Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ben mini oldum canım benim sonuç kötü ben 162 boy 62 kiloyla girdim ameliyata 3 çocuk annesiyim. Beni mini kurtarmadı.... Dik yürüme soruna gelince valla ben 1o gün bayağı zorlandım öyle ağrım çok olmadı ama tam anlamıyla 1 ayı buldu rahatça dik yürümem. Öyle 3 5 günde iş falan asla 21 güne yakınken işe başladım öğretmenim.müdür yardımcımız hocam çok kötü görünüyorsun istersen 1 hafta rapor al demişti bilmiyordu tabi ameliyatı.hatta ben böyle olunca sonuç süper olacak sanmıştım:) neyse yani canım bence bu ameliyatçokkk çokkk zor değil ama süreç zahmetli.araştırmalarını iyi yaptıysan ve mininin seni kurtaracağını düşünüyorsan hiç düşünme sıkıntılar geçip gidiyor.ama tam mı mini mi olacağına iyi karar ver.madem nerdeyse aynı sıkıntıları çekiyoruz sonuç deysin. Burdaki bir çok arkadaşın sonucu mükemmel. Benimkide elbette öncesine göre iyi ama ne bileyim demekki bu karından kurtulunabiliyormuş keşke hepsi gitseydi diyorum.tabi ameliyat öncesi allahım doktor inşallah mini der diye dua ettiğimide hatırlıyorum:) korkma allah yardımcın olur ve inşallah istediğindende güzel sonuç alırsın
Canim cok uzuldum memnun kalmamana. Doktoruna danistinmi ekstradan biseyler yapilabilinirmi istedigin gibi olmasi icin? Benim gobek ustumde sarkma felan yok, gobek altini gercek ve gobek ustune liposoction yapacak oraninda duz olmasi icin. Senin icinde boyle bir cozum olabilirmi? Surekli farkli seyler okuyorum. Kimi mini karin germede hemen ayaga kalkiyorsun diyor kimide seninde dedigin gibi agir geciriyor. Hayirlisi olur insallah, artik kabuslar goruyorum heyecan ve korkudan hehe

Herkese merhaba
Ben yaklaşık 1 aydır karın germe ameliyatı için burada yazılanları neredeyse hatmettim☺️ Cuma günü yani ayın 22sinde ameliyat oldum. Tam karın germe sırt sütyen hizasına kadar ve bacak aralarına da liposaction ve lipoliz yapıldı. 80 kg ile ameliyata girdim. Toplamda 4,5 kg yağ almış doktorum Ameliyatım 7 saat sürmüş ki doktorum üç aşağı beş yukarı aynı saati vermişti. Bugün akşam eve geldim çok şükür ağrım pek olmadı ama ilk gün ayağa kalkamadım. Bugün kalkabildim. Tabiki eğik yürüyorum şu an. Korseyi 3 hafta aralıksız takacakmışım daha sonra aralıklı takabilirmişim. Şu an 76 kg gösteriyor tartı ödemden dolayı ki bana göre çok fazla ödem yok vücudumda. Ama ameliyattan çıktıktan sonra karnımın düzlüğüne inanamadık resmen doktorum mucize yaratmıştı. Göğüs altından itibaren kat kat olan vücudum artık dümdüzdü. Ki 3 hafta içinde ödemler tamamen geçince nasıl görünür bilemiyorum Doktorum en fazla sıkıntının 5 gün olacağını söylüyor ondan sonrasında ağrılar azalacak daha dik yürümeye başlarsın diyor görücez bakalım. Çok şükür bir pişmanlık yaşamadım. Bence burada en önemli faktör doktora güvenmek. Ben çok yakın bir arkadaşımın referensıyla gittim hiç de başka bir doktor araştırmadım. Muayene oldum ve direk ameliyat olmak için gün istedim. Sorularınız olursa cevaplayabilirim taze ameliyatlı olarak☺️☺️☺️
Doktorunuz kim nerde ameliyat oldunuz

Ben ameliyat olmadigim icin bu sorularınızı cevaplayamiyacağım fakat benimde size sorumlarım olacak. Siz Bozyaka araştırma hastahanesinde olacaktınız sanırım. Devlet karşılıyormu sizinkini. Nasıl bir süreç izlediniz? Yardımcı olabilirmisiniz
merhaba cnm malesef devlet karşılamıyor onun için doktorum cok beklerisiniz dedi çok bekleyen hastası varmış :KK43: ben karın germe ve meme küçültme birlikte olucam bakalım .zamanınız varsa bekleme gibi bence gidin muayene olun raporunuzu alın ücretsiz olursunuz cnm şimdiden geçmiş olsun sevgiler.

Canim cok uzuldum memnun kalmamana. Doktoruna danistinmi ekstradan biseyler yapilabilinirmi istedigin gibi olmasi icin? Benim gobek ustumde sarkma felan yok, gobek altini gercek ve gobek ustune liposoction yapacak oraninda duz olmasi icin. Senin icinde boyle bir cozum olabilirmi? Surekli farkli seyler okuyorum. Kimi mini karin germede hemen ayaga kalkiyorsun diyor kimide seninde dedigin gibi agir geciriyor. Hayirlisi olur insallah, artik kabuslar goruyorum heyecan ve korkudan hehe
Canım bana da göbek üstüne lipo yapıldı şişliklerim iniyor eskisi gibi değilim yanlardan biraz kalmış revizyonla alırız demişti tabi doktorlar daha iyi bilir.benim karnımda yağ çok yokmuş toplamda bir litre alındığı için çok belli olmadı aslında şu anda benim sıkıntı göbek altına doğru indi üsteki şişlikler azaldı ama yandan bakılınca dümdüz durmuyor.korkma noktasında gerçekten korkulacak bir şey yok dediğim gibi süreç dayanılmaz ağrılı falan değil ama zahmetli hareket kısıtlanması oluyor gönlüne göre olur işallah herşey bence bu ameliyat bi mucize..

Herkese merhaba
Ben yaklaşık 1 aydır karın germe ameliyatı için burada yazılanları neredeyse hatmettim☺️ Cuma günü yani ayın 22sinde ameliyat oldum. Tam karın germe sırt sütyen hizasına kadar ve bacak aralarına da liposaction ve lipoliz yapıldı. 80 kg ile ameliyata girdim. Toplamda 4,5 kg yağ almış doktorum Ameliyatım 7 saat sürmüş ki doktorum üç aşağı beş yukarı aynı saati vermişti. Bugün akşam eve geldim çok şükür ağrım pek olmadı ama ilk gün ayağa kalkamadım. Bugün kalkabildim. Tabiki eğik yürüyorum şu an. Korseyi 3 hafta aralıksız takacakmışım daha sonra aralıklı takabilirmişim. Şu an 76 kg gösteriyor tartı ödemden dolayı ki bana göre çok fazla ödem yok vücudumda. Ama ameliyattan çıktıktan sonra karnımın düzlüğüne inanamadık resmen doktorum mucize yaratmıştı. Göğüs altından itibaren kat kat olan vücudum artık dümdüzdü. Ki 3 hafta içinde ödemler tamamen geçince nasıl görünür bilemiyorum Doktorum en fazla sıkıntının 5 gün olacağını söylüyor ondan sonrasında ağrılar azalacak daha dik yürümeye başlarsın diyor görücez bakalım. Çok şükür bir pişmanlık yaşamadım. Bence burada en önemli faktör doktora güvenmek. Ben çok yakın bir arkadaşımın referensıyla gittim hiç de başka bir doktor araştırmadım. Muayene oldum ve direk ameliyat olmak için gün istedim. Sorularınız olursa cevaplayabilirim taze ameliyatlı olarak☺️☺️☺️
Çok geçmiş olsun, ne güzel sizin adınıza sevindim,bende merak ettim doktorunuzu, darısı tüm isteyenlerin başına inşaallah

merhaba cnm malesef devlet karşılamıyor onun için doktorum cok beklerisiniz dedi çok bekleyen hastası varmış :KK43: ben karın germe ve meme küçültme birlikte olucam bakalım .zamanınız varsa bekleme gibi bence gidin muayene olun raporunuzu alın ücretsiz olursunuz cnm şimdiden geçmiş olsun sevgiler.
Ben annem için soruyorum. Sadece gogus Küçültme olacak. Bekleyebilir. Bu güne kadar çekmiş biraz daha bekliyebilir sanırım. Cevap icin Teşekkürler. Ameliyat olduğunuzda gelip sizi ziyaret etmek isterim. Yalnız olacakmıssiniz. Ben hastehaneye yakin oturuyorum. Hatayda evim.

Çok geçmiş olsun, ne güzel sizin adınıza sevindim,bende merak ettim doktorunuzu, darısı tüm isteyenlerin başına inşaallah
Alsancakta clinic baytekin dr çağhan baytekin internetten araştırabilirsiniz bu kadar pozitif bir doktor olamaz İki hastane seçeneği verdi kent ve özel ata sağlık. Kent biraz daha masraflı olacak diye özel ata sağlığı tercih ettim çok da memnun kaldım. Doktor da beni hastanenin personeli ve anestezi uzmanı konusunda çok rahatlattı!!

Ben annem için soruyorum. Sadece gogus Küçültme olacak. Bekleyebilir. Bu güne kadar çekmiş biraz daha bekliyebilir sanırım. Cevap icin Teşekkürler. Ameliyat olduğunuzda gelip sizi ziyaret etmek isterim. Yalnız olacakmıssiniz. Ben hastehaneye yakin oturuyorum. Hatayda evim.
cnm yaa gelmiş kadar oldun kızım gelcek benimle o kalıcak hastanede günüm belli olsun yazarım cnm özelden telini yaz ararım da ameliyat günü ve sonrası destege cok ihtiyacım var hem annem içinde olmuş biri inşl iyi sonuc alıcam inşl tecrübe ve güzen olur cnm gerçekten cok incesin teşşekür ederimm beklerim cnm :)

cnm yaa gelmiş kadar oldun kızım gelcek benimle o kalıcak hastanede günüm belli olsun yazarım cnm özelden telini yaz ararım da ameliyat günü ve sonrası destege cok ihtiyacım var hem annem içinde olmuş biri inşl iyi sonuc alıcam inşl tecrübe ve güzen olur cnm gerçekten cok incesin teşşekür ederimm beklerim cnm :)
Bir ihtiyacınız olursa yardımci olmak isterim. Kendinizi yalnız hissetmeyin. Insan böyle durumlarda kendini bir garip hisseder , bilirim

Bir ihtiyacınız olursa yardımci olmak isterim. Kendinizi yalnız hissetmeyin. Insan böyle durumlarda kendini bir garip hisseder , bilirim
ayy cnm teşekkür ederim cok saol.benim kuzenimde hatay da oturuyor 1 ay önce dr.ilk randevum için gelmiştim 1 gece kaldım.bir park var orda tanju okan parkı sokagındalar :)

Kizlar cok kötüyüm...dün gece yine çok ağladim cok pişmanlik duydum
Karnim o kadar gergindi ve sanci yapiyordu ki hiç uyuyamadim
Iki büklüm yürümekten de biktim
Bir türlü doğrulamiyorum ya hep böyle kalirsam diye:KK43:(
11.günüm bugün
Siz ne zaman araç kullandiniz
Carsamba kontrolüm var tek başima gidebilirmiyim aracimla böyle iki büklüm bilmiyorum
Görüşlerinize ve tecrübelerinize çok ihtiyacim var
Canım büyük geçmiş olsun. Beni izlemeye alabilirmisin, fotolarını görmek istiyorum

yorganını da ala gideydin :p misafir umduğunu değil bulduğu ile yetinir gerçi ben kalmıyorum kimsede tikliyim otel en güzeli basacan paranı baktırcan kendine :KK58::KK19: yün yorganlar terletmez de evet ağırdır

Jelo bak bana gene geliyolar sagdan soldan.. ne bitmez yorgan muhabbetiymis bu arkadas..10 gun kaldım ne yorgan kaldırdım anasını satim ne bisey yaptım..ooooohhhh mis gibi cift kisilik yatagımda yattım, bi elimde kumanda, bi elimde cigara..bir adet borulce gorevlendirdim hizmetime de, bırak ayakkabımı giydirmeyi ben öyyyyk yaparkene kap bile tuttu bana.. onumden arkamdan kostu durdu garibim :KK70: piiiiii ne cekti be..kakılmıs bile daha az cekmistir :KK70:

Ayyyh neyse..neydi konu, he yorgan..anladık bahar geldi, polenler arttı v.s de, durup durup kaşınmayalım bence dimi? Mumkunse kimseye de tebelleş olmayalım zaten..basalım parayı yallahhh en luks otele..

Ayyyy gece gece bastılar beni yine. Hadi optum..

Herkese merhaba
cnmbeni izlemeye alırmısın resim varsa görmek isterim bu arada adına cok sevindim gelmiş geçmiş olsun ne mutlu sana haziranda da ben kombin ameliyat olucam meme küçültme ve karın germe heycan korku her duygu var bende kilo problemi var şükür irademi koruyarak baya verdim 110 kilodan suan 93 düştüm hedefim 80 en azında inşl bakalım bu arada siğara kullandın mı ben onu bırakamıyorum :KK43:((

Günaydın hanımlaaaaar :KK73:
Hastaneden bildiriyorum, tahlil ekg vs için gelmiş bulunmaktayim, heyecan had safhada cumartesi ameliyat oluyorum :mad: bir miktar sacmalamami mazur görün çünkü korkuyorum :)

Çağhan baytekin yeri alsancak limanına çok yakın özel ata sağlıkta ameliyat oldum
Çok geçmiş olsun, memnun kalmanıza çok sevindim. Ben de görüşseymisim diye düşündüm şimdi ama ameliyatima az kaldı, bu saatten sonra kafamı karıştırmamalı sanırım. Ücretı sorsam çok özel olmazsa ?

Günaydın hanımlaaaaar :KK73:
Hastaneden bildiriyorum, tahlil ekg vs için gelmiş bulunmaktayim, heyecan had safhada cumartesi ameliyat oluyorum :mad: bir miktar sacmalamami mazur görün çünkü korkuyorum :)

Çok geçmiş olsun, memnun kalmanıza çok sevindim. Ben de görüşseymisim diye düşündüm şimdi ama ameliyatima az kaldı, bu saatten sonra kafamı karıştırmamalı sanırım. Ücretı sorsam çok özel olmazsa ?
patiska patiska hiç korkma herşey güzel olacak inşallah bende inşallah senden 1 hafta sonra ameliyat olucam burdan yazışalım ki sitersimiz hafiflesin ben birde şeker hastasıyım ameliyatı düşünürken şekeri zıplatacam die korkuyorum

X