Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

@ pamukcilekkk BENİ İZLERMİSİN

Sanırım J janasya döndü, uzun bir uçak yolculuğu olacaktı inşallah sorunsuz geçmiştir bende merak ediyorum.
Seninde iyi olmama sevindim her geçen gün daha iyi oluyor merak etme:)
emru adaselen merhaba kizlar henuz donmedim yarin 1 de ucagim kalkacak insallah yazamadim internet bulamiyorum bazen.. Daha iyiyim moral vermeniz ve ilginiz icin tekekurler siz olmazsaniz cok zor gecerdi bu gunlerim binlerce milyonlarca tekekurler hersey guzel gonlunuz gibi olsun.. Ben biraz daha iyiyim halen korkunc odem var yamuk yumuk bir gobegim var belim sirtim heryerim sis dr zamanla gecer diyor insallah gecer ben biraz yuruyunce acaip yoruluyorum uzanmak istiyorum hemen yolcuk nasil gecer bilmiyorum sadece dua ediyorum belki evime kendi ortamima gidince daha cabuk toparlarim.. Simdi ameliyat oldugumu bilmeyenler var gidince nasil cikacam bu egri bugru yurume isinden bilmiyorum soyle dimdik ozemsiz yada az odemli gunler gelecekmi onu merak ediyorum.. Dikislerim iyiye gidiyor drum surekli dus yap ve korse giyme istersen diyor ama korsemle aramda cokkkkk duygusal bir bag olustu onsuz hayat dusunemiyorum..

Canım benim yarın için sana bol şans diliyorum inşallah sorunsuz bir şekilde evine ulaşırsın.korseyle rahatsan giy boşver.ödemler geçmeden tam olarak şekilden emin olamazsın düzelir onlar kafaya takma şimdiden.gittiğin zaman haber vermeyi unutma tatlım
Sevgiler

Yolculuğun sorunsuz geçer inşallah. Bu iyileşme süreci sıkıntılı gerçekten. Hem fiziksel hem de psikolojik. Son şekile ulaşana kadar zorlu bir yolculuk. Ben de bazen umutsuzluğa kapılıyorum düzelmeyecek, istediğim gibi olmayacak diye. Üzülüyorum bazen. Bazen kızıyorum kendime. Allah herkese güzel sonuçlar nasip etsin. O zmn tüm çekilenler unutulur.

Tesekurler canim ilk firsatta yazarim size ve guzellesmeden resim atmam.) mini germe oldugu icin duz bir karin beklemiyorum zaten cektigime deger insallah

Ahh o kendime kizmalar yokmu inan cok pisman oldugum zaman oluyor ama geri donus yok artik insallah guleriz bu halimize..

canım herşey geçecek inşallah. bende ödemliyim bu karının dümdüz olacağina inanamıyorum. canım çok yandı allah emeğimizi boşa çikarmasın. Ben evime gelip duş aldıktan sonra hafiflemiştim. 3 saatlik uçak yolculuğumda iyi geçmişti, arada koridorda gidip geldim. Senin kaçınci günündü canım? Benim sabah kalktığımda birde akşam yemekten sonra ağrım oluyor. gündüz gayet iyiyim.

Çok gecmiş olsun ..Umarim yoculugunuz çok rahat geçer , sağlikla evinize ulaşırsınız
Sanirım hemen hemen hepimiz aynı sıkıntıları yaşıyoruz
Anlattıklarınızda kendimi gördüm
6.günüm ve direnimi halen cikarmadi dr um
Direnlerle hayat o kadar zor ki (
bir umutla gitmiştim kontrole direnlerden kurtulmak için
Korse giydirdiler ..birde diren ikisi birlikte cok sıkıntı veriyor
Akşam banyo yaptım biraz rahatladım çok şükür

Merhaba bence cok pahali zaten karin germede karindaki beldeki yaglar aliniyor fiyatin icinde yani ve mesela bacaga lipo eklersen 5000 tl gibi eklenmen gerek
Karin germe asagi yukari 9000 tl yani 3000 €
Bende öyle düsündün gercekten cok pahali benim aslinda bi karin germe ama msjlastigim kadina resim yolladim sirtina beline lipo gerekiyo dedi ona göre fiyat verdi ama ben sadece karin germe istiyorum

Canım gözün Aydın, geçmiş olsun. Beni izlermisin fotolarını görmek istiyorum. Teşekkürler

Bende öyle düsündün gercekten cok pahali benim aslinda bi karin germe ama msjlastigim kadina resim yolladim sirtina beline lipo gerekiyo dedi ona göre fiyat verdi ama ben sadece karin germe istiyorum
Canım geçmiş olsun. Yurtdışında Olduğum için bende foto yolladım birkaç doktora. Tıpkı senin gibi sadece lipo yeterli demiştim fakat doktor fotoda gördüklerine göre tam karın germe ve lipo dedi. Bu şekilde sonuç çok başarılı ve güzel olur dedi. Kime nezaman amaliyat olacaksın?

Canım geçmiş olsun benide izlermisin? Teşekkürler

Canım benide izlermisin lütfen

pamukcilekkk canim benim tsk ederim. Benim memnuniyetsizligimi en ıyi bilenlerden birisin. Ama bu sefer olacak insallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…