Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

gunaydın camnlar
89 gördüm artık 90'lar 100'ler hatta 114 'ler geride kaldı çok mutluyum çok
22 haziarana kadar inşl 85 görürürm amin öperim sizi canlar dualarım sizinle ameliyat olan ve olucak olanlar herşey beyinde bitiyor lütfen olumlu ve iyi düşünün bende giricem ameliyata korkularım gitti, sayesinde burdaki fıstıkların ama suan sonuç için panik ve heycan doluyum

Sana da GünAydın canim ne korkularını yenmissin ne guzel ben çok korkuyorum uyuycsm uyanmiycam diye içimdeki korku beni kemiriyor bu arada kiloda veremiyorum bunu bahane ederek hep erteliyorum bu koca gobdklede çok mutsuzluk ya

Sana da GünAydın canim ne korkularını yenmissin ne guzel ben çok korkuyorum uyuycsm uyanmiycam diye içimdeki korku beni kemiriyor bu arada kiloda veremiyorum bunu bahane ederek hep erteliyorum bu koca gobdklede çok mutsuzluk ya
Erteleme mutsuz olma bence.uyuyup uyanamama korkusu hepimizde vardı .nedense insan onu düşünmeden edemiyor insan.seni çok iyi anlıyorum.bak çoğumuzun oldu bitti maşallah.hakkında hayırlısı olur inşallah.

canım hiç öyle şeyler düşünme bakma suan evimdeyim korkularım geçti ama hastane de sanırım tavan olucak korkularım ama olmayan yokki korkmayan hastanede bir sakinleştirici iğneye bakar cnm korkma olurmu sağlığın için ama tek korkman gereken doktor bence iyice araştırmadan sakın karar verme cünkü doktor cok önemli cnm doktorunu da buldun mu artık allah büyük cıkarsın güzelce ameliyattan inşl.ah ah ne güzel yazıyorum da beni görsen hop oturup hop kalkıyorum cok az kaldı heycan merak tavan suan diyetim şükür iyi gidiyor 89 gördüm tartıda boyumdan kurtarıyorum 174 3 hafta kaldı inşl 85-84 le giderim ameliyata sende bana dua et cnm mutlu döneyim evime amin inlş.

ailemm hic korkma sadece sonuca odaklan uyuyorsunya bisey anlamadan olup bitiyor sonra iyilesme sureci basliyor inan oda geciyor.. Eminim istedigin kiloya ulasirsin olmazsa sonra devam edersin diyet.. Yolun Ve butun bekleyenlerin yolu acik olsun ..

Duaların seninle canim allah yardim etsin a maliyatin çok kalay gec sin insallah istediğin gibi olur herşey allah gönlüne göre versin AMIN

Erteleme mutsuz olma bence.uyuyup uyanamama korkusu hepimizde vardı .nedense insan onu düşünmeden edemiyor insan.seni çok iyi anlıyorum.bak çoğumuzun oldu bitti maşallah.hakkında hayırlısı olur inşallah.
Iyi deliklerin icin sağol canim cuma günü yeni bir görüşme yapmicam bakalım sonuç ne çıkacak bu kilomla amaliyat yaparim derse olmaya niyetim var inssllah korku mu yeni cem

Duaların seninle canim allah yardim etsin a maliyatin çok kalay gec sin insallah istediğin gibi olur herşey allah gönlüne göre versin AMIN

ay cnm cok teşekkür ederim bugün doktorumdan sakinleştirici aldım iyi değilim korku yok desende heycan merak sonuç falandı filandı kafayı yemek üzereydim ilaç verdi artık .inşl herşeyin hayırlısı olsun cok teşekkür ederim cnm amin

ay cnm cok sağol inşl iyi olucak 89 gördüm bu ctesi 4 hafta kaldı tam olarak 24 haziran haydi oldu bitti maşallah diyeceğim anı bekliyorum sabırsızlıkla öpüyorum cnm çooook

kızlar ses soluk kesilmiş bu forumda hayırdır nerelerdesiniz bende cok giremiyorum bu ara sanırım ameliyat heycanı kastı beni pc başında cok duramıyorum birde işlerim var hepsini halledip gitmem gerek neler var neler aman dünya işi bitmez fıstıklarım öperim sizi hadi hayırlı sağlıklı geceler dilerim .

Canım benim benim kadar korkma ama bak oldu bitti hatta üzerinden 20 gün geçti keşke 10 yıl önce olsaymışım dedim inşallah herşey daha iyi olacak sonuca odaklan

Vücudunu fazla y
ay cnm cok sağol inşl iyi olucak 89 gördüm bu ctesi 4 hafta kaldı tam olarak 24 haziran haydi oldu bitti maşallah diyeceğim anı bekliyorum sabırsızlıkla öpüyorum cnm çooook
Vücudunu fazla yorma iyileşme süresinde bağışıklık sisteminin güçlü olması önemli ol ameliyatını iyileş verirsin kilolarını önce sağlık

Çok az zamanın kalmış insallah hayırlısıyla atlatacaksin doktorun kim canim daha önce yazdiysanda kusura bakma deli gibi araştırıyorum o kadar çok okudum ki kim nerde karıştırıyorum artık benimde bel bolge den yağ alınıp germe yapılacak birçok doktorla görüştüm hepsi farklı şeyler söyledi kafam çok karıştı cuma günü eğitim ve araştırma hastanesinde bi randevum var bakalım hayırlısı olsun hakkimizda

Canım benim benim kadar korkma ama bak oldu bitti hatta üzerinden 20 gün geçti keşke 10 yıl önce olsaymışım dedim inşallah herşey daha iyi olacak sonuca odaklan
cnm haklısın bende sonuçtan korkuyorum inşl iyi olucak
dualarım sizinle ve inşl bende burda yazıcam herşey yolunda diye inşl.

leylak07 benim hiç ağrım felan olmadı ödem ve gerginlik oluyo haliyle özellikle geceleri ben hemen kalktım çok dik olamasamda bir hafta sonrada dikislerim kapandı 10 gün sonra göbeğim iyilesti ve istediğim sekilde uyudum hatta düğüne gidip oynadım doktorumun eli çok hafifmis kontrollerde diğer arkadaslarlada görüşme firsatim oldu kesinlikle doktorla alakalı çekilenler die düşünüyorum

C Cicek71 iyi düşüncelerin için çok Tşkler İstanbul'da olucam ameliyat Dr araştırma hastanesinde ama özelde yapacak
Ameliyata girip çıkayım beğenirsem isim ve irtibat numarası veririm
Bende referanslı gidiyorum zaten yaptığı işlemleri gördüm beğendim inş benimki de iyi olur kolay kurtulurum
Bu arada sen görüşebildiğin kadar Dr la görüş bence sonra kafa olarak uyuştuğun ve beğendiğine olursun Dr seçimi kişiden kişiye değişiyor çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…