Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

leylak07 leylak07 benim hiç ağrım felan olmadı ödem ve gerginlik oluyo haliyle özellikle geceleri ben hemen kalktım çok dik olamasamda bir hafta sonrada dikislerim kapandı 10 gün sonra göbeğim iyilesti ve istediğim sekilde uyudum hatta düğüne gidip oynadım doktorumun eli çok hafifmis kontrollerde diğer arkadaslarlada görüşme firsatim oldu kesinlikle doktorla alakalı çekilenler die düşünüyorum
cnm resmin yokmu görmek cok isterim senin sonuçları maşallah ne güzel atlatmışsın bende bu sabah 88 oldum çok mutluyum çok :KK66: seni izliyorum varsa resmin görmek isterim cnm

arkadaşlar ben karın germe ve meme küçültme oldum bugün 18.günüm
korkulacak bir şey yok tabi kesinlikle doktorla doğru orantılı ameliyata girerken tabi korku endişe olur ama geçiyor inanın
ilk iki gün ağrı var o da ağrı kesicilerle geçiyor zorlanmıyorsunuz sonra dinlenme süresi
bu arada ödemler ne zaman geçiyor azaltacak ne yapalım tecrübeli olan arkadaşlar lütfen bilgi verin

Geçmiş olsun. Karın germe mi oldunuz? Dr unuz kim?
Benim iki ay oldu. Ödemler epey azaldı. Biraz daha var ama halen. Genel olarak memnunum sonuçtan. Korse artık keyfi kullanıyorum. Arada ödem çayı içiyorum. Normal hayatıma döndüm. Hiçbir sıkıntı kalmadı. Göbek deliğim zor ve sorunlu iyileşti ama şu an tamamdır. Etrafında biraz kızarık leke kaldı ama zamanla kaybolacak. Şekil ve incelme olarak 100 de 80 memnunum. Tam şeklini alması birkaç ay daha ister. Dr um sonunda istediğin birşey olursa biraz rütüş yaparız dedi. Belki olur belki de olmaz yani iyidir.
Sizin durumunuz nasıl? S scorpioangel
teşekkür ederim benimde göbek deliğim de biraz sorun var yarın kontrole gideceğim.başka sıkıntı yok ödem dışında
ödem çayı derken ne içiyorsunuz acaba bilgi verirseniz sevinirim

teşekkür ederim benimde göbek deliğim de biraz sorun var yarın kontrole gideceğim.başka sıkıntı yok ödem dışında
Ödem çayı aktardan ayrı ayrı kiraz sapı, avakado yaprağı ve defne yaprağı alıp hepsinden bir tutam 1.5 litre kaynar suda demleyip günboyunca sıcak ve soğuk olarak içtim arada. Maydanoz ve limon da ekleyebilirsin ama ilkbirkaç hafta içme istersen. Yaraların biraz kapansın sonra iç.

cnm resmin yokmu görmek cok isterim senin sonuçları maşallah ne güzel atlatmışsın bende bu sabah 88 oldum çok mutluyum çok :KK66: seni izliyorum varsa resmin görmek isterim cnm
cnm bak doktorlar ameliyattan bir süre önce dieti birakmani istiyor. sonrası iyileşme sürecin falan için Allah korusun kan değerlerini falan takip et hemoglabinin düşerse ameliyata almaz doktor. sıkı dietler sonrasındaki iyileşme sürecini falan da etkiliyor. ameliyattan önce güzel beslenmen gerekiyor uyarmak istedim :KK66: maşallah azimlisin kilo verme işini biraz da sonrasına bırak istersen :KK66:

Göbek deliğini ben kurcaladım maalesef ilk haftalarda. Banyoda kabuklar çıksın diye yıkadım. Drun yapıştırdığı ilaçlı bantları da çıkardım meraktan altında ne var diye bakmak için. İşte büyük salaklık ettim yani. Sonrasında sulandı göbek deliğim. Eriten dikişlere de resksiyon gösterdi, iltihap vs. Haftalar sürdü kuruması. Şu an iyi ama maalesef yaşadığım bu sorunlardan dolayı hipertrofik yara iyileşmesi oldu. Ertafında koyu renk bir leke kaldı. Göbek deliğimin şekli güzel de işte etrafındaki iz için laser fln yapılacak. Aylar alacak yani tamamen düzelmesi

Göbek deliğini ben kurcaladım maalesef ilk haftalarda. Banyoda kabuklar çıksın diye yıkadım. Drun yapıştırdığı ilaçlı bantları da çıkardım meraktan altında ne var diye bakmak için. İşte büyük salaklık ettim yani. Sonrasında sulandı göbek deliğim. Eriten dikişlere de resksiyon gösterdi, iltihap vs. Haftalar sürdü kuruması. Şu an iyi ama maalesef yaşadığım bu sorunlardan dolayı hipertrofik yara iyileşmesi oldu. Ertafında koyu renk bir leke kaldı. Göbek deliğimin şekli güzel de işte etrafındaki iz için laser fln yapılacak. Aylar alacak yani tamamen düzelmesi
cnm bu izlere yapılan lazerle ilgili bilgin var mı gerçekten işe yariyor mu?

arkadaşlar ben karın germe ve meme küçültme oldum bugün 18.günüm
korkulacak bir şey yok tabi kesinlikle doktorla doğru orantılı ameliyata girerken tabi korku endişe olur ama geçiyor inanın
ilk iki gün ağrı var o da ağrı kesicilerle geçiyor zorlanmıyorsunuz sonra dinlenme süresi
bu arada ödemler ne zaman geçiyor azaltacak ne yapalım tecrübeli olan arkadaşlar lütfen bilgi verin
Slm cnm bende inş bu ctesi hem göbekten hem de göğüsten ameliyat olucam. Göğüs ölçüm 80 E cup B cup yapacak dr
Yakın Zaman'da ameliyat olmuş biri olarak ameliyat öncesi yapmam gereken tavsiye ettiğin bir şeyler var mıdır
Bir de 15 gün sonra işe dönmek istiyorum araba kullanabilir miyim sence

Kızlar bugünü de sayarsak son 4 günüm çok heyecanlıyım 30-35 yıldır benle yaşayan göğüslerim küçülecek ve göbeğimde
Bugün dip boya yaptırım saçları kestirdim, aslında ameliyattan bir gün önce yaptıracaktım ama M misch boya ameliyatın olumsuz etkilemesin önceden yaptır deri :)))
Heyecanlıyım çok

Kızlar bugünü de sayarsak son 4 günüm çok heyecanlıyım 30-35 yıldır benle yaşayan göğüslerim küçülecek ve göbeğimde
Bugün dip boya yaptırım saçları kestirdim, aslında ameliyattan bir gün önce yaptıracaktım ama M misch boya ameliyatın olumsuz etkilemesin önceden yaptır deri :)))
Heyecanlıyım çok
Ooo cok az kalmis o heyecan muthis bisey ya ben nasil heyecanliydim kurtuluyorum bu gobekten diye ...
4 gun kala evdeki alis verisi temizligi hepsini bitirmeye calisiyordum ki gelince gozume carpmasin diye :KK70:
Doktorun kim canim ?

X