Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Yok fitifit fitifit Dr bana 10 kişi zorlaşan ancak iç dikişleri açar dedi ama oksururken o pisligi atmam diye tüm hastaneyi ayağa kaldirdim karnına eşim yastıkları başı yaptı bende 10 dk atabiliyodum balgami. Şimdi sigara içiyor canım istemiyo yada yusuf yusuf oldumsen ne aşamadan. Benim 3.gunum memede var bide sırt liposuction ypildi
Cnm benim 9. günüm kas ağrım falan pek yok aşırı derecede oksuruyordum hafif enfeksiyon çıktı hastaydim yani o yüZden oksuruyorum hala da geçmedi ben karnima iyice bastırıp oksuruyorum ama bazen öksürük krizi geliyor gerçi eskiye nazaran daha iyi azaldı artık

Ben ilk başta meme ve karın beraber düşünmüştüm, sonra kısmet olmadı ama iyi ki olmamış diyorum. Yani karın germede karın kasları iptal oluyor 2 hafta hiç kullanamıyorsun, dikiş çekiyor doğrulamıyorsun ama en azından kollardan güç alarak kalkıp yatabilirsin, kendi bakımını yapabilirsin, korse var tuvalet banyo olayı var. Var da var. Bir de kollar iptal olsa napardım bilmiyorum. Beni çok yıpratırdı yani öyle bir süreç. Ama evt o şekilde ameliyat olan da çok ve bir şekilde üstesinden gelebiliyorlar. Benim sadece karın germe oldu ama hiç bakıma ihtiyacım olmadı. Herşeyimi kendim halledebildim. İkisi beraber olsa bebek gibi bakıma ihtiyacım olacaktı ki zor bir durum olurdu benim için

Her yorumunla beni inanılmaz motive ediyorsun canım benim.en en iyisi senin olsun ağzın bal yesin:)
gerçek ama gerçekten güzel olan güzelliğin hakkı yenmemeli çok şükür bende memnunum bnm berbattı öncesine göre çok iyi Allah gerçekten isteyen bütün arkadaşlarımıza en güzellerini versin kolay bir süreç diil biz farklı kadınlarız güçlü ve cesaretli ben bu amely ları yaptıranları böyle görüyorum canm sevgilerrr

Emru.. Birşey sorcam.. Şu an hangi korseyi kullanıyorsun? Doktorun ameliyat sonrası taktığı beyaz Korsemi hâlâ yoksa ayrıca aldığın birşeymi?
Merhaba Istanbulda karin gerdirme ameliyati icin tavsiye edebileceginiz doktor var mi hanimle ? Tesekkurler

Emru.. Birşey sorcam.. Şu an hangi korseyi kullanıyorsun? Doktorun ameliyat sonrası taktığı beyaz Korsemi hâlâ yoksa ayrıca aldığın birşeymi?
Yok ayrıca bişey almadım henüz hala aynı aml daki korseyi kullanıyorum.ama oturup kalkmaktan artık bu korsenin kenarları deforme olmaya başladı.yeni bir tane almak istiyorum.yaz için önerebileceğin birşey var mı acaba?

Merhaba Istanbulda karin gerdirme ameliyati icin tavsiye edebileceginiz doktor var mi hanimle ? Tesekkurler

Yok ayrıca bişey almadım henüz hala aynı aml daki korseyi kullanıyorum.ama oturup kalkmaktan artık bu korsenin kenarları deforme olmaya başladı.yeni bir tane almak istiyorum.yaz için önerebileceğin birşey var mı acaba?
Ben şu mideye kadar olan korselerden kullandım ameliyat korsesinden sonra.. Ama Kom da çok güzel korseler var artık,hem çok şık hemde sıkı :KK66:
Bak kullandığım korse şu şekilde idi
image.jpeg

Ben şu mideye kadar olan korselerden kullandım ameliyat korsesinden sonra.. Ama Kom da çok güzel korseler var artık,hem çok şık hemde sıkı :KK66:
Bak kullandığım korse şu şekilde idi
Eki Görüntüle 1828315
Bu güzel görünüyor ama pantolon giyerken sıkıntı olmaz mı? Yada hem böyle alıp elbiselerle kullanıp hemde pantolon için bacaksız olanından almak lazım herhalde.dur ben de kom dan bi bakayım teşekkür ederim:super:

Çoğumuz Istanbulda olduk zaten.
Bu güzel görünüyor ama pantolon giyerken sıkıntı olmaz mı? Yada hem böyle alıp elbiselerle kullanıp hemde pantolon için bacaksız olanından almak lazım herhalde.dur ben de kom dan bi bakayım teşekkür ederim:super:
Ben taytın altından bile giyiniyordum ama dar elbislerle de çok hoş oluyor :KK66: Pantolon tayt için külot şeklinde olanlar daha iyi olabilir evet. :KK66: Can'ım yanlış yazmışım,TEN korse olacaktı. Ten in sitesine bak,çok şık gerçekten :KK66:
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

Ben ten den aldım tulip modelini. Üst bedenim medium giyiyorum bluzları. Korseyi large aldım ve giyene kadar perişan oldum. Sonra çıkaramadım, içinde kaldım resmen. Çıkarmaya çalışırken tırnağımla deldim. Sonra kestirip bustiyer yaptırdım. Sütyeni güzeldi. Ama sırt kısmı çook dar ve omuzlarım geniş olduğu için çok sıktı. Belki XL olsaydı olurdu bilmiyorum. Yani ben kullanamadım. Magazada deneme şansın varsa deneyip al cnm. Bedenleri dar ten in.

Ben ten den aldım tulip modelini. Üst bedenim medium giyiyorum bluzları. Korseyi large aldım ve giyene kadar perişan oldum. Sonra çıkaramadım, içinde kaldım resmen. Çıkarmaya çalışırken tırnağımla deldim. Sonra kestirip bustiyer yaptırdım. Sütyeni güzeldi. Ama sırt kısmı çook dar ve omuzlarım geniş olduğu için çok sıktı. Belki XL olsaydı olurdu bilmiyorum. Yani ben kullanamadım. Magazada deneme şansın varsa deneyip al cnm. Bedenleri dar ten in.
Hadi Yaaa... Ben gördüm ama almadım. Açıkcası çok şık duruyorya almak istiyorum... Nereyi sıkacaksa :p
İstinyepark ta görmüştüm,gidince deniyim yinede :KK66:

Hadi Yaaa... Ben gördüm ama almadım. Açıkcası çok şık duruyorya almak istiyorum... Nereyi sıkacaksa :p
İstinyepark ta görmüştüm,gidince deniyim yinede :KK66:
Ben de internette görüyodum dediğin gibi çok beğendim. Kıbrısta yokmuş diye deneme şansım olmadı cnm. Kalıpları dar yani belki bir büyüğü olabilirdi bana da bilmiyorum

X