Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

uzuncaaaaaaa bir aradan sonra her keşe merhaba

Merhaba sana da :)

ve hepinize merhaba kızlar. Son 15 günüm, stres ve heyecan had safhada :) regl oldum dün erken erken, sevindim ona, en azından biter mi die endeşe etmeme gerek kalmadı. Bi de hasta oluyorum sanki, gerçi o zamana kadar iyileşirim diyordum ama fitifit in 15 gündür geçmeyen hastalığını okuyunca bir elektriklenme oldu tüylerimde :))

yok cnm kötü düşünme bende enfeksiyon vardı ve gerçekten çok ağır hasta oldum 40 derece ateşli falan o yüzden senin geçer inşallah

İzledim canım tek fota tam özet
Ama sakın benim sonucum kimseyi karamsarlığa sürüklemesin bence bu mucizevi bi ameliyat benimki gibi bir iki olumsuz sonuç var. Ben aslında kendime kızıyorum vallahide billahide ben biliyordum beni mininin kurtarmayacağını doktor mini deyince atlamamım sebebi de korkumdu korkmayın dayanılmayacak acılar değil zaten öyle olsa seneyi iple çekip tekrar ameliyat düşünmezdim. Olacak arkadaşlar umarım istediğinizden de güzel sonucunun olur.

C Cerana benim amalyata 23 gün olmasına ramen acayip korkuyorum oğlum uzakta ona söylemeden yaptıracağım ama bu bu ameliyat korkusumu heyecanımı adını koyamadığım şey varya bitirdi beni olsammı olmasammı ikiledeyim sanki ameliyattan sonra uyamıyacakmışım gibi bir korku o bayıltma esnası nı düşündükçe nefesim kesiliyo sanki

Slm arkadaşım beni de izler misin acaba

Hepimiz yaşadık bu süreci canım dua et ve güzel düşün bence.inşallah istediğinden de güzel sonucun olur.

Slm arkadaşım beni de izler misin acaba
İzledim canım bende sende beni izler misin

İzmir ekol de Fatih Uygur varmış iyi dediler duyan bilen var mı acaba bi orasıyla görüşeyim diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…