Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

ufuk bilkay ın muayenesi ücretli mi?
iç organların yağlanmasıyla ilgili bilgisi olan var mı?karnımı sıkıyorum kaslar iyi yağ fazla değil ama yağ alınsa da dıaşrı çıkık duracak gibi karın..bağırsak iç karın vb de yağlanıyor mu acaba?

evet 150 lira muayenesi. karnımızı içimize çektiğimizdeki gibi mi oluyor sonuç acaba ? :)
siz de izmirde misiniz?

evet 150 lira muayenesi. karnımızı içimize çektiğimizdeki gibi mi oluyor sonuç acaba ? :)
siz de izmirde misiniz?

ist.dayım..karnımı sıkıyorum..kaslar sert hissediyorum..onun ustundeki kısım yag..onun da hepsi alınmaz kasa yapışır sanırım..e o zaman cok fark etmeyecek sanki..bana zaten bir dr karın değil belinizde yag var demişti..içerden aldım heralde kilo..siz de kasın üstündeki kısma dokunun yogunlugu ne kadar ona göre bir fikri verebilir belki..

ufuk bilkay ın muayenesi ücretli mi?
iç organların yağlanmasıyla ilgili bilgisi olan var mı?karnımı sıkıyorum kaslar iyi yağ fazla değil ama yağ alınsa da dıaşrı çıkık duracak gibi karın..bağırsak iç karın vb de yağlanıyor mu acaba?
Cnm eğer boyuna göre kilon biraz fazlaysa, iç organdaki yağ fazla etkilemez. Kilon çok fazlaysa, etkileyebilir biraz. Ama dr lar muayenede cildi elleyip bakınca üstteki yağın ne kadar olduğunu anlarlar. Senin kilon çok mu fazla?

Cnm eğer boyuna göre kilon biraz fazlaysa, iç organdaki yağ fazla etkilemez. Kilon çok fazlaysa, etkileyebilir biraz. Ama dr lar muayenede cildi elleyip bakınca üstteki yağın ne kadar olduğunu anlarlar. Senin kilon çok mu fazla?

Cnm kilom fazla değil..1.64 boy 54 kilo..4 kilo aldım bir yılda..onların hepsi de gitti karın ve belde toplandı..bacaklarım ince..inşallah yag alınınca düz durur ama duracak gibi değil..

Sevindim senin adına canım, ağrıların ne durumda azaldı mı?
Emrucugum lipo agrilari var halen azaldi ama dokunursam o bolgekere bayagi agriyor, gogusumde hic agri hisetmedim zaten karin kaslarimda yavas yavad iylesiyor benim mini oldu ama yinede butun karin kaslarim dikildi ama uste fazla deri yok diye tam germe yapamam dedi.. Insallah duz karnim olur bu kadar aci cekmeye... Yeni gobek deligimde var ama karnim sis olunca yamukeyumuk

Canlarim size bir sorum olacak regli iken karın germe yapılıyor mu yada oyleyken bu operasyonu geçiren var mi?
Fitfit ben ameliyat oldugum gun regl oldum yani ayildigimda ve ilk ayaga kalktigimda birden kan bosaldi panik oldum herhalde ilaclarin etkisinden daha yogun ve sivimsiydi butun yerler korsem batti o anda dr bana sakin olmami burasinin hastahane ve benimde regl olmamin cok normal oldugunu soyledi panik oldum cunki.. Egildi heryerimi temizledi hasta bakici yerleri dezenfekte etti ve iki tane hastane pedi ( kalin gazli bez) koydu ustume.. Sonrasi cok rahat gecti hemsireler gelip degistirip temizledi beni surekli.. Korkma yani bir sorun olmaz

Merhaba kızlar.
Dün randevum vardı Ufuk Beyle malum.... Soğuk biri değil kesinlikle ama çok sıcak bulduğumu da söyleyemeyeceğim kendisini ama yorumlarda da buna benzer seyler yazıyordu, ameliyattan sonra cok ilgili asıl, görüşmede nötr diye. Ama kendimden emin işi konusunda bu önemli bir artı tabii.
Kafama takılan şeyler de oldu tabi,, sırtıma belime liposuction yapacakmış ve bir de karın germe işte, malum... gercekten karın germeye ihtiyacın var, kaslar çok deforme olmuş dedi. karnıma lipo yapacak mısınız dedim, hayır büyükçe bir parça kesilecek ve besleyen damarlar küçük bir alanda olacağı için onlara zarar vermemeliyiz dedi. ameliyattan sonra kilo vermeye devam edeceğimi söylemiştim, eğer hoşlanmadığın birşey olursa lipo o zaman düşünürüz dedi. benim endişem göğüs altı kısmının şiş kalması? o kısımlara liposuction yapılan oldu mu merak ettim. evde fotograf ta yüklerim fikir verebilecek olan olursa.
sonuc için organlarını kaplayan yağ dokusunun ne kadar olduğunu bilmediğimiz için şöyle görünür böyle görünür diyemeyiz ama düz bir karnın olur dedi.
yara izim belimin iki tarafına doğru uzanan upuzun bir çizgi olacakmış :KK43: o biraz can sıkıcı olsa da sonucu düşünmek keyifli oluyor. benim kadar uzun yara izi olan var mı acaba?

Sonucta şimdilik 30 nisanda Ufuk Bilkay a ameliyat oluyor gibiyim. Ama bilemedim başka doktorlarla da görüşmeli miyim?

Eşim sen bu adamı araştırdın, kafanı karıştırma diyor. Zaten paragöz birisine benzemiyor ki eşim burnunu yaptırmak istedi mesela, sizin burnunuza geek yok dedi.
Göğüslerim için de spor yapıyormuşsun bence spor ve kilo ile son halini gör, gerek kalmayacak gibi boşuna dokunmayalım dedi. o zaman memnun olmazsan düşünürüz dedi.
Burnum için minik bi iki şey istiyordum, kontrole geldiğinde fotograf cekelim bi bak dedi.
Kafamda deli sorular :) arkadaşlar yardım edin bana :)

Slm benim ameliyatı mı Ufuk Bilkay yaptı .. Ben memnunum..Zaten çok bir mucize beklemiyordum.. Şuan gayet ince bir belim ve düz bir karnım var..Yaştan dolayı iç bacak lipoyu az yaptığı için bacaklar halen kalın ...Bacakalrın dış tarafına dokunmadı..Sarkmam var biraz ama yürüyüş ve sıkılaştırıcı bişeylerle halledicez artık..Boyum 1.58 aml.öncesi 67 idim şimdi 62 oldum ..Hedefim 58..Çok sıcak biri olmadığı kesin ama doğrucu biri sen istesende bacaklara tam lipo yapamam demişti bana..Kararın ne olursa olsun şimdiden hayırlısı olsun..

Fitfit ben ameliyat oldugum gun regl oldum yani ayildigimda ve ilk ayaga kalktigimda birden kan bosaldi panik oldum herhalde ilaclarin etkisinden daha yogun ve sivimsiydi butun yerler korsem batti o anda dr bana sakin olmami burasinin hastahane ve benimde regl olmamin cok normal oldugunu soyledi panik oldum cunki.. Egildi heryerimi temizledi hasta bakici yerleri dezenfekte etti ve iki tane hastane pedi ( kalin gazli bez) koydu ustume.. Sonrasi cok rahat gecti hemsireler gelip degistirip temizledi beni surekli.. Korkma yani bir sorun olmaz
Aslında daha rahat olması açısından Regl durumlarında ameliyat olmamak daha mantıklı bence . Zaten bazen doktorlar Regl iken Ameliyat etmek istemiyor. Hasta açısındanda rahat olmaz,o durumda Regl Ağrı'sı çekmek,ped değiştirmek falan :KK43:

Cnm kilom fazla değil..1.64 boy 54 kilo..4 kilo aldım bir yılda..onların hepsi de gitti karın ve belde toplandı..bacaklarım ince..inşallah yag alınınca düz durur ama duracak gibi değil..
Germe düşünmüyor musun sen? Sadece lipo mu yaptırıcaksın? Tam anlayamadım. Doğum yapmış mıydın? Kilon normal. Sorun sadece karındaysa, lipo, kas onarımı ve germeyle dümdüz olmalı. Doğum yapmadıysan, sadece laser lipoliz de düşünebilirsin. Birkaç dr a danış. Karnını görünce neye ihtiyacın olduğunu söylerler. İstersen resim ekle. Bakıp yorum da yapabiliriz.

Emrucugum lipo agrilari var halen azaldi ama dokunursam o bolgekere bayagi agriyor, gogusumde hic agri hisetmedim zaten karin kaslarimda yavas yavad iylesiyor benim mini oldu ama yinede butun karin kaslarim dikildi ama uste fazla deri yok diye tam germe yapamam dedi.. Insallah duz karnim olur bu kadar aci cekmeye... Yeni gobek deligimde var ama karnim sis olunca yamukeyumuk
Ağrıların hafiflemesine sevindim tatlım.daha da azalır günden güne.
Hadi bakalım yine bize meraklı günler....
Hem mini yapmış hem kasını onarmış hemde yeni göbek deliği,ohh maşallah.

X