Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canim Yok fazla bit ilerleme odemler Sabah cok az kalktiktan yarim saat sonra patir patir sisme basliyor.. Burda kis oldugu icin kazak giyiyirum kimse anlamiyor ama Ben bayagi rahatsiz oluyorum.. Agri Yok kasinti eskiye gore cok az ama devam ediyor.. Yaram halen duriyor bugun tam iki ay oldu ameliyata ama siyah bir kabuk duruyor kantaron suruyorum kenarlari yumusadi kalkti ama bence bir ay daha surer dusmesi Ve orda cirkin bir iz kalacak:KK43: dr revizyon yapariz duzelir diyor ( burdaki aile drum) Ben bakmak bile istemiyorum tiksiniyorum acaip.. Tamam iltahap filan Yok ama hayalimdeki gobek de Yok.. Minide gercekten Iyi sonuc olmuyor.. Goguslerim super goren bayiliyor sisleri indikce dogal yuvarlak iri bir gogus oldu.. Esim aile drum Ve butun arkadaslarim cokkk begeniyor.. Resim ekliyecem ama cekmeye firsatim olmuyor Sabah cokkk erken kalkiyorum 2.5 saat araba kulanip ise gitmem gerektigi icin acele ediyorum Ve resim cekemiyorum askamda cok sis oluyor o halini ceksem bisey anlamaz kimse diye hic ugrasmiyorum.. Sen nasil oldun? Hersey yolunda gorunuyor sende:)
Üzülme canım artık yapacak bişey yok.mini olmasaydı birde sıvı birikmeseydi de o iz olmasaydı keşke ama dr un vardır bir bildiği ne diyelim.şimdi bence nihai sonucu görmek için biraz beklemek gerekiyor.tabi bizler bende dahil biraz sabırsızlanıyoruz.bence daha çok yeni o bahsettiğin iz de muhakkak silikleşecektir bu haliyle kalmaz.son duruma bakılır gerekirse revizyon yapılır.böyle bir kombine aml dan sonra revizyon sana hiç dokunmaz tatlım, sıkma canını.bak memişler ne güzel olmuş memnun kalmışsın tadını çıkar:KK9:
Ben iyiyim çok şükür, bende de hafifde olsa hala ödem var bitmiş değil, beklemeye devam.

Arkadaşlar ben bu yüklenen resimleri göremiyorum benim de ameliyatım agustosun 1 de hem çok korkuyorum hemde çok heyecanlıyım karnım basıl olucak diye merak içierisindeyim rica etsem resimleri nasıl göreceğimi yazarmısınız

korkulacak bir ameliyat değil inanki sağlıkla atlatırsın sen resim yüklersen sana gösterirler birde sıcaklarda zor bu ameliyatlar mecburiyet mi ağustos ayı? İzlemeye alacaksın aldıklarında seni izlemeye öyle görebilirsin resimleri ama önce sen karnını yüklersen iyi olur :KK19:

Günaydın bayanlar
Önümüzdeki hafta ctesi inş göğüs küçültme, karın yağı aldırma ve karın germe ameliyatı olucam
Tecrübeli arkadaşlar hastane çantasına ne koymalıyım
Dr korse vericem dedi yedek korse almalı mıyım

Günaydın bayanlar
Önümüzdeki hafta ctesi inş göğüs küçültme, karın yağı aldırma ve karın germe ameliyatı olucam
yok cnm yedek korse alma boşuna çünkü zaten doktor onun taktigindan başka korse takmana izin vermeyecek. hastane çantasına da
ıslak mendil
terlik
pijama veya gecelik
çıkışta giymek için rahat kıyafetler(tayt tunik veya eşofman)
hırka
iç çamaşırı ve çorap
makyaj malzemesi tarak toka macun fırça vs
şimdilik bunlar geldi aklıma :KK66:

Günaydın bayanlar
fitifit fitifit listeyi yazmış.ilaveten pipet koyabilirsin.karın germeden sonra su içerken çok işe yarıyor.

Yaaa ağır olacak demeyin
Bi deli cesareti geldi son dakika kaybetmeyeydim iyiydi
kız yanlış anlama ben ilk gün ayaklandim hiç ağrı sızı hissetmedim hastaneden çıkınca da full gezdim ya o yüzden bana göre seninki ağır olur dedim. yoksa senin gibi yaptırıp da rahat geciren de çok :KK66: tatlım yinede hazır ol tabi biraz aciyacak ne kadar kendini alistirip girersen o kadar kolay atlatirsin :KK66:

leylak07 leylak07 cnm şimdi okudum hadi cok az kalmış ya burdaki arkadaşlar hepinizi ayrı ayrı seviyorum desteğiniz o kadar güzelki dilerim herşey gönlümüzce olsun sağlıkla bana da çok az kaldı rejime devam ama stresten cok yavaşladı gr gr gidiyor bu hafta800 gr gitti 90 gördüm şükür 27 günde ne verebilirsem artık :)
çok öperim sizi haydi gelmiş geçmiş oldun leylak07 leylak07 cnm dualarımız seninle darısı başıam inşl mucuks ...

@fitifit, Jelesec Jelesec , ailemm ailemm , emru emru , Cherry Cherry çok tşk ederim desteğiniz için
Gruptaki herkesleri öpüyorum
Rica ederiz.Çok az kalmış aml a.hiç kötü şeyler getirme aklına.burada daha fazla işlemi bir arada yaptıran arkadaşlarımız da oldu.sende hayırlısı ile atlatırsın inşallah.mutlu olacağın sağlıklı sonuçlar dilerim.

X