Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

ayaktayken özellikle, sonuc gayet şahane görünüyor ama oturunca azıcık daha olmalı gibi gerçekten?
ameliyata kadar diyete daha sıkı asıldım tabii canım ama yine de 30 nisana kadar mucize olmaz elbette :)) yine de ameliyattan sonra diyet ve spora devam edeceğim de.

canım karnımdan almayacak, belimden ve sırtımdan alacak. göbek kısmındakileri sıyırıyorlarmış zaten. göbeğin üstündekilere ellemeyeiz muhtemelen damarları zedelememek için, sonra gerekirse lipo yaparız dedi. sana nasıl anlattı doktrun?

anem de olmuştu, doktor direnler ne kadar uzun kalırsa ödem o kadar cabuk gider die epey bırakmıştı. belki ondandır senin de.
çok geçmiş olsun bu arada.
fotograf eklediysen-eklersen beni izler misin?

beni de izler misin rica etsem?

Arkadaşlar beni de izler misiniz lütfen?? 19 Mayıs'ta ameliyatım vaaaar....

Amin inşallah ben de bi umut diyorum ölçüyorum biçiyorum bu kadar fark etmemesi imkansız çektiğim acıları düşününce. Dedim ya umut inşallah ödemdir yine dua edeyim. Hepinizi teşekkürler burayada yazıp nesef almasam boğulacak gibi oluyorum nasıl bi tramvaysa yaşadığım bazende allahın gücüne gitmesinden korkuyorum okafar güzelliklere sahibimki şükür göbeğe takılıp kaldığım için kızıyorum kendime ama engelde olamıyorum umarım bütün arkadaşlar umduğunu bulur senin de lipoya falan gerek kalmaz

Resimleri görebilir miyim lütfeen???

Ben kendi tecrübeme göre yorum yapabilirim. Herkesin yaşadıkları ayni olamaz. Sezeryanım çok kolaydı benim. Hiç ne ağrı ne bişey olmadı. İşk günden kalktım dik yürüdüm, izim hemen sorunsuz iyileşti vs. Karın germe çok daha zor.daha ağrılı. 3 hafta kadar eğik yürüyorsun yani ortslamalara göre. Ayakta fazla duramazsın. Kas ağrıdı çok. Kesi ağrısı gerilmeden dolayı oluyor, iyileşmesi daha uzun sürüyor. Göbek deliği yeniden yapılıyor ve hassas konu. Çok dikkat etmek lazım. Kısacası bence 1 karın germe 10 sezeryana bedel. Yine de ayni değil yani kıyaslanamaz. Ama bunların hiç önemi yok aslında. İhtiyacın varsa hepsini göze alacaksın çünkü ilkgünler daha zordur ama giderek geçer ağrılar, hafifler ve biter. Önemli olan alacağın sonuç. Güzel bir sonucun olursa iyi ki yspmışım dersin. Çekilen tüm sıkıntıları da unutursun. Zaten geçiyor.

Ne kadar güzel cesaret vermişsiniz hepimize...

Herşeyde bir hayır var cnm. O zmna kadar birkaç kilo daha verirsin, cilldin daha da yumuşar ki böylece daha esnek olur daha çok gerilebilir. Dr cuğuna mutlaka söyle gerim gerim gersin korkmasın, oturunca katlantı istemiyoruz kesinlikle ve dikey izi de yoketsin bir zahmet mümkünse. Aklıma gelmişken karın sporu hiç yapma bence revizyona kadar. Ne kadar yumuşarsa o kadar iyi gerilir. :)) bak nasıl mutlu olucan o zmn :KK66: öncesinde de lipoyu bol tutsun, belini de güzelce inceltsin :)) eminim çok güzel olacak bu sefer :KK66:

Lütfen beni izler misiniz???

Canım geçmiş olsun. Yurtdışında Olduğum için bende foto yolladım birkaç doktora. Tıpkı senin gibi sadece lipo yeterli demiştim fakat doktor fotoda gördüklerine göre tam karın germe ve lipo dedi. Bu şekilde sonuç çok başarılı ve güzel olur dedi. Kime nezaman amaliyat olacaksın?
Ben daha arastiriyorum yazin olmak istiyorum ailem ankarada yasiyo onlar cocuklarima bakarlar aslinda ben ankarada olmak istiyorum ama hic bi bilgim yok

günaydın. tsk ederim. o ağlama krizlerini ben cok yasadım. 17 aralık da oldum ameliyat. maydonoz yedim ve yeşilcay içtim ve kilo verdim. kayısı ve hurma yedim kilo verirken.hissizlik yer yer devam ediyor.hergun 45 dk yürüyüş demişti dr ama haftada 3 gun 20 dk ancak yuruyorum.ödemi tamamen atamadım hala. 72 kiloydum şimdi 63 kiloyum
hiç moralini bozma ödem eninde sonunda atılıyor.kendine zaman tanı canım benim.her canın sıkıldıgında yaz.inan bu gruptaki arkadaşlar sahane insanlar. benim eşim destek olmadı,ailem bilmiyor. dr ilgisizdi.ben bu grubun yazdıklarını okuyarak bilgi edindim ve moral buldum opuyorum seni. bir kaç ay sonra bu yazdıklarını okuyup güleceksin inşallah

Gerçekten buradaki arkadaşların yazdıkları çok cesaret verici....balik99 beni şzler misiniz??? Resimlere bakmaksbilir miyim???

çok şükür hayatım çok iyi gidiyor valla bu ameliyatın bana en büyük hediyesinden 1 güzel bir karın biride sigarayı tamamen bıraktırması bu ameliyatı olupta 2 en güç güzelliği bir arada bir taşla hiç ummadığı 2 kuşu vuran varmı acaba merak ettim şükürler olsun Allah'a Diet güzel gidiyo sporda başladım uzun yürüyüşler yaklaşık günde 12 14 km arası yürüyorum süperim maşallah :nazar::KK71::21::KK73:yakında yeni fotolar koyacağım canm :KK19:

Moral için çoook teşekkürler...darısı başımızaaa...beni izler misiniz lğtfen??? Resimlerle daha da cesaret gelsin bize de...::)))
@elmaliiisekerr

X