Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Gunaydin arkadaşlar ..3.haftam persembe doluyor
1 rane resim yukleyeyim dedim basaramadim
Unutmuşum nasil yuklendigini
Nasil oldun canim aklim sende Hersey yolundami sukur benim aglama nobetlerim durdu bir ay oldu bana Ve dik yuruyorum aksama dogru odem cogaldikca biraz sirtim agriyor Ve egikiyorum ama tunelin Sonu varmis gercekten Ben toparlandiysam herkes toparlar.. Kendine iyi bak inan zamanla iyilesiliyormus

Nasil oldun canim aklim sende Hersey yolundami sukur benim aglama nobetlerim durdu bir ay oldu bana Ve dik yuruyorum aksama dogru odem cogaldikca biraz sirtim agriyor Ve egikiyorum ama tunelin Sonu varmis gercekten Ben toparlandiysam herkes toparlar.. Kendine iyi bak inan zamanla iyilesiliyormus
cnm çok geçmiş olsun bende haziranda karın germe ve meme küçültme olucam inşl sizin gibi iyiyim dediğim günler olur inşl sende daha iyisindir beni izlersen resimleri görmek isterim cnm çok çok geçmiş olsun .

Gunaydin arkadaşlar ..3.haftam persembe doluyor
1 rane resim yukleyeyim dedim basaramadim
Unutmuşum nasil yuklendigini
benide izlemeye alırmısın resimlerini görmek isterim allahım darısı başıma haziranda olucam hem meme hemkarın heycan merak hayırlısı sağlıklısı olsun inşl sende çok iyi ol cnm

Canim benim cok sagol
Her gün biraz daha toparlaniyoruz iste
Benim de gunduz biraz duz yuruyorum
Aksama dogru senin yasadigin sırt agrilari bende de oluyor
Dr um a ne zaman spora baslayabilirim dedim 1 hafta sonra dedi..1.ayim dolunca
Erken degil mi cnm
Yüzebilirsiniz ayrica diyor
Adama kalsa koşmaliyim:))

Canim benim cok sagol
Her gün biraz daha toparlaniyoruz iste
Benim de gunduz biraz duz yuruyorum
Aksama dogru senin yasadigin sırt agrilari bende de oluyor
Dr um a ne zaman spora baslayabilirim dedim 1 hafta sonra dedi..1.ayim dolunca
Erken degil mi cnm
Yüzebilirsiniz ayrica diyor
Adama kalsa koşmaliyim:))
Cnm sen mini mi olmuştun? Hadi resim koy görelim.

Benimde 7 hafta oluyor. 1 aylıktan beri tamamen dik yürüyorum. Bu hafta 25 kilo kızımı taşıdım. 10 litrelik damacanayı da su sebiline taktım artık spora da başlayabilirim. Çok şükür iyiyim. Göbek deliğimdeki sorun bitti. İyice kuruyup kabuklandı. İyileşiyor. Ammaaa ödemler azalsa da devam ediyor.

Bende 3 Mayıs ameliyat olacağım yardım edin ne olur kilo 80 liposuction germe ve dinlerim olcak yeni katılıyorum araniza

J janasya cnm bu arada benim ağlama nöbetlerimde durdu:))
Sen ne zaman olmuştun cnm
Sevindim iyi olduguna koptum valla yazdiklarina demek yuzme diyor :) benimki yurus yap bes hafta sonrada yavas yavas spor yap dedi.. Daha hareketliyim ama su odemler bayagi deli ediyor beni ... Disardan cok fark edilmezsede ben hisssediyorum aksama karnim kup gibi oluyor .. Dun ultrasona girdim Hersey yolundaymis ama biraz sivi birikmesi varmis vucut atarmis zamanla dedi burdaki aile drum. Turkiyede siringayla cekiyordu dr sanirim burdaki korkuyor yapmaya.. Neyse bakalim Ne olucak. Ben martin 25 inde oldum ameliyat yani bir ayi birkac gun gecti.. Iki ay daha gecse iyi olucak ama zaman nasil durmus anlamiyorum .. Kendine iyi bak canimmm

Benimde 7 hafta oluyor. 1 aylıktan beri tamamen dik yürüyorum. Bu hafta 25 kilo kızımı taşıdım. 10 litrelik damacanayı da su sebiline taktım artık spora da başlayabilirim. Çok şükür iyiyim. Göbek deliğimdeki sorun bitti. İyice kuruyup kabuklandı. İyileşiyor. Ammaaa ödemler azalsa da devam ediyor.
Odem icin biseyler kullaniyormusun.. Ben gogusde oldum sadece protez oda halen biraz sis duruyor daha inermis odemler icin burda bitkisel bir ilac buldum dun gece basladim kullanmaya henuz bisey olmadi insallah ise yarar

Olanlardan fotoğraf görmek istiyorum yardimci olun lutfennnn msjda dilerimcikmis kombin diklestirme yazmak istemistim zama kkalmadı acillll destek kizlar:KK43:

Allah yardımcısı olsun hepimizin heyacandan 3 günlük rapor aldım gidemedim ise ayrıca kilo farkınız ne oldu kızlarrrr malum 80 kg dayım ama hepsi gobuste nerdeyse..Bide diklestirme olacak korkuyorum ama baştan aşağı değişim olacak

Odem icin biseyler kullaniyormusun.. Ben gogusde oldum sadece protez oda halen biraz sis duruyor daha inermis odemler icin burda bitkisel bir ilac buldum dun gece basladim kullanmaya henuz bisey olmadi insallah ise yarar
Kiraz sapı, avakado yaprağı ve mısır püskülü hepsinden birer tutam birbuçuk litre kaynar suya atıp çayını içtim ben 15 gün. Sonra ara verdim 15 gün. Şimdi yine içicem. Ödem çayı diye biliniyor bu. Dene istersen

X