Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Selam kızlar... ameliyatımı oldum , korse yüzünden hiçbişey göremiyorum ama karnım gayet düz görünüyor korseden, eşim ve arkadaşım acayip beğendiler görebildikleri kısmı :)
Ben de çıkan o kocaman parçayı gördüm, mincirdim falan :) sonuctan ümitliyim :)

İlk gecem biraz zor geçti, sık sık ağrı kesici yaptilar ama sırt üstü yatmak çok zor benm için.

Doktorum gelecek sabahtan, iyi olursan çıkarırım dedi. Ne sormaliyim diye düşünüp duruyorum, kafam durdu gibi
Gecmis olsun sizede umarim sizinde istediginiz gibi olmustur karniniz
Sorunsuz surecler dilerim

Selam kızlar... ameliyatımı oldum , korse yüzünden hiçbişey göremiyorum ama karnım gayet düz görünüyor korseden, eşim ve arkadaşım acayip beğendiler görebildikleri kısmı :)
Ben de çıkan o kocaman parçayı gördüm, mincirdim falan :) sonuctan ümitliyim :)

İlk gecem biraz zor geçti, sık sık ağrı kesici yaptilar ama sırt üstü yatmak çok zor benm için.

Doktorum gelecek sabahtan, iyi olursan çıkarırım dedi. Ne sormaliyim diye düşünüp duruyorum, kafam durdu gibi
Çooookkk çooook geçmiş olsun zor kısım bitti şimdi sabır zamanı şimdiden sonucundan memnun olmana çok sevindim umarım umduğundan çoooook güzel sonucun olur.bizler çoğu kişinin cesaret edemediği ya da imkanı olmadağı için olamadığı zor bi ameliyat geçirdik sonucu da ona göre güzel olsun isteriz tabi.

Ah ya seni anlayabiliyorum, dün gece uyurken tükürüğümü mü yutamadim nedir , öksürükle uyandım ve öksürmek kabus gibiydi :KK43: bir an önce geçer umarım.

Bu arada fotoğraflarını merak ettim,beni de izler misin ? Henüz ameliyatla ilgili foto eklemedim hastanedeyim ama epey eski bir üyeyim :)))
geçmiş olsun cnm inşallah güzel olur sonuclarimiz izliyorum seni sende beni izle ama :KK66:

bogazimdaki gıcık beni mahvediyor arkadaşlar çok oksuruyorum oksurdukce göbek deligim fırlayacak gibi aciyor iç dikisler yirtilacak gibi oluyor valla moralim çok bozuk ilaç kullanıyorum bana misin demiyor bu öksürük karın germeyi falan solladı valla öksürük olmasa maşallah o kadar iyiyim ki ilk gün kendim kalktım sık yürüyorum dayanilmayacak bir ağrım yok kendi ihtiyaclarimi kendim görebiliyorum ve istediğim kadar yuruyebiliyorum ama öksürük bu gidişle dikislerimi patlatacak diye korkuyorum :KK43:
Geçmiş olsun canim güzel sonuçların olur insallah

Ah ya seni anlayabiliyorum, dün gece uyurken tükürüğümü mü yutamadim nedir , öksürükle uyandım ve öksürmek kabus gibiydi :KK43: bir an önce geçer umarım.

Bu arada fotoğraflarını merak ettim,beni de izler misin ? Henüz ameliyatla ilgili foto eklemedim hastanedeyim ama epey eski bir üyeyim :)))
Geçmiş olsun canim güzel sonuçların olur insallah

Sana da geçmiş olsun resimlerine baktım çok fit görünüyormuşsun zaten şimdi çok daha güxel olmuştur eminim.öksürük krizlerini atlatmışsındır umarım
cnm ben spor yapıyordum zaten ama karnım dogumlardan dolayı bir felaketti sarkık catlaklarla kaplı ve burusuk bugün eski halimi de koyarım görürsün zaten göbek deligimin iki parmak üstünden sezeryan izine kadar çok rahat yetişti düşün yani ne kadar sarkık olduğunu :KK66: oksurukte azalıyor gibi cnm ilaçlar etkisini göstermeye başladı gibi

geçmiş olsun cnm inşallah güzel olur sonuclarimiz izliyorum seni sende beni izle ama :KK66:
fitifit fitifit canm çoookkkk sevindim adına büyük geçmiş olsun inşallah tam istediğin gibi bir göbüş olmuştur sürecin ve sonucun
hayırlı olsun inşallah hep güle güle beğenerek iyiki yaptırmışım diyerek kullan canm sevgilerrr :KK68::nazar::nazar::nazar:

fitifit fitifit canm çoookkkk sevindim adına büyük geçmiş olsun inşallah tam istediğin gibi bir göbüş olmuştur sürecin ve sonucun
hayırlı olsun inşallah hep güle güle beğenerek iyiki yaptırmışım diyerek kullan canm sevgilerrr :KK68::nazar::nazar::nazar:
Nerelerdesin canım karnın nasıl tam istediğin gibi oldu mu yeni foto ekleyecek misin aynı dönemde ameliyat olunca insan daha bi merak ediyo benim karnım biraz indi ama hala malesef kötü.

Nerelerdesin canım karnın nasıl tam istediğin gibi oldu mu yeni foto ekleyecek misin aynı dönemde ameliyat olunca insan daha bi merak ediyo benim karnım biraz indi ama hala malesef kötü.
iyi canm ödemler gittikçe şekil daha güzel bu arada spora başladım yürüyüş zaten yapıyordum şunu anladım bu amelliyatta dikkati bırakmıcaksın yani ameliyat olduğun kilonun üstüne çıkmıcaksın kiloyu verdikçe de sporla çok daha mükemmelleşiyor çok şükür Allâh à dikiş izlerim fln da iyi ileşti arada ani acılar geliyo geçiyo uyuşukluk göbek deliği çevresi alt karında hala var arada çok yoruldummu şişiyo akşam yatıp sabah kalktığımda süper maşallah çok şükür foto koyuyorum olmuyo cezalımıyım neyim anlamadım tabiki koyacam canm foto bütün arkadaşları öpüyorum sevgilerrr

iyi canm ödemler gittikçe şekil daha güzel bu arada spora başladım yürüyüş zaten yapıyordum şunu anladım bu amelliyatta dikkati bırakmıcaksın yani ameliyat olduğun kilonun üstüne çıkmıcaksın kiloyu verdikçe de sporla çok daha mükemmelleşiyor çok şükür Allâh à dikiş izlerim fln da iyi ileşti arada ani acılar geliyo geçiyo uyuşukluk göbek deliği çevresi alt karında hala var arada çok yoruldummu şişiyo akşam yatıp sabah kalktığımda süper maşallah çok şükür foto koyuyorum olmuyo cezalımıyım neyim anlamadım tabiki koyacam canm foto bütün arkadaşları öpüyorum sevgilerrr
Yok canım,ne cezası fotonun boyutu büyük geliyordur büyük ihtimal yükleme yapmıyordur :KK66:
Başka foto programları ile çekip eklemeye dene birde :KK66:

Hepinize çok çok teşekkür ediyorum kızlar

Tahmin edersiniz ağrılar fena. Kaslarım çok ağrıyor, dikiş falan değil de. Öngörünüz nedir ? Kaç gün sürer sizce

Kızlar ameliyatim salı günü ama bende daha olmadan öksürük başladı calistigim icin bidaha bukadar izin alamam ne yapcam zencefil bal yedim varmı tavsiyesi olan aml salı sabahı:KK70::KK43:

Kızlar nereye baksam öksürük şikayeti var. Bahar alerjisi fln mı acaba? Ben sigara kullandığım için geçmişte öksürükten çok çektim hatta bronşitten hastanede yattım. En çok iyi gelen antihistaminik alerji hapları, ağızdan fıs fıslar var astım için. Bir de taze zencefille bal karışımı. Boğaz pastili mentol lü mavi rengi var strepsilsin. Sık sık yudum yudum su.
Ben ameliyattan önce ve sonra maalesef kesemedim sigarayı. Azaltamadım bile. Ama yanıma fıs fısımı ve alerji haplarımı almıştım. Ameliyattan bir iki gün önce kullandım ve bir hafta sonra. Hiç öksürük şikayetim olmadı çok şükür.

X