Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sevgili güzel ve daha da güzel olacak bayanlar
Ctesi 12.30 olarak ameliyat saatim belirlendi. Sabah 10.30 gibi hastanede olun dedi Dr
:)))
haydi hayrılısı olsun bakalım ay ogun mezuniyet yemeğimiz var akşam ama dualarım inan seninle olcak arayacağım seni akşam üzeri inşl.
diliyorum güzel haberler alıcam senden allahın izniyle inşl öperim cnmm

tabi ki canım.. ..özelden yazışmıştık seninle..mini karın germe yaptırma ihtimalım vardı.dr lar gerek görmedi kaldı öyle..laser lipo yaptırdım.karın ve bel bölgesine..2.5 litreye yakın yağ çıkmış.ödemlerin geçmesini bekliyorum şimdi..

Evt bu yağın çokluğu bir dert, yokluğu yara :)) allah isteyene bol bol versin, benden alsın ona versin :))

ya valla kilo alacam diye canım çıktı..kalçalara verilsin istedim alınacak yağlar:) yetmedi ama..
bu arada fotolarına baktım şimdi süpersin arkadaşım..mini mi oldun? izin çok uzun değil ve kesi yeri çok düzgün duruyor yeni olmasına rağmen..

ya valla kilo alacam diye canım çıktı..kalçalara verilsin istedim alınacak yağlar:) yetmedi ama..
bu arada fotolarına baktım şimdi süpersin arkadaşım..mini mi oldun? izin çok uzun değil ve kesi yeri çok düzgün duruyor yeni olmasına rağmen..
Evt hatırladım şimdi evt konuşmuştuk. Dr arayışındaydın o zmn. Kimde yaptırdın işlemleri? Kalçaya konulmadı mı yağ? Resim ekledin mi? Göremiyorum.
Hayır cnm mini sayılmaz, klasik tam da deil. Endeskopik tam diyelim :p teşekkür ederim :KK66:

haydi hayrılısı olsun bakalım ay ogun mezuniyet yemeğimiz var akşam ama dualarım inan seninle olcak arayacağım seni akşam üzeri inşl.
diliyorum güzel haberler alıcam senden allahın izniyle inşl öperim cnmm

yanında olacağım o gün..telefona ben çıkarım belki:KK54:bol bol dua edelim.

canım izlerim tabi ki ama resmim yok.karın germe olmadım..3 hafta önce lipo oldum.bel oyuntum belli oldu o açıdan güzel ama fazla yağ çıkmadı.
2.5 litre yetmiyor mu cnm popoya? Kaç litre lazımmış. Olmazsa ben vereyim sana :))) kışa incelemezsem bacağa lipo yaptırcam. Sen bu 2.5 dondur şimdi 2.5 da ben veririm olur :)))
Ya cidden niye başkasının yağı başkasına olmuyor?

Evt hatırladım şimdi evt konuşmuştuk. Dr arayışındaydın o zmn. Kimde yaptırdın işlemleri? Kalçaya konulmadı mı yağ? Resim ekledin mi? Göremiyorum.
Hayır cnm mini sayılmaz, klasik tam da deil. Endeskopik tam diyelim :p teşekkür ederim :KK66:

ercan bey'e oldum..resim eklemedim..bel oyuntum çıkmış ortaya güzel duruyor..sırtımda gevseme var sanki hosuma gitmedi ama henuz cok erken..alt kısım korseden dolayı sıktıgı için de yukarısı ödemli olabilir..

valal cok cok begendim karnını.vucut da süpermiş zaten..güle güle kullan canım:KK9:

ercan bey'e oldum..resim eklemedim..bel oyuntum çıkmış ortaya güzel duruyor..sırtımda gevseme var sanki hosuma gitmedi ama henuz cok erken..alt kısım korseden dolayı sıktıgı için de yukarısı ödemli olabilir..

valal cok cok begendim karnını.vucut da süpermiş zaten..güle güle kullan canım:KK9:
3. Hafta erken tabi cnm. Ödem vardır. Bünyeye de bağlı ama birkaç ay alabilir ödemlerin gitmesi. Biraz yumuşasada sonra biraz kendini toparlayabilir de. Bekliycen biraz. Güle güle kullan cnm. Resim eklemiycek misin ödemler gidince sonucunu görelim

2.5 litre yetmiyor mu cnm popoya? Kaç litre lazımmış. Olmazsa ben vereyim sana :))) kışa incelemezsem bacağa lipo yaptırcam. Sen bu 2.5 dondur şimdi 2.5 da ben veririm olur :)))
Ya cidden niye başkasının yağı başkasına olmuyor?

2.5 değil tam..bir de once kanulle alıp sonra laser yapıldı..yani 2.5 litre saf yag değil sanırım..kanlı filandır..işlemden geçince azalıyor.:KK42::KK42:
valla seve seve alırım yagını..ama olmuyo işte..alerjik reaksiyon gelişmemesi için surekli baskılayıcı ilaçlar vermeleri gerekebilir.organ naklinde oldugu gibi..hayati nedenlerle olur da estetik nedenlerle tercih edilmez sanırım..tabi bu benim gorusum..bilimsel dayanağı olmayabilir:KK53:

3. Hafta erken tabi cnm. Ödem vardır. Bünyeye de bağlı ama birkaç ay alabilir ödemlerin gitmesi. Biraz yumuşasada sonra biraz kendini toparlayabilir de. Bekliycen biraz. Güle güle kullan cnm. Resim eklemiycek misin ödemler gidince sonucunu görelim

eklerim canım..önceki halim jelesec de vardı.benim teldekiler silindi..ondan alır eski yeni eklerim:KK69:

X