Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sevindim senin adına canım, ağrıların ne durumda azaldı mı?

Benim doktorum Ali Rıza Öreroğluydu Cnm Ben esteworlde ameliyat oldum çok memnun kaldım tam 6.45 dakika sürdü ameliyatım kombine bir ameliyattı .Bende doktoruma önce mini germe Nasıl olur diye sordum hiç gerek yok dedi tam germe önerdi iyiki de öyle olmuş zaten mini germe den birçok arkadaş verim alamamış forumda.şöyle söyleyeyim Can'ım ben daha önce normal bir elbiseyi bile giyemeyecek durumdaydım karnım hamile gibiydi ameliyattan sonra arkadaşlarım inan nazar değecek bari estetik oldugunu söyle resmen evrim geçirmişsin dediler o kadar değiştim beden olarak ben diyet spor falanda yapamadım onlarla takviye edersem çok daha iyi olucak inşallah

Son düzenleme:
Sizin adınıza sevindim ben ilk günden beri geziyorum.Doktorum göbek deliğini karnımı güzel yapmış.Ama sevinç ile dikişlerimi görmeye gittiğimde büyük hayal kırıklığı yaşadım.Dikişler beklediğimiz gibi değildi hele sağ taraf dikiş başlangıcı.Resmen saçma sapan iğrenç estetik ile hiçbir alakası yok.Akşamdan beri ağlıyorum.Dr geçer diyor ama inanmak istemiyorum gördükçe.benimde lipo olan yerler mosmor ve içinde şişlikler,ödemler var.

Arkadaşım senin aml yeni değil mi ya? Dikişleri nasıl gördün? Üzeri bantlı oluyor normalde.Telaş yapma bence gördüğün gibi kalmayacaktır kesinlikle.ağlama üzme kendini.lipo da tabiki morarma şişme olur zaten , rahat ol lütfen.

İlk günler çok kötü oluyor ama ben ilk hafta burayada yazmıştım resmen kamyon çarpmış gibiyim demiştim lipo çok hırpalıyor Can'ım kolay birşey değil geçicek üzülme herşey çok güzel olucak iyiki olmuşum diyeceksin iyi olursan resim eklersen merak da ettim dikişlerini

Adına çok sevindim canım insan çekilen acılara verilen paralara değsin istiiyor buğün üçte randevum var hiç uyku tutmadı oysa 14 saatlik yol yorgunuydum.bir türlü kafam almıyor 14. 15 senelik doktor nssıl mini ile tam farkını anlayamaz soracağım iinşallah acaba tam olsam böyle sonuç olurmuydu diye çünkü bana mini dediğinde ben benimki tam olur sanıyordum dedim oda kaslarınız 3 çocuğa göre çok iyi gerek yok dedi ama eğilince önceki gibi sallanıyor torba kısmı biraxcık azalmış okadar birazcık yaa kafayı yiyeceğim.

Kusura bakmayın sürekli şikayet ediyorum ama bunu artık kendime ilke edindim ara ara forma girip mini karın germe yaptıracsk arkadaşları uyarmak istiyorum öyle 62 kiloyla 3 çocuk doğuranlar falan doktor mini detse iyi araştırsınlar diye benim gibi yaşadın mini hadi yapalım deyip başka doktorlara göstermeden atlamadınlar belki minide de güzel sonuç vardır ama öğle sallanan bir göbekte olmayacagını anladım o şişlik ve sallantı kaslar gevşediği için onların dikilmesi lazım minide kasları dikmiyorlarki alan kısıtlı sonuç ona göre.inanın iyileşme süreside hiç de öyle 3 5 günlük değil brn baya 1 aya yakın zorlandım tam germe olan arkadaşlar gibi

Merhaba, yaşadığınız olumsuzluk için sizin adınıza çok üzüldüm okuyucularımıza yardımcı olmaya çalışmanızada ayrıca memnun oldum. Ziyaretçilerimiz için bazı detaylarda Önem taşıyor lütfen doktorunuzun kim olduğunu belirtebilirmisiniz? Mümkünse öncesi ve sonrasına ait resim paylaşabilirmisiniz? Sevgiler

Merhaba kızlar.
Dün randevum vardı Ufuk Beyle malum.... Soğuk biri değil kesinlikle ama çok sıcak bulduğumu da söyleyemeyeceğim kendisini ama yorumlarda da buna benzer seyler yazıyordu, ameliyattan sonra cok ilgili asıl, görüşmede nötr diye. Ama kendimden emin işi konusunda bu önemli bir artı tabii.
Kafama takılan şeyler de oldu tabi,, sırtıma belime liposuction yapacakmış ve bir de karın germe işte, malum... gercekten karın germeye ihtiyacın var, kaslar çok deforme olmuş dedi. karnıma lipo yapacak mısınız dedim, hayır büyükçe bir parça kesilecek ve besleyen damarlar küçük bir alanda olacağı için onlara zarar vermemeliyiz dedi. ameliyattan sonra kilo vermeye devam edeceğimi söylemiştim, eğer hoşlanmadığın birşey olursa lipo o zaman düşünürüz dedi. benim endişem göğüs altı kısmının şiş kalması? o kısımlara liposuction yapılan oldu mu merak ettim. evde fotograf ta yüklerim fikir verebilecek olan olursa.
sonuc için organlarını kaplayan yağ dokusunun ne kadar olduğunu bilmediğimiz için şöyle görünür böyle görünür diyemeyiz ama düz bir karnın olur dedi.
yara izim belimin iki tarafına doğru uzanan upuzun bir çizgi olacakmış o biraz can sıkıcı olsa da sonucu düşünmek keyifli oluyor. benim kadar uzun yara izi olan var mı acaba?

Sonucta şimdilik 30 nisanda Ufuk Bilkay a ameliyat oluyor gibiyim. Ama bilemedim başka doktorlarla da görüşmeli miyim?

Eşim sen bu adamı araştırdın, kafanı karıştırma diyor. Zaten paragöz birisine benzemiyor ki eşim burnunu yaptırmak istedi mesela, sizin burnunuza geek yok dedi.
Göğüslerim için de spor yapıyormuşsun bence spor ve kilo ile son halini gör, gerek kalmayacak gibi boşuna dokunmayalım dedi. o zaman memnun olmazsan düşünürüz dedi.
Burnum için minik bi iki şey istiyordum, kontrole geldiğinde fotograf cekelim bi bak dedi.
Kafamda deli sorular :) arkadaşlar yardım edin bana :)

canım tek aklına takılan şey raporsa, ben de devlet memuruyum zaten ve ben daha bişey demeden, devlet memuruymuşsun, ben seni 9 eylül ya da devlet hastanesine yönlendiricem, ordan almanı sağlayacağım raporunu, gazi hastanesinde yeterince uzun almamız sıkıntı olur dedi. doktorla ilgili de yazdıklarım haricinde aklına takılan bişey varsa sor lütfen, seve seve cevaplarım

Canlarim size bir sorum olacak regli iken karın germe yapılıyor mu yada oyleyken bu operasyonu geçiren var mi?

Canlarim size bir sorum olacak regli iken karın germe yapılıyor mu yada oyleyken bu operasyonu geçiren var mi?
Bana bir dr ilk bir iki gün değilse sorun olmaz demişti. Burdan bir arkadaş biliyorum tam ameliyata gireceğinde regl olmuştu. Öyle aldılar ameliyata
Ama benim şahsi fikrim o dönemde şişkinlik oluyor vücutta, ödeme daha yatkın oluyor. Bünye daha zayıf oluyor. Bir de sonrası, tuvalet olayı fln ağrılardan dolayı biraz daha eziyetli olabilir. Korseler bandajlar bir de pedlerle uğraşmak gerekir. O yüzden o döneme denk gelmese daha iyi olur bence. Ama yapılamaz diye bişey yok sanırım. Sen en iyisi dr una sor cnm.

Çok üzüldüm yaşadığınız olaya. Evt doğumlardan sonra kas içten hem üst hem alt kas onarımı olmadan güzel bir sonuç alınayamıyor genellikle. Kasların dikilmesi şart. İnsan o kadar para veriyor, eziyet çekiyor, zaman kaybediyor. 1 seferde en güzel sonucu almak ister ama olmadıysa da çaresi var cnm. Tekrar bir revizyonla düzeltilebilir.

Aml ne gün oldu sizin? Çok normal ödemler gidecek zamanla. Dikişiniz de daha taze. Kabuklanır, dökülür, değişecektir daha. Bir resim koyarsanız bakalım dikişinize

hakkınızda hayırlısı olsun inşallah dr önemli tabi ki . ben ufuk bey le görüşmüştüm. ben meme protez de istiyorum o konuda yapacaklarını anlattı ve beni çok memnun etmedi .onun için vazgeçtim bir de görüşme esnasında bana gerçekten soğuk geldi hasta dr elektriği de önemli. Tabi bir görüşte ne anlayacaksın da nasip değilmiş şimdi olacağım dr bana çok güven verdi ne zaman görsem rahatlıyorum ama tek sorun var. hastalarının resmini göstermiyor

ufuk bilkay ın muayenesi ücretli mi?
iç organların yağlanmasıyla ilgili bilgisi olan var mı?karnımı sıkıyorum kaslar iyi yağ fazla değil ama yağ alınsa da dıaşrı çıkık duracak gibi karın..bağırsak iç karın vb de yağlanıyor mu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…