Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Cerena durumunu cok iyi anliyorum hayal kirikligini da ama dur sakin ol halledilemeyecek hic bir sey yok hemen umutsuzluga kapilma ben gogus kucultme ameliyati oldum 6 ay sonra tekrar revizyon olacktim doktorum mutlaka revizyona ihtiyacin olacak derin cok sarkiyor tekrar diklestiricem 6 ay sonra hatta sarkitmak icin elinden geleni yap atla zipla sutyen takma dedi bende yaptim dediklerini ama maalesef kendisini trafik kazasinda kaybettik islerim yarim kaldi ama onun gidisine uzulmekten kendi durumuma uzulemiyorum bile . napalim baska bir doktor bulup duzeltmeleri yaptiririm . sende oyle bak olaya hayattasin sagliklisin halledilmeyecek hc birsey yok doktorun ile gorustunmu memnuniyetsizligini dile getirdinmi ? ne diyor? Senin memnuniyetsizligin istedigin gibi karninin duz olmamamasimi? varmi ameliyat oncesi ve sonrasi resimlerin paylasmak istedigin ?
Öncesi resmim yok fiti fitif biraz şiş hali gibiydi ameliyattın 2.ayında çektiğim bi foto var şimdi 4.aydayım fark yok.doğru söylüyosun can sağolsun gerisi kolay...

Evet Tugrul Beydi doktorum hala inanmakta gucluk cekiyorum ve hala cok uzgunum . Sen hangi ameliyati olmustun sadece karin gerdirmemi ? Ben burda pek fazla karin gerdirme ile ilgili birsey goremedim Tugrukl beyin yaptigi sadece bir gorus okumustum goguste cok memnunum ama karnimdan emin degilim diye o yuzden bende once gogsumu yaptirayim karnimida sonra memnun kalirsam yaptirirm demistim ama simdi cok pismanim . zaten kendiside ben sana simdi karin yapmam sen cok emin degilsin emin ol oyle gel olmedikya demisti :KK43:

Valla bende çok üzüldüm şoku yaşadım. ameliyat olmadım ama görüşmüştüm doktor ararken uzunca bir süre haberini aldıktan sonra tiki vardı hep benle konuşurken ona takılmıştım yakışıyordu yüzüne o film şeridi gibi gözümün önünde kaldı :KK43: sabır versin sevdiklerine hastaları içinde zor ; hayatım benim hikayem uzun ilk doktoruma bacak lipo memnun kalmadım revizyon için dr ararken kesişti yolum revizyon meme, karın lipo vs yol aldım memnun kalınca ;;kısmet heyşey arkadaşım üzülme acelede etme zaten bu başlığı okursan üşenmeyip kim kime olmuş ve memnuniyet oranı ne yükseklikte resimle süreçle anlarsın.. Kolay gelsin ve son hep yazdığım gibi ihtiyacı olan olsun bu ameliyat yüz güldüren ameliyat

Tesekkurler Emru Bende karnimin su anki halini cekip koyayim sizlerde fikir verirsiniz biraz daha kilo kaybedip oyle mi ameliyat olama daha dogru yoksa bu karindan duz bir karin cikarmi :KK66: Ercan Bey `e gittim cok tatli bir insan profosyonel bir doktora benziyor guvende veriyor acikcasi sadece beni dusunduren bana sana sunuda yapalim yuzun yorgun gorunuyoryanaklarini dolduralim falan deyince (aslina bakarsan haksizda degil yuzumunde bir lifte ihtiyaci var dogru soyleyeni 9 koyden kovarlarmis) ben biraz urktum ,birde burda bu baslik altinda degil fakat doktor gorusleri basligi altinda karninin hic duz olmadigini falan yazinca biraz dusundurdu eni ama seninde dedigin gibi memnuniyet goreceli bir kavram eminim bir suru memnun olan hastalarida vardir boyle ameliyat olan birinden gorus alinca insan daha rahat oluyor . Sen istedigin bekledigin sonucu alabildinmi ameliyatindan? Tesekkurler
Merhaba beni ekleyip benimde sonucumu gorebilirsin :KK66:

Valla bende çok üzüldüm şoku yaşadım. ameliyat olmadım ama görüşmüştüm doktor ararken uzunca bir süre haberini aldıktan sonra tiki vardı hep benle konuşurken ona takılmıştım yakışıyordu yüzüne o film şeridi gibi gözümün önünde kaldı :KK43: sabır versin sevdiklerine hastaları içinde zor ; hayatım benim hikayem uzun ilk doktoruma bacak lipo memnun kalmadım revizyon için dr ararken kesişti yolum revizyon meme, karın lipo vs yol aldım memnun kalınca ;;kısmet heyşey arkadaşım üzülme acelede etme zaten bu başlığı okursan üşenmeyip kim kime olmuş ve memnuniyet oranı ne yükseklikte resimle süreçle anlarsın.. Kolay gelsin ve son hep yazdığım gibi ihtiyacı olan olsun bu ameliyat yüz güldüren ameliyat
Cevabin icin tesekkurler Jelesec. ben yanlis anladim senin doktorun Tugrul Bey diye anladim .Evet tanisanlar kolay kolay unutamiyor TugrulmBey ` i o yada bu sebepten kendiside derdi ben normal degilim deli doktora cattin sen :) Biz\ hastalari olarak perisan olduk Allah ailesine sabir versin . Insan baslayinca hizini alamiyor bende gogusten basladim simdi karina takmis durumdayim ayrica gozkapaklarim dustu iyice onlarida karinla birlikte halletmem lazim son olarakta burun diyorum ama su an liste basi karin ve goz kapaklari. Sen o zaman Ercan Beye oldun ameliyatlarini nasil tavsiye edermisin?

Cevabin icin tesekkurler Jelesec. ben yanlis anladim senin doktorun Tugrul Bey diye anladim .Evet tanisanlar kolay kolay unutamiyor TugrulmBey ` i o yada bu sebepten kendiside derdi ben normal degilim deli doktora cattin sen :) Biz\ hastalari olarak perisan olduk Allah ailesine sabir versin . Insan baslayinca hizini alamiyor bende gogusten basladim simdi karina takmis durumdayim ayrica gozkapaklarim dustu iyice onlarida karinla birlikte halletmem lazim son olarakta burun diyorum ama su an liste basi karin ve goz kapaklari. Sen o zaman Ercan Beye oldun ameliyatlarini nasil tavsiye edermisin?

Yok değil sadece görüştüm hahhahah bana da ben normal değilim demiştim hangimiz normaliz ki boşver:))) hayırlısı acele etme doktor seçimi zor iş kimi özelden tüzelden yerer kimi över en güzelii birebir görüş ve burada çok kişi var ameliyat olan oku sonuç gör C ChAneL81 bak sana yardımcı olur :))) göz kapağında ben olmadım erteledim ekim gibi kısmetse göz kapağı ben tavsiye işine girmem girmediğimiz halde uğraşıyoruz denge sorunu olanlarla aman aman :işsiz: herkes kendi süzgecinden geçirsin en güzeli kolay gelsin

sopjay sopjay ben hem goz kapagi oldum hem karin germe ben sizi izliyorum isterseniz sonucumu gorebilirsiniz gun gun resim ekledim goz kapaklarimdan cok memmun kaldim .. Karin icin revizyon olmayi bekliyorum..

Yok değil sadece görüştüm hahhahah bana da ben normal değilim demiştim hangimiz normaliz ki boşver:))) hayırlısı acele etme doktor seçimi zor iş kimi özelden tüzelden yerer kimi över en güzelii birebir görüş ve burada çok kişi var ameliyat olan oku sonuç gör C ChAneL81 bak sana yardımcı olur :))) göz kapağında ben olmadım erteledim ekim gibi kısmetse göz kapağı ben tavsiye işine girmem girmediğimiz halde uğraşıyoruz denge sorunu olanlarla aman aman :işsiz: herkes kendi süzgecinden geçirsin en güzeli kolay gelsin
evet doktor secimi cok zormus kaldiki bunyeden bunyeye zevkten zevkede begeni ve sonuc farkli herkesde ayni sonuc elde edilemez tabi ama genel anlamda bir memnuniyet varmi insanin karar vermesine yardimci olur tabiki. en son karari tabiki kisi kendi vermeli .

Ekledim seni Chanel81 tesekkurler anlamaya calisiyourm sen ameliyatindan memnun kalmadinmi ?
Rica ederim ..
Ben tam karin germe ve goz kapagi ameliyati oldum 7 ay once
Goz kapagimdan cok memmunum sadece sag goz kapaginda daha cok belirgin kesi izi ama yok denecek kadar yani sol zaten silindi gitti kendim bile bulamiyorum izini ..

Karnima gelince keske onun icin de ayni seyleri deseydim benim resimlerime bakinca anlarsiniz zaten .. Revizyon olmayi planliyorum kisin ..

sopjay sopjay ben hem goz kapagi oldum hem karin germe ben sizi izliyorum isterseniz sonucumu gorebilirsiniz gun gun resim ekledim goz kapaklarimdan cok memmun kaldim .. Karin icin revizyon olmayi bekliyorum..
Tamam tesekkurler bakiyorum simdi resimlerine doktorun kimdi her ikisinide ayni doktorami oldun Chanel81?

Gozlerin guzel olmus karnindan neden memnun degilsin istedigin duzlugu elde edemedinmi doktoruna anlattinmi memnuniyetsizligini?

işte anlatmak istediğimizi sen çok güzel yazmışsın bu işler göreceli güzel olan sonucu beğenmeyebiliyor insan yada iyi olmayan beğenebilir sonucu; çoğunluk aynı dr ye oldu kas bende istiyorum ama olmadı sporcu kası :)))) spora başladık tayfa ile çalışacağız artık

Gozlerin guzel olmus karnindan neden memnun degilsin istedigin duzlugu elde edemedinmi doktoruna anlattinmi memnuniyetsizligini?
Tsk ederim cnm evet bende gozleri begeniyorum bir agirlik vardi sanki eskiden simdi hafifledi bakislarim degisti ..
Yani nasil anlatsam ki benim cok sorunlu bir karnim yoktu aslinda sadece alt tarafta catlak ve yumsak deri vardi cok sarkan burus burus degildi zaten ameliyat oncesi resimlerde belli karnim ..

Benim istedigim oturunca karnimda yagli katlanti olmasin kot giyince ustten ve yanlardan portlemesin .. Duz bir karnim olsun istedim ama olmadi
Bide camasir disinda dikey izim var o benim eski gobegin izi arti o eski gobekte piercing izi var o daha cok belli ..
Doktoruma ne kadar uzuldugumu piskolojim bozuldugunu anlattim tabiki kendisi de zaten beni kisin revizyon icin bekledigini elle muane olmadan bisey diyemiyecegini soyledi .. Ben yurt disinda yasadigim icin gorusmek zor haliyle resimlerden de tam anliyamaz sorunu gorunce beni daha iyi anliyacagini umuyorum ..

Tsk ederim cnm evet bende gozleri begeniyorum bir agirlik vardi sanki eskiden simdi hafifledi bakislarim degisti ..
Yani nasil anlatsam ki benim cok sorunlu bir karnim yoktu aslinda sadece alt tarafta catlak ve yumsak deri vardi cok sarkan burus burus degildi zaten ameliyat oncesi resimlerde belli karnim ..

Benim istedigim oturunca karnimda yagli katlanti olmasin kot giyince ustten ve yanlardan portlemesin .. Duz bir karnim olsun istedim ama olmadi
Bide camasir disinda dikey izim var o benim eski gobegin izi arti o eski gobekte piercing izi var o daha cok belli ..
Doktoruma ne kadar uzuldugumu piskolojim bozuldugunu anlattim tabiki kendisi de zaten beni kisin revizyon icin bekledigini elle muane olmadan bisey diyemiyecegini soyledi .. Ben yurt disinda yasadigim icin gorusmek zor haliyle resimlerden de tam anliyamaz sorunu gorunce beni daha iyi anliyacagini umuyorum ..

çok geçmiş olsun gözlerinde kapakalrıda harika maşallah sana dilerim karın içinde güzel sonuçlar olur istediğin gibi olur.darısı başıma diyorum sürekli ama merak heycan sizlerin sayesinde korkum kalmadı gibi :) öperim cok cok geçmiş olsun cnm tekrardan ben aml sonrası yorumlarınızı çok merak ediyorum sonuç daha da vahim bekleyişteyim :KK70:

X