Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Evet canim revizyon olacagim
Cok yiprandim bu aralar surekli uyuyorum gunler gecsin diye kafamdan atamiyorum bu sayfayi kapatip hayatima normal bir sekilde devam etmek istiyordum ki cok projelerim yarim kaldi malesef ...
Bu kadar takma kafana canim benim karnım öyle olsa in anki hiç dokunmak ki senin önceki karnında iyiydi birazda şans işimi bu estetik olayı bilemedim canim senin amaliyatini da çok iyi bir cerrah yaptı iste tam da yüzden kararsız kaldım sürekli erteledim

Keske yaptirabilsem bu yaz tasinma telasi var iste o elimi kolumu bagladi resmen daha ev tutacagim yer belli bile degil istedigim evi bulamadim daha :/
Herşeyde bir hayır vardır elbet. Beklemen daha iyi olacaktır belki de. Önce ev işini hallet, yerleş de rahat rahat yaptırırsın sonra. Zaten bu taşınma işleri de kilo verdiriyor genelde

arkadaşlar bende istiyorum yaaa zor mu iki sezeryandan sonra berbat durumdyım fotolara nasıl bakıcamm yardım
Merhaba canim ozeldende yaxmissin ben henuz amaliyat olmadım f otolari gormek için seni izlemeye almaları gerekiyor senin de albümün varsa canim bizde seni izlemeye alırız tabiki gorebilirsin

Cherry cnm sen iz için ne kullanıyorsun?
Ben contractubex kullanıyorum cnm. 3 hafta oluyor. Faydası oluyor gibi. Benim iz ince, kabarık da deil ama renk koyu. Giderek yavaş yavaş açılıyor gerçi. Bu arada günde en az 1 paket sigara içiyorum.
Sana scarex mi önerdi dr un? Neden onu tercih etmiş acaba merak ettim.

merhaba arkadaşlar bende pzt dr gideceğimçturgut ozal tıp merkezi malatyada olacağımçççacaba kac gğn sonra is başı yapabilirm ve devlette ğcretler nasıl bana bilgi verirmisiniz

bilmiyorum ki cnm neden scarex sorayım bari

izlemeye alırmısınız foto varsa görsem memnunmusunuz birde ne kadara yaptırdınız

arkadslar merak edenler için yazayım. leylak07 çıktı ameliyattan.yorgun ama iyi çok şükür uyuyor şimdi .

Güli sen ondan daha panic atakdın :)))) hadi gözün aydın geçti bitti sevindim

Leylacım sana da çok geçmiş olsun önce mişe yazım malum telde bile bana dr araştırması yaptırdı o kadar senin adına endişeliydi sorunsuz süreçler olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…