Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

arzum77 arzum77 cim albumede yaptim yorumumu ama buradanda yazmak istedim. Maşallah cok guzel olmus karnin. Kaşı izi muhteşem iyileşmiş. Benim yaklaşık 2,5 sene olmasına rağmen kesi izim hala cok belirgin. Fakat buda kişiden kişiye değişen birsey. Ben sonucundan da pek memnun degildim. Dun tekrar lazer Lipo yapıldı karnıma simdi bant ve korse var bakalım sonuç nasil olacak. 850 gr yag alındığını söyledi doktorum. İnsallah bu sefer istediğim sonuca ulasirim. Muayenede tekrar mini germe gibi yapariz demişti ama dun baktığında germeye gerek olmadığını Lipo ile hallolacagini söyledi. Umuyorum bu sefer tamamdir.
İnşallah canım.. Lipo da olsa mini germede olsa zor süreçler bunlar. Allah herkesin gönlüne göre sonuçlar versin,ilk seferde inşallah..
Evet kesi izi iyileşmesi kişisel biraz . Doktorum başka yerinde bir ameliyat izin varsa onun iyileşmesine bak,yaklaşık onun kadar iz kalır demişti ilk ameliyatımda..
Karın germede de gerginlik oluyor. İzin gerginlikten dolayı genişlememesi önemli. Bu konuda tape bantının faydası çok bence. Ayrıca Kantoron yağı kullandım ben. Onunda faydası olmuştur muhakkak ..

arzum77 arzum77 cim albumede yaptim yorumumu ama buradanda yazmak istedim. Maşallah cok guzel olmus karnin. Kaşı izi muhteşem iyileşmiş. Benim yaklaşık 2,5 sene olmasına rağmen kesi izim hala cok belirgin. Fakat buda kişiden kişiye değişen birsey. Ben sonucundan da pek memnun degildim. Dun tekrar lazer Lipo yapıldı karnıma simdi bant ve korse var bakalım sonuç nasil olacak. 850 gr yag alındığını söyledi doktorum. İnsallah bu sefer istediğim sonuca ulasirim. Muayenede tekrar mini germe gibi yapariz demişti ama dun baktığında germeye gerek olmadığını Lipo ile hallolacagini söyledi. Umuyorum bu sefer tamamdir.
Gecmis olsun demek bir daha germedi sadece lipo yapildi hmm kesin bana da oyle yapar gerci senin sonraki halini gormedim
Insallah istedigin sonuca ulasirsin canim cektigimiz acilara deger insallah

Guzeller bu lipo olan yerler deli sertlik geciyormu? Veya karindaki sertlik? Benim Her yerim cok ser be uyusuk Tamam hisler zamanla geliyormus peki bu sertlikde geciyomu? Ayy deli olucam ama cok sukur dik yuruyorum.. Birde dikis izimin uzerinde sadece bir yerde 2 cm kadar bir siyah kabuk vets olu deri var siyah bu kuruyup gidecekmis dedi dr!!! Ama bana gore oylece duruyor ne buyuyor Ne kuculuyor !! Korkutuyir beni bu nasil bisey anlanadim.. Kimseye oldumu resim istemeyin Ne olur cunki bana kalirsa igrenc bir goruntu kimseye gostermek istemiyorum

Cnm sertlik normal, ödemdendir. Zamanla yumuşar o. Siyah kabuk dediğini tam anlayamadım. Kesi izi üstünde yara kabuğu gibi mi? Kesinin etrafına mı yayılmış yoksa ince mi? Siyah mı yoksa koyu kahve mi?

Cnm sertlik normal, ödemdendir. Zamanla yumuşar o. Siyah kabuk dediğini tam anlayamadım. Kesi izi üstünde yara kabuğu gibi mi? Kesinin etrafına mı yayılmış yoksa ince mi? Siyah mı yoksa koyu kahve mi?
Kesinin 1 mm ustunde Ve dr dediki deriyi cekistirmekten yipranmis zamanla kabuk atacak sari olacak sonra o dusecek Ve yeni doku pembe deri olucak merak etme gececek dedi .. Ama Ben deli oluyorum kantoron suruyorum iki hafta oldu oylece duruyor.. Gecmez diye korkuyorum

GÜNAYDIN ŞİMDİ GÖRDÜM MESAJNI CNM EVET 60 COK AHAHA AMA BEN SÜKÜR 92 DÜŞTÜM HAZİRANA VAR DAHA EN AZ 80 OLUCAM İNŞL.
SEN AMELİYAT SONRASI KAÇ KİLO OLDUN ? 174 BOYUM KİLOM SUAN 92
SENDE BAYA KİLOLU GİRMİŞSİN AMELİYATA SONUÇ NASIL OLDU BEL OYUNTUN VE KARIN DÜZ OLDUMU CNM AY YAZ BANA MERAK EDİYORUM RESİMDE YOK SANIRIM OLSA S
SÜPER OLURDU ÖPERİM NE GÜZEL GELDİ GEÇTİ DARISI BAŞIMA İNŞL CNM

okudum mesajında kan grubu diyeti yapıyorsun galiba bu ara bende ye babam ye durumundayım :KK43:(( çok iyi gidiyorsun ameliyata kadar devam et boyunda benden uzun buda iyi:))
attım özelden resimleri sene sene ve ameliyat sonrası farkı görürsün ameliyat sonrası diyete devam edersen sonuç mutlu eder ben kilo verince daha iyi oldu karnım bir çok arkadaşımın da süreci böyle ilerlerdi gerçi doktorum hala ver diyorda :)))) arkadaşım Y ysmnts gibi olmadı 850 gr yağ çektiriim gidip doktora diyet miyet hak getire valla :KK48:

valla unuttum bile hep de yazdım bugün olsa gözü kapalı yatacağım tek ameliyat karın germedir yine darısı başına :KK19:

Ay yap kız, atla sen de gel valla..

Hee korkar benden ablası..adam dogruyorum cunku ben :KK70:

ucuz bilet bitmiş ama börülce dedi gidelim dur bakem bir çılgınlık yaparım belli olmaz :KK58::KK54: anam sende insanı sosyal medaya da rezil ediyon ayarın yok k.k sanki ora :KK70: resim koymaya korkar oldum aha medo gelecek bişey yazacak diye :KK70: doğran sen belli olmaz ara uygun olunca para bana yazmasın mora ne durumda merak ediyorum :KK30:

ucuz bilet bitmiş ama börülce dedi gidelim dur bakem bir çılgınlık yaparım belli olmaz :KK58::KK54: anam sende insanı sosyal medaya da rezil ediyon ayarın yok k.k sanki ora :KK70: resim koymaya korkar oldum aha medo gelecek bişey yazacak diye :KK70: doğran sen belli olmaz ara uygun olunca para bana yazmasın mora ne durumda merak ediyorum :KK30:

Ayy az once okuz gibi yedim..cok pismanım hakim bey:KK61:

Mora nasıl olsun, 2 haftada 1.5 kg vermisim iste..e buna da sukur, hamdolsun :KK70:

Sosyal medya benim copluk bibigim, buldum mu affetmem, sana yapmam kız..borulce daha keyifli:KK53:

Ayy az once okuz gibi yedim..cok pismanım hakim bey:KK61:

Mora nasıl olsun, 2 haftada 1.5 kg vermisim iste..e buna da sukur, hamdolsun :KK70:

Sosyal medya benim copluk bibigim, buldum mu affetmem, sana yapmam kız..borulce daha keyifli:KK53:

nasıl lo yedin hani mora da yeme isteği kesliyordu :)))) kız bak seni bekliyorum boşa para vermiyim diye bende yapacam bişeyler yoksa ameliyat öncesine dönerim bu gezme yemeye :KK59: iyi gitmiş bak iki ayda dal gibi olun ha gayret :KK60:

hahahhah kız börülcenin olduğu resimde bende varım be bana da geçirmişsin :KK70:

nasıl lo yedin hani mora da yeme isteği kesliyordu :)))) kız bak seni bekliyorum boşa para vermiyim diye bende yapacam bişeyler yoksa ameliyat öncesine dönerim bu gezme yemeye :KK59: iyi gitmiş bak iki ayda dal gibi olun ha gayret :KK60:

hahahhah kız börülcenin olduğu resimde bende varım be bana da geçirmişsin :KK70:

Bana nispet yaparcasına foto koyarsanız pıcaklarım bile :KK70: yeme istegi kesiliyo gibi, ama arada bi geri de geliyo, anlamadım :)) 2. Seans daha olmadı ama bana..

Bana nispet yaparcasına foto koyarsanız pıcaklarım bile :KK70: yeme istegi kesiliyo gibi, ama arada bi geri de geliyo, anlamadım :)) 2. Seans daha olmadı ama bana..

tamam bende geleceğim börülcem ısrar ediyor sen ben börülce resim çekilelim öyle koyalım foto ona yorum yap atarlı :KK70:

ikinciden sonra istek tamamen bitiyor diyorlar ama sen doğrucu davutsun ve ben gibi pis boğazsın sen okey dedi mi moradayım bekliyorum seni :)))))))

okudum mesajında kan grubu diyeti yapıyorsun galiba bu ara bende ye babam ye durumundayım :KK43:(( çok iyi gidiyorsun ameliyata kadar devam et boyunda benden uzun buda iyi:))
attım özelden resimleri sene sene ve ameliyat sonrası farkı görürsün ameliyat sonrası diyete devam edersen sonuç mutlu eder ben kilo verince daha iyi oldu karnım bir çok arkadaşımın da süreci böyle ilerlerdi gerçi doktorum hala ver diyorda :)))) arkadaşım Y ysmnts gibi olmadı 850 gr yağ çektiriim gidip doktora diyet miyet hak getire valla :KK48:

valla unuttum bile hep de yazdım bugün olsa gözü kapalı yatacağım tek ameliyat karın germedir yine darısı başına :KK19:
canımsın yaa akşam akşam mutlu oldum cok teşekkür ederim resimleri gördüm ve karında memede cok güzel olmuş darısı başıma cnm inşl. diyetim çok iyi gidiyor 92 oldum

:KK76: :KK76:

:21::KK19:
canımsın yaa akşam akşam mutlu oldum cok teşekkür ederim resimleri gördüm ve karında memede cok güzel olmuş darısı başıma cnm inşl. diyetim çok iyi gidiyor 92 oldum

:KK76: :KK76:

sağol canım valla sıkıntılı süreç öyle yan gel yat osman olmuyor sonrası süreç diyet spor :) ay ay sene bile fark ediyor sonuç beklemek lazım hemen süper olmuyor benim beklentimi karşıladı şükür darısı sana ve olacak arkadaşların başına... maşallah yazılarını okuyorum zayıflama başlığında çok iyi gidiyorsun :21::KK19:

:21::KK19:

sağol canım valla sıkıntılı süreç öyle yan gel yat osman olmuyor sonrası süreç diyet spor :) ay ay sene bile fark ediyor sonuç beklemek lazım hemen süper olmuyor benim beklentimi karşıladı şükür darısı sana ve olacak arkadaşların başına... maşallah yazılarını okuyorum zayıflama başlığında çok iyi gidiyorsun :21::KK19:
ay şimdi ben yarın sabah bu moralle bol bol kiloları veririm inşl cok sağol cnm inşl güzel bir süreç olsun herkes için sağlıkla kal cnm iyi geceler

Moral veren tatlı hatunlar teşekkür ederim
Yarın doktor randevum var, ameliyat öncesi. Bakalım Nasıl geçecek...
Ben size ameliyat sonrası için özellikle nasıl hazırlıklar yapmaliyiz diye soracaktım.
Pijama mi götürmeli gecelik mesela :)

Moral veren tatlı hatunlar teşekkür ederim
Yarın doktor randevum var, ameliyat öncesi. Bakalım Nasıl geçecek...
Ben size ameliyat sonrası için özellikle nasıl hazırlıklar yapmaliyiz diye soracaktım.
Pijama mi götürmeli gecelik mesela :)
cnm günaydın ben önden fermuarlı gecelik aldım bu havlu penya tarsı cok rahat olur dediler
haydı hayırlısı gelişmelerden haber et cnm şimdiden geçmiş olsun :)

X