Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

tatlım sen bant kullanmazsin tabi senin izin kısacık bana göre yok gibi kıyaslanamaz yani bakalım en iyisi doktora sorayım
Tatlım... Bende silikon bant krem falan kullanmadım biliyorsun. Tape bantını ben ögrendim forumdan,sordum öyle kullanırsan faydası olur sen bilirsin demişti. Bana gerek görmemişti birşey,birde Kantoron yağı demişti işte. Herkesde durum süreç çok farklı işliyor,doktorumuz ne önerirse o

benim birinci haftam şu anda durumunuz nasıl ödemleriniz azaldımı
Geçmiş olsun. Karın germe mi oldunuz? Dr unuz kim?
Benim iki ay oldu. Ödemler epey azaldı. Biraz daha var ama halen. Genel olarak memnunum sonuçtan. Korse artık keyfi kullanıyorum. Arada ödem çayı içiyorum. Normal hayatıma döndüm. Hiçbir sıkıntı kalmadı. Göbek deliğim zor ve sorunlu iyileşti ama şu an tamamdır. Etrafında biraz kızarık leke kaldı ama zamanla kaybolacak. Şekil ve incelme olarak 100 de 80 memnunum. Tam şeklini alması birkaç ay daha ister. Dr um sonunda istediğin birşey olursa biraz rütüş yaparız dedi. Belki olur belki de olmaz yani iyidir.
Sizin durumunuz nasıl? S scorpioangel

sordum ama bant kullanmami istemiyor gerek yok dedi 10 gün sonra falan kontrole gitcem o zaman tekrar bakacak duruma göre yağ krem falan önerecek

güzeller hayırlı kandillerimiz olsun bugün edilen tüm dualarımız kabul olsun rabbim hastalara şifa iteklerin hepsine çare olsun inşl.
dilerim ameliyat olan arkadaşlarım iyi olsun benim gibi olucak olanlarda sağlıkla ameliyattan cıksın inşl amin..

Seninde kandilin mubarek olsun canim
Dualarin kabul olsun insallah

Merhaba öncelikle herkese hayırlı kandiller dilerim.
Arkadaşlar ben 40kg verdim ve vucudumda asırı deformasyon gerceklesti. Bacaklarım bir turlu incelmiyor. Bu konu ile ilgili Bülent Tekerekoglu ile görustum kendisini asistanı Merve hanım sağolsun cok yardımcı oldu bana.
Dr ile birlikte kombin operasyona karar verdik, su sekilde olacak tek bir ameliyat ile bacak 4D lipo + germe, basen 4D lipo, karın 4D lipo + germe, bel 4Dlipo, gögüs toparlama + silikon ve kol 4Dlipo + germe olacak. Aranızda bu şeklide kombin op olan var mıdır?

merhaba zuzu reismlerini görmek isterim sakıncası yoksa seni izlemeye aldım, beni izlemeye alabilir misin?
cnm seni izlemeye aldım büyük bir değişime giriyorsun inşl hayırlısı ve sağlıklısı olucak resimlerini şimdiden cok merak ediyorum sağlıkla çık inşl cnm bende karın germe ve meme küçültme olucam haziran 24 de kısmetse sen ne zaman olucaksın birde siğara içiyormusun tek kusurum suan siğara bırakamıyorum ben

Merhaba cnm cok tesekkur ederim bence seninki de cok buyuk degisim olacak :)) Allahim hepimizin istediginj saglikla versin ins. Cok fazla yerimden op olacagin icin. Korkmuyor degilim. Ben sigara kullanmiyorum; senin de ameliyattan once icmeyi birakman gerwkiyor degil mi?

ah cnm bırakmam lazım evet siğarayı ama haziran 24 de olucam diye mayıs sonu bırakırım diye dua ediyorum ama yok zor malesef bakalım haziran 2 de doktorumla görüşücem su an yurt dışında gelince arıyacak beni inşl çok kızmaz bana sigara için hepimiz sağlıkla kurtulalım fazlalıklarımız dan sağlıkla cıkalım inşl ameliyatlarımızdan çok öperim şimdiden cok geçmiş olsun ameliyat ne zaman sizin ??

Benim ameliyatim temmuz sonu agustos basi gibi olack ins. Hayatimda hic olmadigim bir vucudum olacak hep kiloluydum cocuklugudan beri, simdi bunun heyecanini yasiyorum :)

Benim ameliyatim temmuz sonu agustos basi gibi olack ins. Hayatimda hic olmadigim bir vucudum olacak hep kiloluydum cocuklugudan beri, simdi bunun heyecanini yasiyorum :)
ay cnmm ya beklemek cok zor neden hemen olmuyorsun ben de haziran istedim ama kızım gelicek bana bakmak için okuluna göre ayarladım mecbur sende de mi cocuk bakım için mi geç tarih aldın nerde olucaksın bu arada suan kilon ve boyun kaç merak ettim ben 174 boy kilom şükür 90 (110 dan düştüm hala sıkı rejimdeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…