Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Tansiyonun düşük değilse normalde sabahları bir bardak ılık suya limon sık biraz ve iç.. Sonra dolaş yürüyüş yap biraz evin içinde bile olsan.. Rahatlatıyor bayagı şişkinliği de alıyor. Sonrasında ödem çayları içebilirsin. Ama doktoruna sor bitki çatına ne Zaman başlayabilirim diye öyle iç ödem çayını :KK66:
Uff neden geçmedi senin bu öksürüğün Yaaa :KK43:
ay bilmiyorum ki :KK43: bugün oksurmekten dikislerim çok aciyor korkuyorum şuanda stres oldum :KK43:

ay bilmiyorum ki :KK43: bugün oksurmekten dikislerim çok aciyor korkuyorum şuanda stres oldum :KK43:
Bişey kullanıyor musun öksürük için? Nefes açıcı fıs fıs mı kullansan acaba ya da alerji hapı? Cnm konuş drla. Seni rahatlacak bişeyler kullanman lazım. Dilerim geçer de kurtulursun zor valla ameliyatlıyken öksürük. Öncesinde geçirdiğin rahatsızlıktan olabilir mi?

Bişey kullanıyor musun öksürük için? Nefes açıcı fıs fıs mı kullansan acaba ya da alerji hapı? Cnm konuş drla. Seni rahatlacak bişeyler kullanman lazım. Dilerim geçer de kurtulursun zor valla ameliyatlıyken öksürük. Öncesinde geçirdiğin rahatsızlıktan olabilir mi?
Cnm fisfis öksürük surubu alerji ilacı antibiyotik ağrı kesici kullanıyorum işe yaramadı randevu aldım yarın göğüs hastalıklarına bakalım ne diyecek

Hayır yani birşey yapılamaması da ilginç. Bir hastanenin acil bölümünemi gitsen acaba? Yada yarın dahiliye bölümüne... Öksürüğe hangi bölüm bakıyordu yahu?
gittim cnm iki kere acilde ventolin verdiler bir sürü de ilaç yarın randevu aldım gitcem göğüs hastalıklarına bakalım

Selam kızlar.
Ameliyat olanlar , ameliyat olacaklar sağlıkla geçsin inşallah bu günler :)

Benim bugün 4. Günüm masallahim var, iyileşme süreci hızlı oluyor sanki. Hepinize kolay gelsin
Çok heyecanlanıyorum bukadar enerjik gelişmeleri okuyunca. Büyük geçmiş olsun canım ödemsiz süreç diliyorum sana ve tüm Arkadaşlarıma. Darısı temmuzda bana! Canım benide izlermisin fotolarını görmek isterim

Kizlar bugun ameliyatimin ikinci gunu ve agridan oluyorum! Ozellikle karnim cok acitiyor, mini karin germe olmasina ragmen. Ne zaman agrilar azalir sizce?

Yanliz az once korsa ve sutyeni cikarttim bakmak icin, goguslerim bandli ama gordugum kadariyla sanat eseri cikartmis doktor. Eski goguslerim 2 cocuktan sonra cok feci sarkmisti, bu kadar olabilecegini tahmin etmiyordum silikonsuz. Esimde hayretler icinde bakiyor hehehe en onemlisi tabiki. Karimdaki dikis gorunmuyor bandli ama lipo felan super olmus. Sis duruyor su an ama belli seklinden. Su agrilar bir gitse tadini cikarticam mutlulugumun ama su an acidan kivraniyorum ve kucuk ogluma sarilamamaktan uzuluyorum..

Oksuren arkadasim cok gecmis olsun. Ne kadar aci cektigini tahmin edebiliyorum. Dun balgamli oksuruk tuttu cok kisa ve o 2 oksurukte bile neye ugradigimi sasirdim. Allah yardimcim olsun cnm..

fitifit fitifit canım elma cayı çok iyi geliyor öksürüğe tavsiye ederim

Kizlar bugun ameliyatimin ikinci gunu ve agridan oluyorum! Ozellikle karnim cok acitiyor, mini karin germe olmasina ragmen. Ne zaman agrilar azalir sizce?

Yanliz az once korsa ve sutyeni cikarttim bakmak icin, goguslerim bandli ama gordugum kadariyla sanat eseri cikartmis doktor. Eski goguslerim 2 cocuktan sonra cok feci sarkmisti, bu kadar olabilecegini tahmin etmiyordum silikonsuz. Esimde hayretler icinde bakiyor hehehe en onemlisi tabiki. Karimdaki dikis gorunmuyor bandli ama lipo felan super olmus. Sis duruyor su an ama belli seklinden. Su agrilar bir gitse tadini cikarticam mutlulugumun ama su an acidan kivraniyorum ve kucuk ogluma sarilamamaktan uzuluyorum..

Oksuren arkadasim cok gecmis olsun. Ne kadar aci cektigini tahmin edebiliyorum. Dun balgamli oksuruk tuttu cok kisa ve o 2 oksurukte bile neye ugradigimi sasirdim. Allah yardimcim olsun cnm..
Simdiden cok gecmis olsun canim acilarin bir gun daha surer hemen gecer inan sonra biraz kas agrisi oda bir hafta filan surer cok takma kafana anlamadan zaman geciyor.. Her gun daha iyi oluyor inan bana benim doktorumun bana surekli tekrarladigi cumle su "6 hafta ameliyat oldum deme 6 hafta sonra super olucaksin" hakkikatten yarin 6 ci haftam ve super degisim goruyorum.. Darisi sana bol su icmeyi unutma..

arkadaşlar bu ameliyat çok pahalı bir ameliyat mı?üniversite hastaneleri karşılıyor mu bilgisi olan lütfen cavap yazar mısınız.ben göğüslerimi yaptırmayı uzun zamandır düşünen biriyim fakat doğum ve kilo kaybından sonra karın bölgesi çok kötü durmda.göğüs için birikim yapıyorum kışın göğüslerimi yaptırmayı düşünüyor dum fakat oncelikle karın ameliyatımı olsam diye düşünmeye başladım.çok kötü yaa nerden başlasam neremi yaptırsam Allahım çok kötüyüm.

Merhaba kızlar.
Gerçekten ilk 2-3 günkü zorluktan sonra gayet rahat bir nekahat dönemi başlıyor. Azıcık sabır. Ben hala destek almadan kalkamıyorum kas ağrılarım yüzünden ama karnım çok büyüktü ve kasların sandığımdan daha deforme durumdaydı dedi doktorum ondan olduğunu tahmin ediyorum. Ama kalktıktan sonra doktorum dik yuruyebilirsin dese yuruyebilirim gibi geliyor çünkü doğrulabiliyorum.
Korseyi açma dediği için henüz bişey görmedim ama korsenin üstünden de fena görünmüyor gibi :)

Sağlıklı, güzel günler diliyorum

Cnm fisfis öksürük surubu alerji ilacı antibiyotik ağrı kesici kullanıyorum işe yaramadı randevu aldım yarın göğüs hastalıklarına bakalım ne diyecek
çok geçmiş olsun, öksürük için doğal ballı karışımlar kullansasnız. ben çocuklara bal karabiber zencefil karıştırp veriyorum yavaş yavaş yavaş emerek yutuyorlar iyi geliyor, birde kayınvalidem keçiboynuzu pekmezine doğal zeytinyağı karıştırıp içiriyordu o da iyi geliyor

arkadaşlar bu ameliyat çok pahalı bir ameliyat mı?üniversite hastaneleri karşılıyor mu bilgisi olan lütfen cavap yazar mısınız.ben göğüslerimi yaptırmayı uzun zamandır düşünen biriyim fakat doğum ve kilo kaybından sonra karın bölgesi çok kötü durmda.göğüs için birikim yapıyorum kışın göğüslerimi yaptırmayı düşünüyor dum fakat oncelikle karın ameliyatımı olsam diye düşünmeye başladım.çok kötü yaa nerden başlasam neremi yaptırsam Allahım çok kötüyüm.
Ankara da olan ve yaptıran arkadaşlar varsa bilgi vrirlerse çok mutlu olurum.:cry:

Ankara da olan ve yaptıran arkadaşlar varsa bilgi vrirlerse çok mutlu olurum.:cry:
ben istanbulda yaşıyorum, göğüs büyüklüğü belli bir boyutun üzerinde ise araştırma ya da üniversite hastaneleri karşılıyor diye biliyorum. benim istanbuldaki dr um mini karın germe ve göğüs küçültmeye 10.000tl dedi, ancak bu rakama kadar 25.000 gibi fiyatlarda verilmişi.
ben henüz olmadım ama yakında olmayı planlıyorum

ben istanbulda yaşıyorum, göğüs büyüklüğü belli bir boyutun üzerinde ise araştırma ya da üniversite hastaneleri karşılıyor diye biliyorum. benim istanbuldaki dr um mini karın germe ve göğüs küçültmeye 10.000tl dedi, ancak bu rakama kadar 25.000 gibi fiyatlarda verilmişi.
teşekkür ederim cevabınız için.mecburen üniversite kapılarını çalacağım.göğüs için 3500-5000 arası fiyat veriyorlar.ikisini birden yaptırmam çok zor anlaşılan.:KK43:

göğüs küçültme değil de büyütme ameliyatı gerekiyor.sarkmış balon gibi sönmüş buruş buruş duran bir göğüsle yaşamak istemiyorum ama karın bölgem de çok fena.:KK61:

Simdiden cok gecmis olsun canim acilarin bir gun daha surer hemen gecer inan sonra biraz kas agrisi oda bir hafta filan surer cok takma kafana anlamadan zaman geciyor.. Her gun daha iyi oluyor inan bana benim doktorumun bana surekli tekrarladigi cumle su "6 hafta ameliyat oldum deme 6 hafta sonra super olucaksin" hakkikatten yarin 6 ci haftam ve super degisim goruyorum.. Darisi sana bol su icmeyi unutma..

Canim cok sagol icime su serptin! Insallah oyle dedigin gibi olurda rahatlarim bende. Artik karin kas ve dikisimemi gogus dikislerimemi yanayim sasirdim. Doktorum kollarini kullanma dedi ve karin kaslarinida kullanma dedi. Bu durumda nasil yatip kalkacagimi sasirdim. Allahtan esim izin aldida o bakiyor bana. Canim seninki minimi tummu karin germe? Birde bir sey daha sorcam, sen ne zaman tuvalete cikabildin? Dikislere basinc yaptigindan ben hala cikamiyorum ve o da ayri bir agri yapiyor haliyle. Guzel olcaz diye ne hallere dustuk ya :KK34:

Kizlar nasil resim koyuluyor? Goguslerim henuz bantli ama yinede belli oluyor ve fikirlerinizi istiyorum. Asiri sarkik gogusten bu hale geldiler..

X