Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Mesela bize drun verdiği korseler de sadece karnın etrafına sarılıyor yani sanırım vücudu ikiye bölenlerden oluyor ama hiçbiryeri pörtletmiyor ama işte kalın o biraz o yüzden bazı kıyafetlerle kullanılmıyor. Ben ona benzer ama daha ince birşey istiyorum

Aynen bende giyemedim en fazla bir hafta takabildim igrenc biseymis cok dar almisim nefes alamiyordum

Bir kac gun sonra 7 ay gecmis olacak ameliyat olali ..

Karnimda bir degisiklik yok malesef

Bugun bir suru bikini denedim sezon acildi heryer bikini ama bu dikey izle bikini giymek istemiyorum gercekten gordukce moralim bozuluyor yani sadece kesi izi olsa amenna ama hem dikey kesi hem eski piercing izi yaninda yirtik gibi bir sey var en kotusude o izin uzeri cukur

Aynen bende giyemedim en fazla bir hafta takabildim igrenc biseymis cok dar almisim nefes alamiyordum

yok ya giyinilecek gibi değil kalsın onun yaratacağı bel karın :))))))))

sen düzeltme olacaksan bekle mayo giyin yada yüksek bel hani tekrar ufak bir işlem yapılmayacaksa dövme yada lazerle sildirirsin eski piecing izini dikey izin minik bir izi dikey dediğin ya boydan boya kesildik o izi kabul ettin de bu neki:)

İzlere takılma cnm boşver giy bikinini. Güneşten yanınca biraz kaybolur onlar. Güzel pareolar al renkli süslü onları bağlarsın beline idare et yazın tadını çıkart. Eylülde mi revizyon? Biraz sabır, sonunda güzel olacak ben inanıyorum

Duzeltmeyi kisin olacagim artik
Lazer ne kadar duzeltir bilmiyorum o uzun kesi bikini icinde ya gozume gelmiyor onu kabulleniyorum zaten
Dovmeye esim izin vermiyor sevmiyor daha dogrusu bu sene yuksek bel bikiniyle idare edecegim artik napalim
Piercing icinde bekliyorum hani islem olursa ne olur ne olmaz diye
Aslinda sadece dikey iz olsa cok kotu gorunmezdi ama hani benim eski gobegimdeki piercing izi hem yirtik yapmis hem eski deligi duruyor resimlerde cok belli degil canli kotu

Oyle yapacagim artik boyle simli yapiskan suslerde var dovme gibi biseyler yaparim artik
Belkide bronz olunca fazla gorunmez
Kismetse tatilden sonra ne zaman tam bilmiyorum cunku bu yaz tasiniyorum daha genis bir eve
Kucugum de okula basliyacak ne zaman adapte oldu o zaman ben ucarim acik biletim var

hayırlısı düzelir adamlar dövme izlerini siliyor düzeltiyor çok kafaya takıyorsan bekleme düzeltmeyi git lazerle iz miz silinir tamamen sıfırlanmasa bile ten rengi dövmelerde var bukadar kafayı kırmaya gerek yok yani çözümlü herşey araştır sen bunları ; senin piercingi de nasıl takmışlar anlamadım minik bir nokta bendeki iz karın germede olsam o iz çizdiğin tablo gibi zor olması şansına hepsi seni bulmuş... evet resimlerini bende görmüştüm güzel duruyordu ; şimdi görenlerde güzel diyor resim yanıltır

Nasil desem o gobegi deliyorlar ya hem gobek icinden delik aciliyor hem gobegin biraz ustunden .. Simdi karin gerilince o ustten delik izi kaldi onun altinda yirtik gibi bir iz var muhtemelen alttaki deligin iziydi o bu izlerin altindada dikey iz var yani 2/3 cm lik bir iz degilki kafaya takmayayim lazerle o yirtik ve delik izi de gitmez mecburen gerilip kesilecek
Mesela baskalarin dikey izine bakinca kotu gelmiyor bana cunku net ve kucuk bir kesi zaten o kesi izi siliniyor ..
Sansima vallahi bilseydim hic piercing yaptirmazdim zamaninda

Sizin ameliyatınınızbir seneyi geçti sanırım ..neden hala korse giyiyorsunuz ?görünüşe göre düz bir karnınız var..merak ettim açıkçası arzum77
Yok tatlım,ameliyattan sonra üç dört ay kullandım korse daha kullanmadım,kullanmıyorum. Ama arada bakıyorum Öneride bulunuyorum,tavsiye ediyorum o kadar :) Bu bahsettigim ten marka korseler çok şık,açıkcası bir tane alıp denemek istedim ama denemedim daha. Çok dar elbiselerde falan kullanabilirim belki Hem korseler sadece karın için degil,popo şekillendirmek için veya misal yemek yediginde şişlik oluyor onu kamufle etmek için kullanılabilir

Dün Nihayet ameliyatımızı olduk bugün taburcu olucam inşallah diren felan takılmadı 4 şişe serum yedim 2300 yağ çıkmış ağrım felan yok şimdilik daha sonrası gelişmeler nasıl olucak görücez şimdilik bu kadar

Çoooookkkk geçmiş olsun. Şükür kurtuldun sonucun da çoooookkkk güzel olmuştur inşallah

Cok gecmis olsun oldu bitti masallah sana sorunsuz surecin olur insallah canim daha da iyi olursun bir an once

Geçmiş olsun. Sorunsuz sürecin ve güzel sonuçların olsun. Gelişmeleri yaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…