Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

spora mi başladın hadi bakalım spor candir can :))

Cok tsk ederim canim inan korkulacak bisey yok ben drenler cekilir cekilmez avmleri gezdim tozdum .. Guzel dileklerin icin sagol canim bizde senin sonucu dort gozle bekliyoruz canim insallah hersey diledihin gibi olur mutlu olursun

Cok tsk ederim canim inan korkulacak bisey yok ben drenler cekilir cekilmez avmleri gezdim tozdum .. Guzel dileklerin icin sagol canim bizde senin sonucu dort gozle bekliyoruz canim insallah hersey diledihin gibi olur mutlu olursun
ahahaha aynı ben istanbuldan dönene kadar avmlerdeydim bilmiyorum ya istanbulu gezdim maşallah bize yaaa

inşl cnm bende çok imreniyorum buraya yazan fıstıklara sizlere..
bende oldu güzel geçti azcık ağrım oldu falan yazmak istiyorum ooh mis gelsin geçsin inşl
iyi akşamlar cnm öperim

iyi yapmışsınız aynı azimle devam edin gerçi borulceden umitsizim ama neyse siz onun kaytarmasina izin vermeyin ne kadara gidiyorsunuz fiyatını bir de bakem :))

iyi yapmışsınız aynı azimle devam edin gerçi borulceden umitsizim ama neyse siz onun kaytarmasina izin vermeyin ne kadara gidiyorsunuz fiyatını bir de hakem :))

börülce iki kilo verdi yağdan o tam gaz ben ve leyla hahhahah plates denemeden çıkıp cadde Meksika mutfağına daldık rezillik iki soda içtim hahhaha doktor ne yapsın seneye revizyon olurum hahhahah 20 ders 1500 bebem bunlar zengin koymaz onlara ben fakirim dedim gidin arada ben misafir gelirim

Merhaba, karın germe okurları :) sizi saygıyla Sevgi'yle selamlıyorum uzun süredir yazamıyorum malum mevsim bahar çiçekti böcekti piknikti etkinlikti pek fırsat olmuyor aramıza yeni katılanlar olmuş hoşgelmişler sefalar getirmişler ameliyat olalı 10 ay oldu bilmeyenler için kısa bir özet geçeyim dedim operasyona 89 kg girip sonrasında 19 kg vererek tabuları yıktım hiçbiryerimde kötü bir görüntü olmadı herşey yolunda cesaretinizi kırmayın zamanınız varsa öncesinde kilolarınızı verin tabiki fazlalığınız varsa yoksa hiç vakit kaybetmeden doktorunuzu seçip Mutlu sona ulaşın şekerler. Bu arada spor kulübü üyeliği oluşturdum bol bol crunch çalışıyorum durmak yok yola devam. Sevgiler

Düzeltme yapıyorum 2,6 kg 0,6 yı atlamayalım lütfen

CRUNCH NE BE AÇILIMI NE LO

bencede pahalı yahu daha uygun bir yer bulamdiniz mi?

Benimde gozlerimde bir agirlik yorgun ve tasli gorunum var amelyati mutlaka olmam gerekiyor hatta sarkan derinin goz kenarlarina zaman zaman dutugunu ve gormemi engelledigini dusunmeye basladim veya psikolajik olarak oyle hissediyorum :) Karnim hic bir zaman dumduz olmadi gogus ameliyatindan sonra karnim iyice beni rahatsiz etmeye basladi kotlgiydigmde benimde yanlardan ustten fiskiran kisimlardan biktim artik cok sarkan deri yok ama kilo kaybetsem sarkacak ama o bolgeden kilo kaybetme imkansiz gibi bana. alt tarfta hafif buzusmus yumusak deri var hafiften burus burus dumduz bir karnim olsun istiyorum bunun mumkun olamiyacagini dusunmeye baslamistim ama buradaki bazi resimleri gorunce tekrar heveslendim umutlandim yine. Memnun degilsen eminim doktorum bir care bulacaktir. bende yurtdisindayim ingiltere sen hangi ulke?

Ne guzel cok sevindim adina resimlerin barmi gorebilirmiyiz? istedigin gibi bir sonucu elde etmek kadar guzel bir sey varmi hepimize kismet olur umarim . germe sonrasinda kilo verince tekrar sarkma olmadimi? doktorun kimdi bu arada paylasabilirmisin lutfen. Tesekkurler

Sosyal hayat yok 1 ay bana azimliyim sonuna kadar zuzu gibi azimli olcam yaşam koçum olur kendisi

ahhahah kaça anlaştınız be koçluk kaç para özelden yazışıyorsunuz demiii sizi sizi en güzeli yoksa bu sosyal hayat beni yine germe öncesi hale getirecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…