Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

slm arkadaşım D Dilekgurhan ben daha ameliyat olmadım geçen gün 7 nisan daydı ameliyatım maalesef çizimlerim bile yapıldı, ameliyathaneye girdim ama anestezi hafif nezleli olduğum için anestezi yapılamaz dedi.tüm psikolojimi alt üst ettiler. 18-19 gibi yeni gün ayarlanacak. şimdi eski göbişimin resmi var yani çok bakamaya değer değil

Merhabalar bilgilerinize cok ihtiyacim var bi doktorla görüstüm karin germe ve yag aldirma 6000 euro diyo sizce cokmu ben bu fiyati görünce cok sasirdim tüm istegin gitti sizler ne kadara yatirdiniz bide benim karnim cok kötü 2 cocuktan sonra asiri deforme oldu bi yardimci olursaniz sevinirim

Merhaba bence cok pahali zaten karin germede karindaki beldeki yaglar aliniyor fiyatin icinde yani ve mesela bacaga lipo eklersen 5000 tl gibi eklenmen gerek
Karin germe asagi yukari 9000 tl yani 3000 €

L Leyla0611 beni izlermisin
A Ayseelif1994 nerde yaptırıcaksın ameliyatı 18000 felan yapıyo seninki gerçekten çokmuş sadece karın germemi

Vallahi gecen bir doktor'a karin germe ucretini sordum bana 30 000 TL dedi o baya ucukmus

Merhaba
Yağ aldırma derken karından bahsediyorsanız o zaten karın germenin içinde olmalı.ayrıca başka bir bölgeden yağ aldırmaysa o farklı fiyat olabilir.ama sadece karın germe için bana biraz yüksek geldi.karnım çok kötü demişsiniz üzülmeyin karın germe, karnınız büyükte olsa küçükte olsa fiyat değişmiyor.araştırmaya devam edin bence bu yüzden vazgeçmeyin.

uzuncaaaaaaa bir aradan sonra her keşe merhaba

enemmmmm kimleri görüyorumm
yaseminnn sen ilk günden beri istediğim gibi olmadı diyordun
tatlım senin adına çok sevindim inşaallah istediğin sonuca ulaşırsın beklediğin hayal ettiğin karın seni bulur :)
amlyt oluncada bilgilendir bizi habersiz bırakma
öpüyorummmm

Merhaba pamukcilekkk senin yazilarini bastan sona okumustum ve heyecanla keske senin sonucu da gorseydim diyordum
Seni buralarda gormek ne guzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…