Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

bogazimdaki gıcık beni mahvediyor arkadaşlar çok oksuruyorum oksurdukce göbek deligim fırlayacak gibi aciyor iç dikisler yirtilacak gibi oluyor valla moralim çok bozuk ilaç kullanıyorum bana misin demiyor bu öksürük karın germeyi falan solladı valla öksürük olmasa maşallah o kadar iyiyim ki ilk gün kendim kalktım sık yürüyorum dayanilmayacak bir ağrım yok kendi ihtiyaclarimi kendim görebiliyorum ve istediğim kadar yuruyebiliyorum ama öksürük bu gidişle dikislerimi patlatacak diye korkuyorum :KK43:
Seni çok iyi anlıyorum,öksürüğün yarattığı acı aml ın acısını solladı.ben öksürük geldiğinde sırtımdan ter aktığını hissediyordum o yüzden çok iyi anlıyorum.2 gece hiç uyuyamadım neredeyse.senin durumunu tam olarak bilmem ama bendeki öksürük hastalıktan falan değildi.tamamen narkozu vücuttan atma biçimiydi bence.doğumlarda da olmuştu ama bu kadar acılı değildi doğumda kaslarla işimiz olmadığı için:)seninki de öyleyse o yüzden ilaçlara cevap vermiyordur bence.çünkü hastanede nefes açıcı hava takıldı,öksürük için şurup verildi yok banamısın demedi:KK43:sonuç olarak her geçen gün daha da rahatlayacaksın endişe etme.öksürük geçene kadar öksürüğün verdiği acı da azalıyor zaten.dikişlere birşey olmuyor korkma.ama içerideki kas dikişlerini bilemiyorum ama onlarında kolay kolay açılmayacağını söylüyor arkadaşlarımız,olmamıştır olmamıştır bişey boşver kötüsünü düşünmeyelim:)tekrar geçmiş olsun.

Kızlar ameliyatim salı günü ama bende daha olmadan öksürük başladı calistigim icin bidaha bukadar izin alamam ne yapcam zencefil bal yedim varmı tavsiyesi olan aml salı sabahı:KK70::KK43:
eğer suan öksürük varsa sana tavsiyem asla geçmeden olma eğer olacaksanda Allah yardım etsin :KK66:

Seni çok iyi anlıyorum,öksürüğün yarattığı acı aml ın acısını solladı.ben öksürük geldiğinde sırtımdan ter aktığını hissediyordum o yüzden çok iyi anlıyorum.2 gece hiç uyuyamadım neredeyse.senin durumunu tam olarak bilmem ama bendeki öksürük hastalıktan falan değildi.tamamen narkozu vücuttan atma biçimiydi bence.doğumlarda da olmuştu ama bu kadar acılı değildi doğumda kaslarla işimiz olmadığı için:)seninki de öyleyse o yüzden ilaçlara cevap vermiyordur bence.çünkü hastanede nefes açıcı hava takıldı,öksürük için şurup verildi yok banamısın demedi:KK43:sonuç olarak her geçen gün daha da rahatlayacaksın endişe etme.öksürük geçene kadar öksürüğün verdiği acı da azalıyor zaten.dikişlere birşey olmuyor korkma.ama içerideki kas dikişlerini bilemiyorum ama onlarında kolay kolay açılmayacağını söylüyor arkadaşlarımız,olmamıştır olmamıştır bişey boşver kötüsünü düşünmeyelim:)tekrar geçmiş olsun.
Cnm bende üç gece hiç uyumadim ilk defa bu gece uyuyabildim öksürük gelince aynen ter içinde kaldım. bende iki gün ventolin aldım ayrıca alerji ilacı nefes açıcı fisfis öksürük surubu gargara antibiyotik kullaniyorum ama faydası var mı bilmem 5 gün oldu hala öksürüyorum biraz azaldı ama hala var. ilk defa tam anestezi aldım o yüzden narkoz mu atiyorum bilmiyorum ki sezeryanlarim epiduraldi benim

iyi canm ödemler gittikçe şekil daha güzel bu arada spora başladım yürüyüş zaten yapıyordum şunu anladım bu amelliyatta dikkati bırakmıcaksın yani ameliyat olduğun kilonun üstüne çıkmıcaksın kiloyu verdikçe de sporla çok daha mükemmelleşiyor çok şükür Allâh à dikiş izlerim fln da iyi ileşti arada ani acılar geliyo geçiyo uyuşukluk göbek deliği çevresi alt karında hala var arada çok yoruldummu şişiyo akşam yatıp sabah kalktığımda süper maşallah çok şükür foto koyuyorum olmuyo cezalımıyım neyim anlamadım tabiki koyacam canm foto bütün arkadaşları öpüyorum sevgilerrr

Şekerim spora başladın demek süper sevindim adına evet kilo verince daha iyi durduğu kesin yapılan işlemin; kramplar ve şişkinlikler sürüyor uzun takılma bunlara hepsi geçiyor...bu arada kızının kullandığı krem bana iyi geldi geçi piercing kızarıklığı ağrısı sağol kuzum :KK68:

geçmiş olsun. kas ağrısı 3. haftadan sonra bende düzeldi. güzel sonuçlar dilerim.
adaselen adaselen çok geçmiş olsun inşallah ağrılarda tez zamanda geçer en kısa zamanda sağlığına kavuşursun ağrılar dışında nasılsın istediğin gibi oldumu ne kadar sürdü ameliyat ne kadar yağ almışlar felan bende cumartesi günü inşallah olucam kafamda deli sorular:halay:

Selam kızlar.
Cumartesi ameliyat oldum malum, 3. Gün sayılabilir bugün. Epidural oldu benim, öksürük falan yok çok şükür. Ama kas ağrıları oldu , bugün daha iyiyim çok şükür ama geceleri uyuyamıyorum. V şeklinde durma hadisesi, belimin boşta kalması ve sırtüstü yatmaktan nefret etmem agrilarla birleşince zor oluyor ama 2 gece geçti sadece daha iyi olacağını düşünüyorum.
Belim feci morarmış. Oralardan liposuction yapıldı ya ondan sanırım ama beter yani :)

Yine de güzellik acı ister, pişman mıyım ? Hayır... aksine diyete de başladım, 1.5 ay sonra spor yapabilirsin dedi. Hevesle bekliyorum.

Drenler duruyor, her gün kaç cc olduğunu yaz bana dedi doktorum, bir ihtimal cuma cikaracakmis. Sanırım korse ve sargilari çıkarırsa kontrol içn o gün görebilirim durumu ama inanılmaz merak ediyorum. Gerçi çıkan o koca parçayı gördüm, mincirdim falan. Sonuçtan umutluyum :))

Selam kızlar.
Cumartesi ameliyat oldum malum, 3. Gün sayılabilir bugün. Epidural oldu benim, öksürük falan yok çok şükür. Ama kas ağrıları oldu , bugün daha iyiyim çok şükür ama geceleri uyuyamıyorum. V şeklinde durma hadisesi, belimin boşta kalması ve sırtüstü yatmaktan nefret etmem agrilarla birleşince zor oluyor ama 2 gece geçti sadece daha iyi olacağını düşünüyorum.
Belim feci morarmış. Oralardan liposuction yapıldı ya ondan sanırım ama beter yani :)

Yine de güzellik acı ister, pişman mıyım ? Hayır... aksine diyete de başladım, 1.5 ay sonra spor yapabilirsin dedi. Hevesle bekliyorum.

Drenler duruyor, her gün kaç cc olduğunu yaz bana dedi doktorum, bir ihtimal cuma cikaracakmis. Sanırım korse ve sargilari çıkarırsa kontrol içn o gün görebilirim durumu ama inanılmaz merak ediyorum. Gerçi çıkan o koca parçayı gördüm, mincirdim falan. Sonuçtan umutluyum :))
geçmiş olsun tatlım :KK66:

patiska patiska ok geçmiş olsun inşallah ağrılarda tez zamanda geçer en kısa zamanda sağlığına kavuşursun ağrılar dışında nasılsın istediğin gibi oldumu ne kadar sürdü ameliyat ne kadar yağ almışlar felan bende cumartesi günü inşallah olucam kafamda deli sorular:halay:

adaselen adaselen çok geçmiş olsun inşallah ağrılarda tez zamanda geçer en kısa zamanda sağlığına kavuşursun ağrılar dışında nasılsın istediğin gibi oldumu ne kadar sürdü ameliyat ne kadar yağ almışlar felan bende cumartesi günü inşallah olucam kafamda deli sorular:halay:
hayirlisi inşallah. meme dikleştirme çok güzel oldu karnım ödemli yumuk yumuk. ödem geçince belli olur.

Kizlar merhabaaaa!

Cok olmadi benim buraya uye olali, meme ve mini karin gere ameliyati olacagimi bildirmistim ve bugun oldum!!!
Su an put gibi yariyorum hastanede ve oynatabildigim tek yer parmaklarim ve ayaklarim. Kizlar karin germe olanlardan lutfen acil bilgi!!!!!! Konusurken bile agriyor kaslarim. Sanki dikisler patliycak gibi, nasil olcak bu boyle? Cok afedersiniz ama tuvalete nasil ciktiniz? Su an sanki ilk 2 ay tuvalete bile cikamam gibi geliyor. En ufak bir kasinti zorlama sanki dikisi patlaticak ve kaslarim cok agriyor. Ustelik mini karin germe bu!

Kizlar merhabaaaa!

Cok olmadi benim buraya uye olali, meme ve mini karin gere ameliyati olacagimi bildirmistim ve bugun oldum!!!
Su an put gibi yariyorum hastanede ve oynatabildigim tek yer parmaklarim ve ayaklarim. Kizlar karin germe olanlardan lutfen acil bilgi!!!!!! Konusurken bile agriyor kaslarim. Sanki dikisler patliycak gibi, nasil olcak bu boyle? Cok afedersiniz ama tuvalete nasil ciktiniz? Su an sanki ilk 2 ay tuvalete bile cikamam gibi geliyor. En ufak bir kasinti zorlama sanki dikisi patlaticak ve kaslarim cok agriyor. Ustelik mini karin germe bu!
Cnm bak ben 5 gün önce tam germe oldum şimdi geziyorum dün kuaföre bile gittim :KK70: maşallah bana :nazar: tuvalete ilk gün çıktım ve ilk ayağa kendim kalktim

Cnm bak ben 5 gün önce tam germe oldum şimdi geziyorum dün kuaföre bile gittim :KK70: maşallah bana :nazar: tuvalete ilk gün çıktım ve ilk ayağa kendim kalktim
Ayyy canim masallah!!! Darisi basima!
Az once hemsire geldi saat 23de beni yurutucekler! Uffff ne kotuymus! Ben biraz hafife almissim bu karin ameliyatini. Her an kusabilirimde, bi su ilk hafta gecse hayirlisiyla ve tabiki sonucu cok merak ediyorum! Ozellikle meme diklestirmeyi, kuculduler diye cok korkuyorum..

Cnm bende üç gece hiç uyumadim ilk defa bu gece uyuyabildim öksürük gelince aynen ter içinde kaldım. bende iki gün ventolin aldım ayrıca alerji ilacı nefes açıcı fisfis öksürük surubu gargara antibiyotik kullaniyorum ama faydası var mı bilmem 5 gün oldu hala öksürüyorum biraz azaldı ama hala var. ilk defa tam anestezi aldım o yüzden narkoz mu atiyorum bilmiyorum ki sezeryanlarim epiduraldi benim
Bana göre seninki de narkozdan.o kadar ilaca öksürük durmaz mıydı durmadı benimki.mesela anesteziden çıkınca

Bana göre seninki de narkozdan.o kadar ilaca öksürük durmaz mıydı durmadı benimki.mesela anesteziden çıkınca
Pardon msj yarım kaldı:KK43:
Mesela anesteziden çıkınca kusanlar var.Kusmak da bir anestezi atma şekliymiş uzmanlar öyle diyor.dikkat ettim kusan arkadaşlarda böyle bir öksürük olmuyor bizdeki kadar.ben aml dan çıkınca kusarsam çok acır aman Allah ım kusmamalıyım diyip yemeğimi bile yemeği yemem gereken saatten sonra yedim ve yarısını yedim midem kötü olmasın diye.ama ne bileydim kusmanın en temizi olacağını:)

bu arada izim de max en aşağıdan ne kadar yapılabilirse ordan yapıldı. sezeryan izim çok asagidaydi oraya yetiştirdi doktorum

öksürük karnını acitmiyor muydu öksürük ne zaman geçti peki :KK43:
Geç cvp için özür dilerim..öksürük tabi ki karnımı ağrıtıyordu:KK43:göbeğim biber dökmüş gibi yanıyordu..4.gün narkozu attım rahatladım:)benim 1 ay oldu .1 ayda 2 kere hapşırdım korkumdan.öksürük gelince hemen su içiyorum iyi geliyor@fitifit

X