Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

evet canim yardimci olabilirim C ChAneL81
Yes you may have a revision.

We usually wait at least 6 months to allow for all the swelling to go down and for the skin to fully adapt, etc.

One option would be to re-do the procedure from the lower approach like you had initially, and take out additional tissue. It appears that you may have had more of a "mini" technique vs. a "full" tummy tuck which would usually better address the upper abdomen and take out the skin and fatty tissue from the navel down.

Another option would be to have an upper abdominoplasty to further tighten the area from above the navel to the rib cage . However, this would leave a scar under your breasts and potentially across your sternum between the breasts, as well.

I would lean towards revising through the lower approach.

Please consult with a real plastic surgeon certified by the American Board of Plastic Surgery who is experienced in these types of procedures and revisions.

Often, the revisions are much more difficult than the original surgery, so you want someone who is a expert in this area.
Saol canim bu ne yazmis anlamadim

slam cnm bu anlattığınız dr un Size yapacağı karın bölgesi işlemleri dr m bana yaptı bende tam karın germe oldum yan simitlere liposakşın ama karnımın büyük bir kısmını kesip attığı için karnıma lipo olmadı ben 25 ocakta oldum amly 2 ay oldu dikişlerim göbek deliği fln bana göre mükemmel ama biraz şiş karnım ilerde ödemlerin geçince inmesi lipo yaparız dd büyük ihtimal öyle yapıcaz hayırlısı olsun hepimizin hakkında

cnm fitifit çok geçmiş olsun cnm Allahtan hayırlısı nasılsa öyle olsun var bunda bir hayır sen kendine iyi bak cnm acil şifalar dilerim cnm

canim soyle diyor

revisyon olabilirsin, genelde 6 ay bekleme suresi var odem cilt yapisi ve vucudun sonuclari tam oturmasi icin vs.. mini germeye yakin bir islem yapilmis sanirim ve ayni sekilde kesi izi ustunden gecirilip biraz daha gerilebilir..
veya
ikinci bir oneri gogus altina kesi yapilip mide ust kisimlari gerilebilir daha siki bir goruntu icin..
doktorun sahsi fikri eski izi kesip tekrar germeyi uygulamak..

Bu konularda egitimli ve deneyimli bir estetik cerrahla danisip konusmani oneriyor revisyonlar daha zormus germeden.. Bukadar canim

Cokkkk tsk ederim canim cok yardimci oldun bana sagol
Google de tercume ettim ama anlamsiz bisey cikti

ameliyata 72 kilo ile girdim şimdi 64 kiloyum. kilo verdim ama spor yapamıyorum
Masallah baya kilo vermissin ameliyattan sonra ben 63 kiloyla girdim su an 58 kiloyum daha fazla vermeye calisiyorum revizyondan once bende spor yapamiyorum karin kaslarimi hic calistiramiyorum bir agri saplaniyor sag tarafima nedense

ayy canım pahalı bir işlemmi fiyat ne kadar tutttu

Masallah baya kilo vermissin ameliyattan sonra ben 63 kiloyla girdim su an 58 kiloyum daha fazla vermeye calisiyorum revizyondan once bende spor yapamiyorum karin kaslarimi hic calistiramiyorum bir agri saplaniyor sag tarafima nedense
Dün akşam benimde karnım ağrıdı. Sanki vücudumun içinde Demir bir korse varmışda batıyormuş Demir'leri gibi hissettim Hatta acaba Korsemi giyindim,ne batıyor yahu diye sürekli elimle ve t shırt ü açarak kontrol ettim.. Neden öyle oldu anlamadım ama bu sabah o his yok allahtan...
Pilatese başlamaya karar verdim :)) Kilo vermek değilde kas yapmak istiyorum açıkcası ben. Çok zayıf olmayı sevmiyorum :)

Icimizdeki dikislerden kaynaklaniyor olabilir gerci senin ameliyatin uzerinden bir seneden fazla gecmis arada batamalar oluyor tabiki vucuda dokulunmus bir kere dogustan oldugu gibi degil .. Mesela esimin bile apandis yeri hala agri yapar spor yapinca kac sene gecmis aradan ..
Cok zayiflik iyi degildir bende sevmem
Bu sabah yine instagramdaki kizlari izledim dedim ben hayatta boyle olamam sonra cocuk agladi ve anne oldugumu hatirlatti :)) gecti artik benden sirami genc kizlara biraktim
Pilates iyidir hem vucudun sikilasir hem daralir

Yani,aslında korse gibi dikildi kaslar .. Şekillendirildi .. Böyle hissetmek normal sanırım ama aradan uzun Zaman geçmiş olmasından dolayı garip geldi..
Dün biraz temizlik yaptım,belkide ondan dolayı . Uzun zamandır düzenli spor yapmadığımdan hamladım sanırım :))) Spora başlayınca düşünemiyorum oy oy oyyyyy

Kızlar bu içimizdeki kasları diktikleri iplik erir mi yoksa hep kalır mı? Aklıma takıldı

Cherry valla arkadaşım okadarını bende bilmiyorum hiç sormadım ama bnm dr m dediki içerdeki kasları kaç kat dikiyoruz kolay kolay açılmaz o dikişler demişti bana

Zaten belli bir yaştan sonra kilo verdikçe yüz bozuluyor. O yüzden fazla zayıf olmak iyi deil bence de. Ama sıkılaşmak herzaman iyidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…