Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

ahahhaha aman dur gelmesin sağdan soldan sana :)))atarlısın sen tırsarım ben senden:KK48:
kişiye özel bakım demek ki bende gideceğim termal liifte bakım hele nasıl bakıyor :KK53: senden tırsıyor ondandır :KK17::KK48:

Yuk kaşınmayalım sana geliyormuş börülce bende sürpriz yaparım bakarsın bileti börülce alıyor ucuz bulmuş ne beleşçiyim haaa:KK70:

Ay yap kız, atla sen de gel valla..

Hee korkar benden ablası..adam dogruyorum cunku ben :KK70:

Günaydın hanımlaaaaar :KK73:
Hastaneden bildiriyorum, tahlil ekg vs için gelmiş bulunmaktayim, heyecan had safhada cumartesi ameliyat oluyorum :mad: bir miktar sacmalamami mazur görün çünkü korkuyorum :)

Çok geçmiş olsun, memnun kalmanıza çok sevindim. Ben de görüşseymisim diye düşündüm şimdi ama ameliyatima az kaldı, bu saatten sonra kafamı karıştırmamalı sanırım. Ücretı sorsam çok özel olmazsa ?
Teşekkür ederim☺️ Ben burda yazılanları son bir aydır hafızama kazıdım ve kendimi en kötüye hazırlayarak girdim ameliyata! Dediğin gibi kafam karışmasın diye de hiç dr araştırmadım ama çok şükür çok güzel ellerden çıktı ameliyatım fiyata gelince bana 14000 fiyat verdi ameliyat sonrası 3 haftalık lenf drenaj ve diyetisyen dahil. Ama arada ortak arkadaşımız olduğu için biraz indirimi oldu sağolsun Bugün pansuman için kliniğe gittim herşey çok yolunda ve istediğim gibi olmuş dedi doktorum
cnmbeni izlemeye alırmısın resim varsa görmek isterim bu arada adına cok sevindim gelmiş geçmiş olsun ne mutlu sana haziranda da ben kombin ameliyat olucam meme küçültme ve karın germe heycan korku her duygu var bende kilo problemi var şükür irademi koruyarak baya verdim 110 kilodan suan 93 düştüm hedefim 80 en azında inşl bakalım bu arada siğara kullandın mı ben onu bırakamıyorum :KK43:((

Teşekkür ederim☺️ Ben burda yazılanları son bir aydır hafızama kazıdım ve kendimi en kötüye hazırlayarak girdim ameliyata! Dediğin gibi kafam karışmasın diye de hiç dr araştırmadım ama çok şükür çok güzel ellerden çıktı ameliyatım fiyata gelince bana 14000 fiyat verdi ameliyat sonrası 3 haftalık lenf drenaj ve diyetisyen dahil. Ama arada ortak arkadaşımız olduğu için biraz indirimi oldu sağolsun Bugün pansuman için kliniğe gittim herşey çok yolunda ve istediğim gibi olmuş dedi doktorum
cnmbeni izlemeye alırmısın resim varsa görmek isterim bu arada adına cok sevindim gelmiş geçmiş olsun ne mutlu sana haziranda da ben kombin ameliyat olucam meme küçültme ve karın germe heycan korku her duygu var bende kilo problemi var şükür irademi koruyarak baya verdim 110 kilodan suan 93 düştüm hedefim 80 en azında inşl bakalım bu arada siğara kullandın mı ben onu bırakamıyorum :KK43:((
resim bende yok ama doktorumun asistanı ameliyat öncesi çekti şu pamsumanlar bi gitsin resim koymayı düşünüyorum ama şu an ödemli olduğu için foto paylaşmak doğru olmaz☺️ Bu arada hiç sigara kullanmadım hızlı iyileşmemde etkisi büyük bence

temmuzda amlyt olmak sıcaktan dolayı zor korse çok bunaltiyor ama 2hafta evden cikmadim 2hafta sonra ise başladım ikisi berabermi olucaksiniz?
Meme amaliyatı olmuştum zaten, memnunum Şuan. Şimdi karın germe ve iç bacak düşünüyorum. Bacak içi biraz düşündürüyor. Birkaç doktorla konuştum bakacaz artık. Çokta ertelemek istemiyorum. Sen şimdi nasılsın?

cnm kaç kilo ile girdin ameliyata cok geçmiş olsun şükür güzel oldu bitti darısı başıma inşl bende yazarım güzelşeyler dualarım seninle cnm ..
Çok teşekkürler gerçekten herkese sorunsuz sıkıntısız bir ameliyat sonrası dilerim ki çok önemliymiş şimdi anlıyorum☺️ Ben 80 ile girdim 4,5 yağ alındı mavi çöp poşetinde görünce kendimden iğrendim resmen!! Şu an 76 yım ama doktor ödem var çok normal diyor! Bence herşey yolunda gibi diyet eşliğinde kalan kilolar yaza kadar gidecek başka yolu yok Pişman olmamak en güzeli

60 mı bence de yuh :KK59: 1.64 boyum 83 ile girdim ameliyata ameliyat sonrası tek doktorun kesip biçmesi ile değil kendim diyet ve spor yaptım o gazla verdim fazlalıklarımı şimdi sabah 63 akşam 64 düm hala var 6 kilo vermem lazım ama keyif yapıyorum sosyal biriyim gezmeler diyet yaptırmıyor bana:)
GÜNAYDIN ŞİMDİ GÖRDÜM MESAJNI CNM EVET 60 COK AHAHA AMA BEN SÜKÜR 92 DÜŞTÜM HAZİRANA VAR DAHA EN AZ 80 OLUCAM İNŞL.
SEN AMELİYAT SONRASI KAÇ KİLO OLDUN ? 174 BOYUM KİLOM SUAN 92
SENDE BAYA KİLOLU GİRMİŞSİN AMELİYATA SONUÇ NASIL OLDU BEL OYUNTUN VE KARIN DÜZ OLDUMU CNM AY YAZ BANA MERAK EDİYORUM RESİMDE YOK SANIRIM OLSA S
SÜPER OLURDU ÖPERİM NE GÜZEL GELDİ GEÇTİ DARISI BAŞIMA İNŞL CNM

GÜNAYDIN ŞİMDİ GÖRDÜM MESAJNI CNM EVET 60 COK AHAHA AMA BEN SÜKÜR 92 DÜŞTÜM HAZİRANA VAR DAHA EN AZ 80 OLUCAM İNŞL.
SEN AMELİYAT SONRASI KAÇ KİLO OLDUN ? 174 BOYUM KİLOM SUAN 92
SENDE BAYA KİLOLU GİRMİŞSİN AMELİYATA SONUÇ NASIL OLDU BEL OYUNTUN VE KARIN DÜZ OLDUMU CNM AY YAZ BANA MERAK EDİYORUM RESİMDE YOK SANIRIM OLSA S
SÜPER OLURDU ÖPERİM NE GÜZEL GELDİ GEÇTİ DARISI BAŞIMA İNŞL CNM
AMA COK GÜZEL KİLO VERMİŞSİN TEBRİK EDERİM BU ARADA :KK70:

Meme amaliyatı olmuştum zaten, memnunum Şuan. Şimdi karın germe ve iç bacak düşünüyorum. Bacak içi biraz düşündürüyor. Birkaç doktorla konuştum bakacaz artık. Çokta ertelemek istemiyorum. Sen şimdi nasılsın?
eğer kafaya koyduysan yaptir tabiki bacak karindan biraz daha zor ikisi birlikte çok zorlanirsin ama tabi yinede sen bilirsin cnm ben şimdi çok iyiyim hiç olmadığım kadar iyiyim yani :KK66:

Benim kilo problemim yoktu fazla. Hamilelikler kilo alıp verme falan karnım çok esnemişti gevşekti. Oturup kalkarken,eğildiğimde fazlalık çok belliydi bana göre ve sıkıntı veriyordu. Bel simit falan oralar lipo ile inceltildi şekillendirildi,karnımdaki fazla deri alındı gerildi. Ayrıca büyük bir göbek fıtığım vardı o onarıldı :KK66:

arzum77 arzum77 benide izlemeye alirmisin , gormek isterim resimlerini..

çok tsk ederim. mart ayındaki resmim ile nisan arasında ciddi fark var.martta doğum gunumdu ağlamaktan gözlerim sismişti.ama şimdi mutluyum gerçekten.hemen umutsuzluğa kapılmayın zaten. aralık 17 ameliyat trh. yani düzelmemiz için zaman gerekiyor. dün eşimin bir arkadaşı var (bayan) pek birbirimizi sevmeyız. o bile harika gorundugumu kabul etti.daha da mutlu oldum

B balik99 benide izlermisin lutfen gormek isterim resimlerini. Birde doktorun kimdi?

eğer kafaya koyduysan yaptir tabiki bacak karindan biraz daha zor ikisi birlikte çok zorlanirsin ama tabi yinede sen bilirsin cnm ben şimdi çok iyiyim hiç olmadığım kadar iyiyim yani :KK66:
Beni de izlemeye alabilirmisin.karından revizyon deyince ilgimi çekti.ben de olacağım da

Beni izlemeye alırsanız foto görebilirsiniz :KK66:
arzum77 arzum77 cim albumede yaptim yorumumu ama buradanda yazmak istedim. Maşallah cok guzel olmus karnin. Kaşı izi muhteşem iyileşmiş. Benim yaklaşık 2,5 sene olmasına rağmen kesi izim hala cok belirgin. Fakat buda kişiden kişiye değişen birsey. Ben sonucundan da pek memnun degildim. Dun tekrar lazer Lipo yapıldı karnıma simdi bant ve korse var bakalım sonuç nasil olacak. 850 gr yag alındığını söyledi doktorum. İnsallah bu sefer istediğim sonuca ulasirim. Muayenede tekrar mini germe gibi yapariz demişti ama dun baktığında germeye gerek olmadığını Lipo ile hallolacagini söyledi. Umuyorum bu sefer tamamdir.

Tam karın germe olmuş ve memnun olmayıp tekrar mı tam ksrın germe olmuştunuz kafam iyice allak bullak oldu. Ağrı ve acı olarak fark varmıydı acaba
tam karın germe oldum.1 kez oldum. ilk zamanlar memnun değildim.ağlayıp duruyordum. benım 4.aydan sonra guzellesmeye başladı.aceleci davranmamak gerekiyor sanırım

X