Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sagol emru boyle takildim kaldim ne giyeyim diye her yer bi acaip odem sabah daha azdi ama sonra acaip oluyor agarliktan yuruyemiyorum gerci bugun 7 ci gunum henuz, sen normal yuruyormusun yoksa benim gibi egik misin halen
Eğik olman çok normal. Daha 7. Gün! Sabahları daha düz. Akşama doğru eğik. Normal süreç bu cnm. Giderek doğrulacaksın merak etme. 2 haftada daha iyi. 3 haftada iyice doğrulursun. Hem zaten eğik olmak demek iyi gerildin demek. Dümdüz durabilsen daha ilk zamanlarda yeterince gerilmedi demektir
Beli rahat yumuşak penye olabilir tayt dene. Korsen belli olmayacaktır büyük ihtimalle. Üstten de biraz uzun bol herşey olabilir. Korse olduğu sürece böyle idare edebilirsin.

Sagol emru boyle takildim kaldim ne giyeyim diye her yer bi acaip odem sabah daha azdi ama sonra acaip oluyor agarliktan yuruyemiyorum gerci bugun 7 ci gunum henuz, sen normal yuruyormusun yoksa benim gibi egik misin halen
Canım 15 günden sonra yürüyebilirsin dedi dr um ama ben anca 20 .gün falan doğruldum.kişiye göre değişiyor ama en az 15 gün bence.ben artık normal yürüyorum 1 ay oldu benim.sen daha eğik yürürsün çok normal

Tabiki ilk üç ay çok dikkat ettim kendime. Özellikle ilk ay.. Mesela koltuğu şöyle bir ittirmiştim acayip bir ağrı olmuştu,hatta forumada yazmıştım acaba birşey olmuşmudur diye. Ama öyle kolay kolay birşey olmaz tabikide fakat içerisi yeni dikilmiş kesilmiş oldugu için kanama olabilir,sıvı birikmesi yapabilir,kanama olabilir Allh korusun.. Ağır kaldırmak imkansızdı. Üçüncü dördüncü ayda spora başladım,o da yavaşyavaş. Ondan önce önce yürüyüş,sonra tempolu yürüyüş,sonra nabzı yavaşça arttıran ama kıssa süreli hareketler
Öksürük,hapşırma en kötüsü. Birde sabah uyanınca o gerneşme hissi Vücut otomatik olarak gerneşmek uzayıp toparlanmak rahatlamak istiyor. Çünkü bir anda hareketsiz bir yaşama giriyoruz..
Dikkat etmek lazım,herşey yavaş yavaş

Tatlım benimde durumum vahim değildi. Yağlanma vardı evet,daha önce lipoyu çok denedim ama belirli bir miktar alınabiliyor. Fazlası deri sarkması yapar demişti doktorum.. Nitekim göbek fıtığım çıktı,önce mini germe dedik ondada üst kaslara müdahale edilmez denildi,göbek deliğimizde yeri değiştirilmez denildi ve tam germeye döndü iş. İyide oldu çok şükür memnun kaldım..
Doktorlarla konuşup değerlendirmeniz Tabiki en mantıklısı.. Sizin için hayırlısı olsun

Yaa evet hele o otomatik gerneşme refleksi.kaç gün iki büklüm yata yata valla artık vücut otomatik gerneşiyor.ben engel olamıyorum ama işte o anda bir sızı oluyo dikişte ve kasta .Veeee kendine geliyorsun"gerçekle yüzleşme"...

Anladim ben tayt denemedim bacaklarda lipo var ve korse dizimin altina kadar acaip durur diye dusundum birde kambur gibi oluyorum cok tuhaf yuruyorum herkes bana bakiyor sizede boykemi oldu kac gunde duzgun dikkat cekmeden
Çok sıkı ve kalın taytlar degil bahsettigim.. Yumuşak,ince esnek.. Üzerine uzun tunik tarzı penyeler t shırtler giyindim hep. Bir ay kambur yürüdüm ben. Bir aylık süreçte yavaş yavaş düzeldim tabi Sınrasında sabahları kalktığımda kamburdum,gün ortalarına doğru düzleştim,akşamları yine kamburlaştım :)) Herkesin süreci farklı oluyor aslında. Mesela hem tam karın germe hemde meme küçültme ameliyatını birlikte olan arkadaşım var. Tam düz duramıyor bir ayı geçti. Düz durduğumda memeler bir taraftan çekiliyor karnım ayrı çekiliyor diyor..
Siz kıyafetleri deneyin,size uygun olanı bulursunuz muhakkak

Tesekurler arzum77 bende dusunup diruyorum ne giysem diye gerci evden ciktigim yok ama bu hafta denerim tayt Ve benzeri seyleri..

Arkadaşlar,kaderdaşlar merhaba..bugün ameliyatım gerçekleşti ..şimdilik bir sıkıntım yok..henüz yürümedim .birazdan yürütecekmiş hemşire hanım..bana şans dileyin..sevgiler..
Gecmis olsun oldu bitti masallah kendine dikkat et benim ilk yuruyusum cok kolay olmustu umarim sende benim gibi rahat atlatirsin surecini .. Bol sans

Arkadaşlar,kaderdaşlar merhaba..bugün ameliyatım gerçekleşti ..şimdilik bir sıkıntım yok..henüz yürümedim .birazdan yürütecekmiş hemşire hanım..bana şans dileyin..sevgiler..
Bol şans tatlım en zoru bitti,sevgilerrrr!!!

arkadaşım sana yürekten acil şifalar diliyorum sorunsuz çok mutlu olacağın sürecin olsun sonucun dilediğin gibi olsun sevgilerrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…