Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Slm canım grçmişolsun inşallah iyi sinuçlar okur bende bu amalyatı olucam kısmetse 29 da nasıl agrın sancın çokmu oldu dikisler alındımı zormu alındı bide resmini görebilirmiyim izlemeye alsan beni
Çok teşekkürler Canım amin inşallah. Sanada güzel ve rahat süreçler. Ağrı oluyor tabiki ama hemşireler ağrı kesici veriyor geçiyor. Dikişlerim bugün alındı. Zaten karındaki dikişler kendiliğinle eriyen ipler olduğu için dokunulmadı. Lipo yerlerindeki dikişler alındı ve hiç hissetmedim.

kızlar bende istiyorum ileride gerdirme ameliyatı ama insan korkuyor tabi biraz. eklediğiniz resimlere nasıl bakabilirim acaba?

Valla karşı koyamayacağım yiyeceklere itiraz edemiyorum,yiyorum. Sonra bazen ipin ucunu kaçırdım diye kendi kendime kızıyorum,diyet yapıyorum :)) Pek iyi sağlıklı değil yaptıgım biliyorum ama öyle işte :110:
Umarım ipin ucu kaçmaz ve herşey yerli yerinde diri ve hoş gözükmeye devam eder :KK51:
Sen nasılsın? Kilo alıp vermeler,vücutta değişiklikler oluyormu? Hani kendini bazen çok iyi bazende salmış gibi hissettiğin oluyormu?
Tatilden yeni döndüm canım, malesef orada ipin ucu kaçtı benimde.Bazen bi bakıyorum bi bombe çıkmış aaaa diyorum göbeğim mi çıkıyor yoksa.bazen dümdüz.
Ama doğallaşma denen süreci atlattım sanırım.ilk günlerdeki gerim gerim gerginlik yok tabii.doğallaştı görüntü.
Ama hep söylüyorum spor yapmak şart ve de yediklerimize dikkat etmek, ama en önemlisi spor.bi ara yarım mekik şeklinde başlamıştım karın kasları için.henüz erkendi galiba sonradan biraz acı oldu .eylülden sonra kısmetse ciddi bir programa başlayıp şu kasları çalıştırmalıyım.
İnşallah dediğin gibi herşey diri ve yerli yerinde görünmeye devam eder.
Sevgiler

Kızlar karın ameliyatından sonra spora ne Zaman başlanabiliyor
Bende ekimde pilates düşünüyorum 4 ay bitmiş olacak o Zaman
Geç şimdi 7 hafta bitti yürüyorum bol bol
Ama özellikle pzt leri acayip ödem oluyo sanki ameliyat olmamışım gibi sonra iniyor
Bir de akşamları çok ödem oluyor normal mi Dr gel bakalım dedi sma sıcakta gitmeye üşendim
Göğüslerde yumuşadı ilk günlerdeki sertlik yok artık normalleşme sürecini göğüste yaşıyorum:işsiz::KK53::ukala:

Tatilden yeni döndüm canım, malesef orada ipin ucu kaçtı benimde.Bazen bi bakıyorum bi bombe çıkmış aaaa diyorum göbeğim mi çıkıyor yoksa.bazen dümdüz.
Ama doğallaşma denen süreci atlattım sanırım.ilk günlerdeki gerim gerim gerginlik yok tabii.doğallaştı görüntü.
Ama hep söylüyorum spor yapmak şart ve de yediklerimize dikkat etmek, ama en önemlisi spor.bi ara yarım mekik şeklinde başlamıştım karın kasları için.henüz erkendi galiba sonradan biraz acı oldu .eylülden sonra kısmetse ciddi bir programa başlayıp şu kasları çalıştırmalıyım.
İnşallah dediğin gibi herşey diri ve yerli yerinde görünmeye devam eder.
Sevgiler
Sonbahara doğru ancak spora başlayabilirim sanırım ben. Ve hızlı bir şekilde etkisini göreceğimi düşünüyorum. Bu ameliyat hooop mucize bir sonucu getirmiyor tabi,dikkat etmek ve spor diyet ile desteklemek şart evet. Açıkcası ameliyattan önce hiçte öyle düşünmüyordum :)

Kızlar karın ameliyatından sonra spora ne Zaman başlanabiliyor
Bende ekimde pilates düşünüyorum 4 ay bitmiş olacak o Zaman
Geç şimdi 7 hafta bitti yürüyorum bol bol
Ama özellikle pzt leri acayip ödem oluyo sanki ameliyat olmamışım gibi sonra iniyor
Bir de akşamları çok ödem oluyor normal mi Dr gel bakalım dedi sma sıcakta gitmeye üşendim
Göğüslerde yumuşadı ilk günlerdeki sertlik yok artık normalleşme sürecini göğüste yaşıyorum:işsiz::KK53::ukala:
Pilates yapabilirmisin bilemiyorum ama başlayabilirsin tabi spora. Sabahları dümdüzöolır karnın sonra şişmeye başlar. Akşamları çok şiş olursun normal :KK66: Doktorun gel bakalım dediyse git yinede.

Sonbahara doğru ancak spora başlayabilirim sanırım ben. Ve hızlı bir şekilde etkisini göreceğimi düşünüyorum. Bu ameliyat hooop mucize bir sonucu getirmiyor tabi,dikkat etmek ve spor diyet ile desteklemek şart evet. Açıkcası ameliyattan önce hiçte öyle düşünmüyordum :)
Aynen bende hiç dikkat etmediğim kadar dikkat ediyorum madem o kadar eziyet öektim boşa gitmesin diye

Mrhb kzlar
Bende yeniyim sizin bilgi ve yorumlarnz ışık gibi ameliyat yolunda ilerliyorum fikirsel ve araştrma anlaminda konbin vucut ameliyati ve yuzdede endeskopik duşnuyorum istnbl danım fiyat anlamnda hiç bilgi yok tamer şakrak hakkında sanirim doğru yazdm bilgi verirmisiniz tşkrler:KK54:

X