Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

of ödemden davul gibiyim bugün sabah uyandığımda bile aşırı ödemli oluyorum sanırım benim vücudum aşırı ödem tutuyor odemlerimin inmesi aylar alacak gibi...

Hepsi güzelmiş canım.ama 1 numara bana ideal

Evet deneyim bende.söylediğin iyi oldu denemeden alır gelirdim nolcak korse işte diye.ilk kez korse kullanıcam ben aml harici.çok darlanabilirim de yani

Evet evet .. Bahsettigim şey o işte. Mideyi böler,alttan külotla korse arasında kalan yeri böler.Kıyafetlerdede keser,belli eder korse oldugu.. İnstagramda reklamı çok dönüyor,yok mucize gibi birşey falan ama orta kısmı daraltıp kalan yerlere yağları fışkırtmayalım

Doktor çıkartıyor zaten,hatta çöpe atıyor yeter diyor. Ama ben devam ettim valla ne yalan söyliyim Hem daha rahat ettim hemde ödem şişlik olmasını önledi bence Sen duruma göre ayarlarsın
yaaa benim korseyi kesecek mi en iyisi ben kontrole gitmeyim foto gondereyim ona lazım olur daha takarim dimi ama :)

yahu 2 aylık olunca korse çıkmayacak mi daha devam mi etcez?
Cnm benim dr ilk 3 hafta giy dedi. 3 haftanın sonunda ödemler tavandı. 2 ay tak dedi ama benim 2 ay oluyor hala ödem var. Usanana kadar takmayı düşünüyorum. Ben altta kilotlu kopcalı fln giyemiyorum daral geliyor, sıkıyor. Sadece karnı saran korseler çok rahat ve pratik geliyor bana

Korse kısaysa pörtleme olabilir evt altta ve üstte ama göğüs altından kasığa kadar oturursa pörtletmez. O kadar yağ mı kaldı zaten bizde pörtleyecek. Kestik attık gerdik fln hepsini bir zahmet pörtlemesin yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…