Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Evet canim benim karnim iyidi oyle sarkik bir karnim yoktu sadece egilince alt taraf sarkiyordu katlaniyordu..
Sanirim benim sansim olmadi
Evet cok iyi cerrah hep guzel sonuclarini gordugum icin zaten tercih etmistim..

Herşeyde bir hayır vardır elbet. Beklemen daha iyi olacaktır belki de. Önce ev işini hallet, yerleş de rahat rahat yaptırırsın sonra. Zaten bu taşınma işleri de kilo verdiriyor genelde
Insallah tasinma yarar o yonden bana birde ramazan geldi bazilari kilo alir bazilari zayiflar umarim ben zayiflayan takima girerim

hastanedeyim bu gece..bulantısı var bulantı olunca dikişler geriliyor ama iyi başa çıkıyor çok şükür..
jelom ben çok iyi tolere edemiyorum ameliyat sonrasını..Nazlı miyim neyim ..2 kilo yağ icin 2 gece kaldım hastanede. o yizden korktum .
ikisi de baslibasina büyük ameliyat çünkü. ama iyi gisiyo leylak.güçlü kızdır

GünAydın misch leylak07 kızlar nasılsınız umarim geceniz rahat geçmiştir

seni eniştem çok nazlıyor ya ondan hahhah 2 kilo yağa ne ahladın ne vahladın be ya:)))) bünyeden bünyeye fark ediyor benim biliyorsun ilk estetik serüvenim de geberiyordum sonrakilerde hayda hopaydım kusma beni mahveder sonra ilk hafta sıkıntı sonrası iyi şükür leylamda rahat geçirir umarım sonuç da büyük ameliyat olduğu

M misch dün gittin mi Ercan beye sen kontrole mercimekceku da oradaydı belki denk gelmişsinizdir toplu sünnet oluyorlar hahhahah burun oluyor oda bu perşembe burada üye akrabası da meme mercimeğin eşi eşinin abisi de burun toplu sünnnet kampanyası var hahhaha bende araya kaynak olum dedim de sabah saatleri dolu kaçırdım

Jelesec heyecan basti valla ekim diyodum 4 gun sonraya gun aldim gıdısıni yidiiim anlatti ulen bi anlatti cizimi gosterdi dedim kim bekler ekimi kociste bu ayin 15 inde eltim bayram sonrasi onun kocasi ondan 1 hafta sonra harbi belediyenin toplu sunneti gibi

Hayırlı olsun toplu güzelleşme operasyonunuz :)

hahhahah deli takmıştın olun kurtlun bana da burun öncesi sonrası atın belediyenin toplu sünneti hakketten perşembe işimi bıraktım sana partiye katılacağım

Kızlar günaydın rüyada gibiyim
Bende ameliyat olan tayfaya katıldım
İnanamıyorum mide bulantısı ve kusma fenaydı karnı gerdiği için ağrı yapıyordu ama dayanılmaz değildi
Sabahtan beri yok neyseki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…