Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Üzülme canım artık yapacak bişey yok.mini olmasaydı birde sıvı birikmeseydi de o iz olmasaydı keşke ama dr un vardır bir bildiği ne diyelim.şimdi bence nihai sonucu görmek için biraz beklemek gerekiyor.tabi bizler bende dahil biraz sabırsızlanıyoruz.bence daha çok yeni o bahsettiğin iz de muhakkak silikleşecektir bu haliyle kalmaz.son duruma bakılır gerekirse revizyon yapılır.böyle bir kombine aml dan sonra revizyon sana hiç dokunmaz tatlım, sıkma canını.bak memişler ne güzel olmuş memnun kalmışsın tadını çıkar
Ben iyiyim çok şükür, bende de hafifde olsa hala ödem var bitmiş değil, beklemeye devam.

korkulacak bir ameliyat değil inanki sağlıkla atlatırsın sen resim yüklersen sana gösterirler birde sıcaklarda zor bu ameliyatlar mecburiyet mi ağustos ayı? İzlemeye alacaksın aldıklarında seni izlemeye öyle görebilirsin resimleri ama önce sen karnını yüklersen iyi olur

Günaydın bayanlar
Önümüzdeki hafta ctesi inş göğüs küçültme, karın yağı aldırma ve karın germe ameliyatı olucam
Tecrübeli arkadaşlar hastane çantasına ne koymalıyım
Dr korse vericem dedi yedek korse almalı mıyım

yok cnm yedek korse alma boşuna çünkü zaten doktor onun taktigindan başka korse takmana izin vermeyecek. hastane çantasına da
ıslak mendil
terlik
pijama veya gecelik
çıkışta giymek için rahat kıyafetler(tayt tunik veya eşofman)
hırka
iç çamaşırı ve çorap
makyaj malzemesi tarak toka macun fırça vs
şimdilik bunlar geldi aklıma

fitifit listeyi yazmış.ilaveten pipet koyabilirsin.karın germeden sonra su içerken çok işe yarıyor.

Yaaa ağır olacak demeyin
Bi deli cesareti geldi son dakika kaybetmeyeydim iyiydi
kız yanlış anlama ben ilk gün ayaklandim hiç ağrı sızı hissetmedim hastaneden çıkınca da full gezdim ya o yüzden bana göre seninki ağır olur dedim. yoksa senin gibi yaptırıp da rahat geciren de çok tatlım yinede hazır ol tabi biraz aciyacak ne kadar kendini alistirip girersen o kadar kolay atlatirsin

leylak07 cnm şimdi okudum hadi cok az kalmış ya burdaki arkadaşlar hepinizi ayrı ayrı seviyorum desteğiniz o kadar güzelki dilerim herşey gönlümüzce olsun sağlıkla bana da çok az kaldı rejime devam ama stresten cok yavaşladı gr gr gidiyor bu hafta800 gr gitti 90 gördüm şükür 27 günde ne verebilirsem artık :)
çok öperim sizi haydi gelmiş geçmiş oldun leylak07 cnm dualarımız seninle darısı başıam inşl mucuks ...

@fitifit, Jelesec , ailemm , emru , Cherry çok tşk ederim desteğiniz için
Gruptaki herkesleri öpüyorum
Rica ederiz.Çok az kalmış aml a.hiç kötü şeyler getirme aklına.burada daha fazla işlemi bir arada yaptıran arkadaşlarımız da oldu.sende hayırlısı ile atlatırsın inşallah.mutlu olacağın sağlıklı sonuçlar dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…