Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Benimde gozlerimde bir agirlik yorgun ve tasli gorunum var amelyati mutlaka olmam gerekiyor hatta sarkan derinin goz kenarlarina zaman zaman dutugunu ve gormemi engelledigini dusunmeye basladim veya psikolajik olarak oyle hissediyorum :) Karnim hic bir zaman dumduz olmadi gogus ameliyatindan sonra karnim iyice beni rahatsiz etmeye basladi kotlgiydigmde benimde yanlardan ustten fiskiran kisimlardan biktim artik cok sarkan deri yok ama kilo kaybetsem sarkacak ama o bolgeden kilo kaybetme imkansiz gibi bana. alt tarfta hafif buzusmus yumusak deri var hafiften burus burus dumduz bir karnim olsun istiyorum bunun mumkun olamiyacagini dusunmeye baslamistim ama buradaki bazi resimleri gorunce tekrar heveslendim umutlandim yine. Memnun degilsen eminim doktorum bir care bulacaktir. bende yurtdisindayim ingiltere sen hangi ulke?
Benim sonucumdan sonra bir cok kisi halam dahil goz kapagi ameliyati oldular ve gercekten rahatsizsaniz yaptirin gitsin hic bir zorlugu yok sadece ilk iki gun biraz morariyor onuda onlemek icin hastanede hemen buz koymuslardi bana sonra bir hafta uzerinde bant vardi oylece gezdim hic bir bakis rahatsiz etmedi beni ve en onemlisi sonucum guzel olunca makyaj yapinca artik ust kapagima bulasmiyor ..

Siz hic umudunuzu kaybetmeyin gercekten bu karin germe yuz gulduren bir ameliyat neden mumkun olmasinki ne kadar kotu karin o kadar guzel sonuc oluyor sanirim ama benim sansim olmadi
Ameliyattan bu yana yediklerime dikkat ediyorum ama nafile artik dukkan dietine gececegim bakalim duzelecekmi karnim
Ben fransadayim canim

Ne guzel cok sevindim adina resimlerin barmi gorebilirmiyiz? istedigin gibi bir sonucu elde etmek kadar guzel bir sey varmi hepimize kismet olur umarim . germe sonrasinda kilo verince tekrar sarkma olmadimi? doktorun kimdi bu arada paylasabilirmisin lutfen. Tesekkurler
Teşekkür ederim. Albümümde resimlerim mevcut görmek isterseniz buyurun :) doktorum E.K net olarak ismini yazmak istemiyorum reklam söylemleri çıkıyor yada şöyle söyleyim albümümde doktorumun adı yazıyor. Kilo verince sarkma olmadı işte bu yüzden sonrada verilebileceğinin altını çizdim ve bunu doktorumla birlikte sonrasına bıraktık, ekim ayındada göğüs ameliyatımı olacağım :KK70: Hoşçakalın

Teşekkür ederim. Albümümde resimlerim mevcut görmek isterseniz buyurun :) doktorum E.K net olarak ismini yazmak istemiyorum reklam söylemleri çıkıyor yada şöyle söyleyim albümümde doktorumun adı yazıyor. Kilo verince sarkma olmadı işte bu yüzden sonrada verilebileceğinin altını çizdim ve bunu doktorumla birlikte sonrasına bıraktık, ekim ayındada göğüs ameliyatımı olacağım :KK70: Hoşçakalın

benide izlemeye alırmısın cnm resimleri cok merak ediyorum kilomuz suan için aynı 91 ama ameliyatıma kadar 85 düşerim gibi sıkı dıyettetyim 24 hazirana kadar bakalım çok merka ettim öncesini ve sonrasını .

benide izlemeye alırmısın cnm resimleri cok merak ediyorum kilomuz suan için aynı 91 ama ameliyatıma kadar 85 düşerim gibi sıkı dıyettetyim 24 hazirana kadar bakalım çok merka ettim öncesini ve sonrasını .
Sizi izlemeye aldım beni takip ederseniz resimlerimi göreceksiniz, sevgiler

Sizi izlemeye aldım beni takip ederseniz resimlerimi göreceksiniz, sevgiler

günyadın resimlere baktım büyük bir değişim bana çok iyi moral oldu bende kilo korkusu var veriyorum ama az kaldı kötü sonuç olur dedim ama sizi görünce cok sevindim harika bir deişim maşallah diyorum
size bir iki sorum olucak boy ve kilonuz?? birde ameliyatan cıkınca ne kadar kilo vermiştiniz? bu 19 kiloyu nasıl verdiniz.yani ameliyatta kaç kilonuz gitti sonra siz destekleyerek ne kadar verdiniz ?
ben 174 boy suan kilom 90 şükür hergecen gün gr gr da olsa veriyorum inşl daha da veririm ameliyata kadar .
birde siğara kullandınız mı en büyük sorunum siğara benim :KK43:
cok teşekkür ederim gerçekten adınıza cok sevindim darısı başıma inşl.

güzellerim günaydın
size bir sey sormak istiyorum regli iken karın germe olmuyormuş ,ben bu ay 1 aylık doğum kontrol iğnesi vurdurdum oda reglimi kesti ayın 2 sinde simdi ayım 17 sinde regli oldum halada devam ediyor haziran 24 de ameliyatım var acaba haziran ayında ameliyatıma kadar regli olmazsam geçiktirici iğne vurdursam olur mu ?ay cok korkuyorum bir aksilik çıkaçak diye :KK43:(

güzellerim günaydın
size bir sey sormak istiyorum regli iken karın germe olmuyormuş ,ben bu ay 1 aylık doğum kontrol iğnesi vurdurdum oda reglimi kesti ayın 2 sinde simdi ayım 17 sinde regli oldum halada devam ediyor haziran 24 de ameliyatım var acaba haziran ayında ameliyatıma kadar regli olmazsam geçiktirici iğne vurdursam olur mu ?ay cok korkuyorum bir aksilik çıkaçak diye :KK43:(
Cnm regli iken olmuyor benimde öyle denk geldi bitince oldum ameliyatı geciktirici iğneyi doktoru arayıp sorsan daha iyi olur bence :KK66:

güzellerim günaydın
Bazı arkadaşların regl iken ameliyat olduğunu biliyorum. Çok da engel teşkil etmez. Ama senin için ameliyatlıyken bir de pedlerle ve temizlikle uğraşmak zor olur. Bünye daha hassas ve ödem daha çok olur. Denk gelmezse daha iyi olur. Bu ay 17 sinde olmuş diosun. Önümüzdeki ay da zamanında olursa 24 üne kadar atlatırsın. Geciktirici iğne ya da hap almayı düşünecek olursan dr una mutlaka sor cnm.

Bazı arkadaşların regl iken ameliyat olduğunu biliyorum. Çok da engel teşkil etmez. Ama senin için ameliyatlıyken bir de pedlerle ve temizlikle uğraşmak zor olur. Bünye daha hassas ve ödem daha çok olur. Denk gelmezse daha iyi olur. Bu ay 17 sinde olmuş diosun. Önümüzdeki ay da zamanında olursa 24 üne kadar atlatırsın. Geciktirici iğne ya da hap almayı düşünecek olursan dr una mutlaka sor cnm.

sagol cnm inşl 17sinde olurum cnm bnmm :KK66:

kızlar siz ne zaman normal yatmaya başladınız yani yan veya düz sırtüstü?
Ben 3. Geceden itibaren hafiften yan yatmaya başlamıştım cnm. Yanlarda kas onarımı yok zaten ama kesi benim öndeydi diye rahatsız olmadım. Kesi yanlarda olunca tazeyken rahatsız edebilir belki. Kesi de iyileşince sorun olmaz bence yan yatmak. Yüzüstü yatmayı çok sevmiyorum ben ama 2 ay oldu hala yüz üstü yatmadım hiç. Kaslar öne doğru gevşer mi acaba yüzüstü yatınca bilmiyorum. Sanki birara öyle bir konuşma olmuştu. Dr una sor istersen ama acele etme bence yüzüstü yatmak için. Hafiften yan yatabilirsin belki. Dene biraz rahatsız etmezse olabilir sanırım.

Ben 3. Geceden itibaren hafiften yan yatmaya başlamıştım cnm. Yanlarda kas onarımı yok zaten ama kesi benim öndeydi diye rahatsız olmadım. Kesi yanlarda olunca tazeyken rahatsız edebilir belki. Kesi de iyileşince sorun olmaz bence yan yatmak. Yüzüstü yatmayı çok sevmiyorum ben ama 2 ay oldu hala yüz üstü yatmadım hiç. Kaslar öne doğru gevşer mi acaba yüzüstü yatınca bilmiyorum. Sanki birara öyle bir konuşma olmuştu. Dr una sor istersen ama acele etme bence yüzüstü yatmak için. Hafiften yan yatabilirsin belki. Dene biraz rahatsız etmezse olabilir sanırım.
ben zaten hayatim da hiç yüzüstü yatmadim yan yatmak istiyorum ama benim yanlarda da dikiş var

ben zaten hayatim da hiç yüzüstü yatmadim yan yatmak istiyorum ama benim yanlarda da dikiş var
Düz sırtüstü 1 ayı geçince rahat olabildi ancak. Biraz sabret kabuklar düşünce yan yatarsın yavaştan. Tapebandı da kullanırsan daha rahat olur. Ben hiç kullanmadım ne tape bandı ne başka bişey. 1 ay dolduktan sonra kantaron yağına başladım. Bir aydır kullanıyorum. Ne iyi ne kötü bir etkisi olmadı bende. Dr um dermatop krem önerdi özellikle göbek deliğim için ve kesi izine de kullan dedi. Benim göbek deliği sorunlu iyileşti ya biraz. 1 haftadır kullanıyorum. Olumlu etkisini gördüm.

Rica ederim ..
Ben tam karin germe ve goz kapagi ameliyati oldum 7 ay once
Goz kapagimdan cok memmunum sadece sag goz kapaginda daha cok belirgin kesi izi ama yok denecek kadar yani sol zaten silindi gitti kendim bile bulamiyorum izini ..

Karnima gelince keske onun icin de ayni seyleri deseydim benim resimlerime bakinca anlarsiniz zaten .. Revizyon olmayi planliyorum kisin ..
Can'ım beni de izlemeye alır mısınbende karın ve göğüs küçültme düşünüyorum

Cnm beni de izlemeye alır mısın

Düz sırtüstü 1 ayı geçince rahat olabildi ancak. Biraz sabret kabuklar düşünce yan yatarsın yavaştan. Tapebandı da kullanırsan daha rahat olur. Ben hiç kullanmadım ne tape bandı ne başka bişey. 1 ay dolduktan sonra kantaron yağına başladım. Bir aydır kullanıyorum. Ne iyi ne kötü bir etkisi olmadı bende. Dr um dermatop krem önerdi özellikle göbek deliğim için ve kesi izine de kullan dedi. Benim göbek deliği sorunlu iyileşti ya biraz. 1 haftadır kullanıyorum. Olumlu etkisini gördüm.
tatlım sen bant kullanmazsin tabi senin izin kısacık bana göre yok gibi kıyaslanamaz yani :KK66: bakalım en iyisi doktora sorayım

Sonucunla mutlu olmana çok sevindim cnm. Benim 5 hafta oldu. Bu iyileşme süreci gerçekten psikolojik olarak yıpratıcı oluyor benim için de. Bazen tmm güzel olacak diyorum. Bazen orası olmamış burası olmamış, revizyon mu isteyecek diye düşünüp üzülüyorum. Göbek deliğim biraz sorunlu iyileşiyor benim. Sulanma var şu an. Dr um normal kabul ediyor böyle şeyleri bu süreçte bekle düzelecek diyor. Ödemler çook yavaş gidiyor. Bi gidiyor, bi geliyor. Dediğin gibi hemen umutsuzluğa kapılmamak lazım. Zamanla çok şey değişebilir.
benim birinci haftam şu anda durumunuz nasıl ödemleriniz azaldımı

X