Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

bacagını elletme gayet guzel..dalgalanma filan olabiliyor lipoda..hele iç bacak riskli geliyor bana..

bacagını elletme gayet guzel..dalgalanma filan olabiliyor lipoda..hele iç bacak riskli geliyor bana..
Cnm ben 10 yıl önce klasik liposuction yaptırmıştım iç bacağa hiçbişeycik olmamıştı. Yumuşamamıştı bile. İç bacaklar fazla benim cnm. Bir de hafif popo altı. Şort fln giyince içten sürünüyor ya birbirine oraya gıcık oluyorum. Eğer az miktar alınırsa bir sorun olmaz bence. Hafif traşlama dur bakalım 5-10 kilo verirsem gerek kalmıycak zaten

yaş fark ediyor yalnız..deri eskisi gibi toplayamiyor kendini..5-10 kilo vermeni gerektirecek bir durum da gorunmuyor ama sen daha iyi bilirsinn tabi..benim de iç bacak arasında hafif boşluk var..o yuzden dolgun bacak seviyorum.kendimizde olmayanı istiyoruz surekli

Yaş ve cildin toparlnması konusunda haklısın evt. Ama azacık alınıp laserle fln deformsyon olmyabilir. Sorucam dr uma.
Kiloma gelince nedense göstermem ama boy 170. Kilo 77 cnm.yani kilo fazlam çok. Hatta 2 dr bu kiloyla germe olmaz. Git önce 8-10 kilo ver sonra gel demişlerdi

hiç göstermyorsun cidden.. üstün ince..ondan belki..yaşını sorabilir miyim..

Cherry maşallah cnm hiç göstermiyorsun yaşını da kilonu da, bence elletme bacaklar baya iyi duruyor ama sen bilirsin tabi Nasıl rahat hissedersen

Cherry maşallah cnm hiç göstermiyorsun yaşını da kilonu da, bence elletme bacaklar baya iyi duruyor ama sen bilirsin tabi Nasıl rahat hissedersen
Sağol cnm. Benim aslında karın da kilo versem ve 2 sene deli gibi spor yapsam toparlayacak gibiydi, çok gerekli deildi yani lipo ve ameliyat ama sporu sevmiyorum. Zorla başlıyorum, 2 ayda bırakıyorum. Dietler desen çok fayda etmiyor bana. Tiroidim çalışmadığı için en sıkı dietlerle bile ayda 1 kilo ancak gidiyor. Hayat boyu almak zorunda olduğum tiroid hormonu da var. Zaten çok düzenli de beslenemiyorum. Onu da 1 ay yapıp bırakıyorum. O yüzden estetiğe başladım :))

Son düzenleme:
Kendini rahat hissettikten sonra gerisi önemli değil boşver

Amaliyat olan arkadaşlar lütfen benim fotma yorum yapsın doktorum çizim yaptı nasıl olacak bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…