Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merhaba kızlar,
yarın büyük gün. sabah 8.30 da ameliyata gireceğim Allah izin verirse. şu an işteyim, aklım yerinde değil pek ama :)
akşam çantamı hazırlayacğım. 2 gecelik ve cıkarken giymek için bi eşofman alacağım yanıma. yeter sanırım.
dualarınızı eksik etmeyin lütfen.

aaa neden sildin?

senin de az kalmış ameliyatına. kolayca geçsin inşallah.
Merhaba kızlar,
yarın büyük gün. sabah 8.30 da ameliyata gireceğim Allah izin verirse. şu an işteyim, aklım yerinde değil pek ama :)
akşam çantamı hazırlayacğım. 2 gecelik ve cıkarken giymek için bi eşofman alacağım yanıma. yeter sanırım.
dualarınızı eksik etmeyin lütfen.

aaa neden sildin?

senin de az kalmış ameliyatına. kolayca geçsin inşallah.
Allah yardımcın olsun. Dilerim herşey yolunda gider

evt cnm tekrar randevu oldum bir aksilik çıkarsa diye buraya da yazamadim suan iyiyim sadece öksürük illetiyle mücadele ediyorum bogazim da çok tahriş olmuş küçük dilim şişmiş falan ama olsun geçecek nasıl olsa :KK66:
Benim de küçük dilim şişmişti..ameliyat sıkıntımı unutturmuştu o küçük dil!geçmesi 1 haftadan fazla sürdü..öksürürken midesini bulandırıyor insanın:KK43:bollllll sabırlar diliyorum

Hastane yolundayiz kızlar. Dua edin bana lütfen. Stres had safhada. Haberdar ederim sizi kendime gelince... inşallah hepimiz için cektiklerimize değer.
Öpüyorum hepinizi
Canımmmm hiç korkma..benim 1 ay olmak üzere..sakinleştirici ilacı alana kadar herşey ..inşallah herşey yolunda gider ..

bu arada izim de max en aşağıdan ne kadar yapılabilirse ordan yapıldı. sezeryan izim çok asagidaydi oraya yetiştirdi doktorum
Benim de küçük dilim şişmişti..ameliyat sıkıntımı unutturmuştu o küçük dil!geçmesi 1 haftadan fazla sürdü..öksürürken midesini bulandırıyor insanın:KK43:bollllll sabırlar diliyorum
öksürük karnını acitmiyor muydu öksürük ne zaman geçti peki :KK43:

bogazimdaki gıcık beni mahvediyor arkadaşlar çok oksuruyorum oksurdukce göbek deligim fırlayacak gibi aciyor iç dikisler yirtilacak gibi oluyor valla moralim çok bozuk ilaç kullanıyorum bana misin demiyor bu öksürük karın germeyi falan solladı valla öksürük olmasa maşallah o kadar iyiyim ki ilk gün kendim kalktım sık yürüyorum dayanilmayacak bir ağrım yok kendi ihtiyaclarimi kendim görebiliyorum ve istediğim kadar yuruyebiliyorum ama öksürük bu gidişle dikislerimi patlatacak diye korkuyorum :KK43:

bogazimdaki gıcık beni mahvediyor arkadaşlar çok oksuruyorum oksurdukce göbek deligim fırlayacak gibi aciyor iç dikisler yirtilacak gibi oluyor valla moralim çok bozuk ilaç kullanıyorum bana misin demiyor bu öksürük karın germeyi falan solladı valla öksürük olmasa maşallah o kadar iyiyim ki ilk gün kendim kalktım sık yürüyorum dayanilmayacak bir ağrım yok kendi ihtiyaclarimi kendim görebiliyorum ve istediğim kadar yuruyebiliyorum ama öksürük bu gidişle dikislerimi patlatacak diye korkuyorum :KK43:
Canım,doktora sorsana yada asistanlarına. İlaç önerirler muhakkak :KK43:

cnm kaç kere gördüler ilaçta verdiler hatta gece acile gittim ventolin verdiler serum bağladılar falan yok yok birsürü de ilaç kullanıyorum nafile gecmiyo :KK43:
Hay Allah :KK43: Tez Zaman'da geçer inşallah ne diyimki ... Ilık süte bak katıp içmeyi dene.. Başka ballı tariflerde var,netten yaz bak uygula Can'ım. Şifa olsun inşallah..

yeni üye ve fotosu olmayanları prensip olarak izlemiyorum eğer sizde resim eklerseniz izlerim :KK66:

Selam kızlar... ameliyatımı oldum , korse yüzünden hiçbişey göremiyorum ama karnım gayet düz görünüyor korseden, eşim ve arkadaşım acayip beğendiler görebildikleri kısmı :)
Ben de çıkan o kocaman parçayı gördüm, mincirdim falan :) sonuctan ümitliyim :)

İlk gecem biraz zor geçti, sık sık ağrı kesici yaptilar ama sırt üstü yatmak çok zor benm için.

Doktorum gelecek sabahtan, iyi olursan çıkarırım dedi. Ne sormaliyim diye düşünüp duruyorum, kafam durdu gibi

Ah ya seni anlayabiliyorum, dün gece uyurken tükürüğümü mü yutamadim nedir , öksürükle uyandım ve öksürmek kabus gibiydi :KK43: bir an önce geçer umarım.

Bu arada fotoğraflarını merak ettim,beni de izler misin ? Henüz ameliyatla ilgili foto eklemedim hastanedeyim ama epey eski bir üyeyim :)))

kızlar korseli daha 3 gün olduğu için ama olsun foto koydum hadi bakalım :KK66: arzum77 arzum77 Jelesec Jelesec zuzu53 zuzu53 C ChAneL81 enik enik emru emru ve unuttuğum güzel hatunlar bakın bakalım :KK66:
Cokkk gecmis olsun canim benim etiket yapmasan gormezdim simdi yazilari misafir evimde malum buralari okuyamadim kac gundur masallah sana insallah her sey istedigin gibi olmustur:KK66: oksuruk tez zamanda gecer umarim en kotusu o zaten resmini gordum incecik gozuruyorsun darisi basimaaa :dua:

X