Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

patiska patiska hiç korkma herşey güzel olacak inşallah bende inşallah senden 1 hafta sonra ameliyat olucam burdan yazışalım ki sitersimiz hafiflesin ben birde şeker hastasıyım ameliyatı düşünürken şekeri zıplatacam die korkuyorum
patiska patiska cnm haydii hayırlısı ne mutlu sana inşl çok güzel geçiçek uyuyup hop kalkıcaksın ve bize güzel seyler yazıcaksın bak bende haziranda hem karın germe hem meme küçültme olucam haber dar et bizi dualarım seninle cnm inşl güzel habeler gelicek :) bizde motive olucaz sayende haydi güzel enerjiler gelsin sana cnm

Alsancakta clinic baytekin dr çağhan baytekin internetten araştırabilirsiniz bu kadar pozitif bir doktor olamaz İki hastane seçeneği verdi kent ve özel ata sağlık. Kent biraz daha masraflı olacak diye özel ata sağlığı tercih ettim çok da memnun kaldım. Doktor da beni hastanenin personeli ve anestezi uzmanı konusunda çok rahatlattı!!
Teşekkürler resim paylaşırsanız görmek isterdim

Slm kızlar ben geldim; ) nasılsınız :KK59: yeni ameliyat olan arkadaşlara geçimişler olsun :KK70: ben çok iyiyim herşey yolunda yeni fotolar ekledim kızlar yaza hazırım :KK70::KK70:
süper maşallah benide izlemeye alırmısın cok merak ettim cok geçmiş olsun darısı başıma inşl :)

sen nezaman oldun ameliyatı nerde oldun kaç kiloyla girdin şu an kaç kilosun:):KK56: en önemlisi memnunmusun istediğin gibi oldumu
ben ilk temmuzda oldum aralıkta karın revizyon ve bacak germe oldum önceden çok kilo verdiğim için sarkti bacaklar ve karın.devlet hastanesinde oldum cnm şuan 52 kiloyum ve sonucumdan memnunum :KK66:

ben ilk temmuzda oldum aralıkta karın revizyon ve bacak germe oldum önceden çok kilo verdiğim için sarkti bacaklar ve karın.devlet hastanesinde oldum cnm şuan 52 kiloyum ve sonucumdan memnunum :KK66:
Ayyy bende temmuzda karın germe, iç bacak amaliyatı düşünüyorum. Ama bu platformda temmuzda, Sıcaklarda amaliyat olana rastlamamıştım. Canım temmuzda zormu? Kaç haftada toparlandın? Geçen yaz meme amaliyatı olmuştum denize bile girmiştim fakat bu amaliyatı bilmiyorum. Yazarsan sevinirimEn Büyük KK

Ayyy bende temmuzda karın germe, iç bacak amaliyatı düşünüyorum. Ama bu platformda temmuzda, Sıcaklarda amaliyat olana rastlamamıştım. Canım temmuzda zormu? Kaç haftada toparlandın? Geçen yaz meme amaliyatı olmuştum denize bile girmiştim fakat bu amaliyatı bilmiyorum. Yazarsan sevinirimEn Büyük KK
temmuzda amlyt olmak sıcaktan dolayı zor korse çok bunaltiyor ama 2hafta evden cikmadim 2hafta sonra ise başladım ikisi berabermi olucaksiniz?

Jelo bak bana gene geliyolar sagdan soldan.. ne bitmez yorgan muhabbetiymis bu arkadas..10 gun kaldım ne yorgan kaldırdım anasını satim ne bisey yaptım..ooooohhhh mis gibi cift kisilik yatagımda yattım, bi elimde kumanda, bi elimde cigara..bir adet borulce gorevlendirdim hizmetime de, bırak ayakkabımı giydirmeyi ben öyyyyk yaparkene kap bile tuttu bana.. onumden arkamdan kostu durdu garibim :KK70: piiiiii ne cekti be..kakılmıs bile daha az cekmistir :KK70:

Ayyyh neyse..neydi konu, he yorgan..anladık bahar geldi, polenler arttı v.s de, durup durup kaşınmayalım bence dimi? Mumkunse kimseye de tebelleş olmayalım zaten..basalım parayı yallahhh en luks otele..

Ayyyy gece gece bastılar beni yine. Hadi optum..

ahahhaha aman dur gelmesin sağdan soldan sana :)))atarlısın sen tırsarım ben senden:KK48:
kişiye özel bakım demek ki bende gideceğim termal liifte bakım hele nasıl bakıyor :KK53: senden tırsıyor ondandır :KK17::KK48:

Yuk kaşınmayalım sana geliyormuş börülce bende sürpriz yaparım bakarsın bileti börülce alıyor ucuz bulmuş ne beleşçiyim haaa:KK70:

Seni izlemeye aldım senede beni alırmısın benimde revizyon olacak karın için sonuç malesef kötü revizyonda n e yapıldı sonuç değiştimi çünkü ben revizyon ile tam karın arasında gidip geliyorum

X