Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kızlar karnım çok kaşınıyor sizde de var mı?

ay eveeet :) hatta gecen akşam dedim ki şimdi de karnım gerildi die çatlıyor sanırım :O
catlamaya cok müsait bi yapım var cünkü, sonra kontrole gittiğimde gördüm ki çatlak yok, rahatladım :)

KIZLAR bende birazdan taburcu oluyorum ama ayağa kalkmada problem yaşıyorum nefes nefese kalıyorum ve öksürük tutuyor Sİ napıyım 3 gün hala wc çıkamadım bu arada offf yaaaa. ..

çok geçmiş olsun... o nefes nefese olma hissi fena cidden, ben hala evin içinde dolanırken inanılmaz yoruluyorum... ne kadar zamanda normale dönerim bilmem....

Bu arada Selam kızlar, anniş olanların anneler gününü, olmayanların da potansiyel annelik gününü kutlarım

benim 8. günüm bgün, epeyce iyileştim ama yine de hareket ettikçe dikiişimde ağrılar oluyor, kas agrıları da oluyor, tam doğrulamıyorum. ödem fena tabii ama şu an asıl zorlayan drenlerin çıkmamış olması. Yarın tekrar kontrolüm var, çekeriz pzartesi dedi ama bi aksilik olacak diye korkmuyor değilim... sanki onlar çıkınca iyileşme aşamsı daha hızlı olacak gibi hissediyorum :)

Bir de yüksek lisans öğrencisiyim ve Final haftam başlıyor ders çalışıyorum fırsat buldukça, zamanlaması kötü oldu ama yapacak bişey yok. perşembe günü 3 saat kadar araba kullnıp başka şehirdeki ünv.me gidip sınavlarıma girmeliyim. bana şans dileyin

4 yaşında bir kızım var, kucağıma almıyorum tabii ama şöyle doya doya sarılmayı da çoook özledim

D Dilekgurhan sana da geçmiş olsun canım, sağlıkla kolay atlat sen de umarım...

hepinizi öpüyorum, iyi olun

korse iyi hoş ta bu v şeklinde yatma işi ne olacak ya ne zaman normal yatabilcem acaba
Kesin bi tarih vermiyorlar malesef, deneme yanılma yapmalısın.ben ilk denememde ağrıyla uyanmıştımama hatırladığım bi 15 günü devirmiştim yani.

Kesin bi tarih vermiyorlar malesef, deneme yanılma yapmalısın.ben ilk denememde ağrıyla uyanmıştımama hatırladığım bi 15 günü devirmiştim yani.
ayyy benim 10 günüm oldu ama hiç yatabilecek gibi değilim çok geriliyo karnım heralde bir ay olduğunda yatabilirim. birde inanılmaz bel ağrım var iki gündür çok uzun süre ayakta kalamiyorum belim kopuyor sanki

Aynen.ilk 10-15 gün ayağa kalktığımda 2 dk 3 dk sonra oturuyordum.yapmam gerekenleri hızlı yapıp acil oturup nefes alıyordumki sanki belim kopacak gibi oluyordu ağrıdan.
belim ağrıyordu normalde zaman zaman.bu işlemden sonra herhalde bir sakatlık oldu dedim.aml bu kadar bel ağrıtır mı ayaktayken.zamanla azalacak ve geçecek dediler aynen öyle oldu canım seninde öyle olacak.her geçen gün ayakta kalabilme süresi uzuyor emin ol

Bel ağrısı bende çektim ilk 1-2 hafta çünkü tam doğrulamıyorsun, eğilmekten. Doğru dürüst yatamıyorsun fln ondan oluyor. 15 gün en fazla. Yavaş yavaş azalarak geçiyor

Ben 6 haftayi doldurdum halen v yatiyorum alistim duz yatmak zor geliyor bana artik korse desen ikinci tenim oldu iki gun evel cikartim gece korsesiz yatim sabaha kadar uyumadim ciplak hissetim kendimi.. Ayakta 2 saat kalirsam 2 saat uzaniyorum halen cok cok cok yoruluyorum ben.. Normale bir donsem sanki hep yorgun yasiyacagim. Dr hafif spor yapabilirsin diyor ben yapamam sanirim bir bulasik yikamaya felc oluyorum sirt agrisindan:) masaj yaptiriyorum odem icin bayagi iyi geliyor ozel odem atma teknigi yapiyorlar haftada bir jeez 1,5 saat ama yinede tam gitmiyor odem birkac ay surer bu boyle anlasilan...

bende bazen korkuyorum oksuruyorum hapsiriyorum kas ağrım hiç yok sürekli aklıma dikiş yok mu açıldı mi gibi sorular geliyo. bel ağrım oluyo 10 gün oldu çocuklara yemek yapıyorum ufakliga yemek yediriyorum falan ayakta kalınca oluyo bel ağrısı bu da normal galiba benim de 1 kilo eksik çıkıyor ama ödem tavan yaptı karnım eskisinden de şiş foto bile cekemiyorum o kadar şiş ki

hepsi normal fitim geçecek unutacaksın hepsini koca göbek işlem yapıldı ama sen yinede erken işlere dalma hemen ağır dan al anlıyorum çocuklarla zor ama mecburuz

Cok gecmiş olsun fitifit , demek ameliyatını oldun . Gule gule kullan bından sonraki surec de başarılı umduğun gibi gelişir ınsallah .

hepsi normal fitim geçecek unutacaksın hepsini koca göbek işlem yapıldı ama sen yinede erken işlere dalma hemen ağır dan al anlıyorum çocuklarla zor ama mecburuz
ay jelo elimde olsa keşke mecbur kalıyorum ama Allah yardım etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…