Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kilar gogusumun ve karnimin yeni resmini koyuyorum, bugun onuncu gunu. Karnimda yamuk yumuk sismeler var. Gogusumun dikisleri nasil sizce?
Karnimin eski halinide ekliyorum. Umarim bir an evel duzelir.
Kilar gogusumun ve karnimin yeni resmini koyuyorum, bugun onuncu gunu. Karnimda yamuk yumuk sismeler var. Gogusumun dikisleri nasil sizce?
Karnimin eski halinide ekliyorum. Umarim bir an evel duzelir.
kızlar 14. gün fotolari :KK66:
Kızlar benide izlemeye alır msısnız fotolara bakabilir miyim

Ne iyisin sagol canim utaniyorum photo cekmeye cok berbat bence ama cesaretimi toplarsam ceker eklerim senin icin..
biz neler gördük burda tatlım utanacak ne var valla ben burda bir arkadasinkini görmüştüm oylesini internette bile görmedim düşün yani ama onunki de iyileşti geçti gitti belki uzun sürdü ama karnı da dümdüz oldu ayrıca :KK66:

mini karın germe ile ilgili bilgi vereneler çok tşk ederim, ben tam ve mini rasınada çok fark var sanıyordum dr la bi daha konuşucam, göbek büyük ama deri nedeniyle öyle dedi sanırım. bir de ben çalışıyorum amelyattan on gün sonra işe dönebilir miyim acaba
masa başı işi yapıyorum işlim ağır değil araba kullanarak gelebilirim sanırım,
göğüs ve karından ameliyat olup i,şe başlayan var mı aranızda

mini karın germe ile ilgili bilgi vereneler çok tşk ederim, ben tam ve mini rasınada çok fark var sanıyordum dr la bi daha konuşucam, göbek büyük ama deri nedeniyle öyle dedi sanırım. bir de ben çalışıyorum amelyattan on gün sonra işe dönebilir miyim acaba
valla cnm kişiden kişiye değişiyor ama 10 gün erken geldi bana ben donemezdim sanırım. ayrıca eğer suanki fotonu eklersen arkadaslarda sana resimlerini göstererek daha rahat yardımcı olabilirler malesef herkesin özel resimleri var ve burda erkek fake hesaplar da olabiliyo güven açısından yeni ve fotosu olmayanları izleyemiyoruz...

ok teknoloji özürlü biriyim ama deniycem foto koymayı, şimdi işteyim evden yüklerim. bu arada bir sürü sorum olabilir size

Canim bende mini oldum ve tum olsa pek fark etmiycekmis. Bugun 10. gunum ve karnimda aci kalmadi cok sukur. Ilk gunler normale donmek imkansiz gibi geliyordu ama cabuk toparlaniyorsun..

Kızlar kilolu olup bu AML benim gibi olan yokmu hiç.Benim önceki halimize koyayım resim..
Galiba buralarda en kilolu ben girdim cnm ameliyata. Boy 1.7o, 79 kilo girdim. Şu an 77 kiloyum. Genelde burdaki kızlar manken gibi tek sorun göbekte. Senin boy kilo değerlerin ne?

Korseyi cikardim yıkamak için Ayy çok ağrı oluyo bende eski korselerden bitane giydim yarın ilk kontrolum var. .kızlar eski halime göre süper resmen hamilmsn die soranoldu .ben kilolu olanlarinkini merak ediyorum.bende eski halimi yuklim bakın kızlar.

Canim sen mini yaptirdin dimi?
Bende mini yaptirdim ve biraz pismanim. Cok fark yok gibi. Cektigime bakarak keske tum yaptirsaydim diyorum bende. Pek degmedi sanki.
Canım eğer formu okuduysan resmen miniye savaş açan yazılarımı okumuşsundur mini kesinlikkkle işe yaramıyor belki kilon azdır doğum yapmamışsındır durumun iyidir yani belki 4bayım geçti hala bana durumumu bilmeyenler göbek gitse sende şey yok diyebiliyorlar hala biri beni bu konuda uyarsaydı en azından doktora beklentilerimi daha net söysöyledim. Böyle bi fırstı yakalamışsın cesaretini toplayıp ne diye tam olmadın diye kendi kendimin başının etini yiyiyorum gerçi ben kendim mini olsun diye ısrar etmedim doktorum okadar emindiki sonuçtan lipo istemiyorum dediğimde karnınız dümdüz olur simitler gözünüze çarpar demişti. Trajikomik bi vakayım yani...neyse bizimki geçti olacak arkadaşlar lütfen dikkat...

özellikle karnında çatlak olan ve gevşeklik olan üstte bombesi olan mini olmasın zaten ben burda mini olanlardan sadece bir kisininkini beğenmiştim zaten

Merhabalar, sanırım kilosunu dert edenler var sadece şunu söyleyemek istiyorum lütfen engel teşkil etmesine fırsat vermeyin Zaman probleminiz yoksa fazlalıklarınızdan kurtulun eğerki olmuyor diyorsanız benim gibi yapıp operasyon sonrasına bırakın herkesin kendince kilo sorunu var hiçbirimiz çatlaksız selülitsiz Ve kusursuz değiliz Buda bir gerçek. Sevgiler En Büyük KK

zuzu53 zuzu53 beni anlatmisin bende kilolu girdim çünkü karnıma baktikca azmim azaliyodu şimdi vücudumu karnima göre ayrlicam beni izlermisin merak ettim seni.Ben 78 kg ile aml oldum.Naptin nasıl yaptin

X