin sana o sicakta korse ile inan fena affedersin ciplak gezsen bile adana asiri sicak durdugun yerde terliyosun :ruh:dayan artik klima altinda dikislere dikkat mikrop kapmasin :KK66:
Teşekkürler hemşerim Adana cayır, cayır Ateş çıkıyor asfalttan klimaya teşekkür ediyorum her nekadar nezle ve öksürük ilacı aksamda klimayla idare ediyorum. Kısmet olursa cuma dikişler alınacak foto koyarım.

Canım teşekkür ederim şimdi gördüm. Harika olmuşsun! Göbek deliğin, karın kasın dikişin hiç gözükmüyor süper olmuş. Foto için ayrıca teşekkürler. Sevgiler
Öncelikle geçmiş olsun işallah istediğiniz gibi olursunuz Rica etsem benide izlemeye alırmısınız resimlerinizi görebilirmiyim bende ameliyat olucam agustosun 2 sinde

ben çoook eskilerindenim bu formun 11 aralık 2009 da katılmışım ilk 26 sayfadan başlıyor yazdıklarım bayağa yaşlanmışım anlaşılan :)

Arkadaşlar merhaba.Ben yaklaşık 2 yil önce doğum yaptim ve sanirim kaslarim ayrik kaldi(diastasiz recti).sabah karnim düze yakin ama yemek yedikçe sisiyo.aksam sanki 6 aylik hamile gibi gorunuyorum.Bu durumu yaşayan ve sonuç bulabilen varsa bana yardimci olabilir mi lütfen.ne yapmam gerekir
Merhaba ben 13 Temmuzda aynı şikayetten dolayı ameliyat oldum. Benimde 3 doğumum var hamileliklerde aşırı kilo alma ve yoğun öksürükten kaynaklanıyormuş . Bazen karnımda öyle bir gaz oluyorduki göbeğime elimi koyduğumda sanki bebek oynuyormuş gibiydi. Şuan bir haftalık ameliyatlıyım

Merhaba ben 13 Temmuzda aynı şikayetten dolayı ameliyat oldum. Benimde 3 doğumum var hamileliklerde aşırı kilo alma ve yoğun öksürükten kaynaklanıyormuş . Bazen karnımda öyle bir gaz oluyorduki göbeğime elimi koyduğumda sanki bebek oynuyormuş gibiydi. Şuan bir haftalık ameliyatlıyım
sizde fotoğraf paylasirsaniz arkadaşlar ve bende izleyebiliriz

X