Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

feiliz Canım çok sıkkın narkozlusu atamıyorum,öksüremiyorum..bi de küçük dilim şişti dilimin üstünde duruyor.çıldırmak üzereyim ((
Allah yardımcın olsun cnm Z zest4 evt bol bol su içmeye çalış, ağızdan derin nefes al, çok öksürmemeye çalış, çok acı veriyor öksürük. Menthol lü boğaz pastili de işe yarayabilir.

Cnm az sivi geldiği için erken çıkarmış doktorun bu kişiden kişiye değişir kiminin 1 günde kiminin 5 günde çıkar
Aa onda mı erken çıkarmış :) iyi madem bende onu takıyordum kafaya ne acelesi vardı bir gecede çıkardı diye. Şimdi erken çıktığı için ya daha çok ödem olursa ya sıvı birikirse diye düşünüyordum 3 haftadır : P doğru çok sıvı yoktu direnlerde benim. Biri dolmamıştı diğeri zaten hiç çalışmamıştı :)

Canım çok geçmiş olsun.
Eğik yürüdüğümüz için çabuk yorulma oluyor,benim belim kopacakmış gibi ağrıyordu hemen oturuyordum.ilk günler ayakta en fazla 5-6 dk durabiliyordum.illa oturmam gerekiyordu,belimin ağrısından.sonra tekrar kalkıyordum.ama günden güne azalıp yok oluyor emin olabilirsin.
İyileşirken bir gün bile çok önemli,her geçen gün daha iyi olacaksın.önünde 11 gün var tatlım,11 gün sonraki halin şimdiki gibi olmayacak inşallah.çok daha toparlanmış olacaksın.şimdiden bunu düşünüp stresini arttırma.
tam olarak iyi hissetmen kaç gün sürer bilmiyorum kişiden kişiye ve yapılan operasyonlara göre değişiyor ama yaklaşık 10 günden sonra hemen hemen toparlanmıştım ben.tabi hareket kısıtlılığı devam ediyor 20 güne kadar.

Tabi cnm benim takma kafana sanslisin ki sivi gelmemiş ve erkenden kurtulmussun direnlerden üstelik 3 hafta olmuş bence artık birşey olmaz ödem olur onlar da zamanla gidecek

J janasya sürekli içiyorum su ama terlemedim hiç bi de onu deneyeyim ..bugün Ercan bey eve çıkacağımı söyledi..şu öksürük dikişlerin önüne geçti walla..
Kiyamam cok zor biliyorum ama bur hafta suruyor seni korkutmak istemiyorum ama ozellikle gece uykuya daldigin anda gelir ve oluyorum sanyrsin terlemek iyi geliyor insallah senin icinde kolay olur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…