Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merhaba arkadaslar bende karin germe ve meme diklestirme amaliyati oldum 4 ay öncesi sizlere sormak istedigim ise bel icinde germe ve sirt lipo gerekiyor yaptirmam bilen yaptiran bigisi olan varmi aranizda doktor iyi bildiginiz önerebilceginiz ?? Tskler

Arkadaşlar Dr. ilkay huthut'un adı geçmiş bir topikte..burada bu doktora olan var mı?
KArın germe, yag alma, kök hücre yağ ekleme konularında hangi dr ları önerirsiniz?Ercan Bey'e gittim ama fyat biraz yüksek geldi..

Sağolun kızlar antibiyotik bitince iyilestigimden emin olunca olacak ameliyat 14 gün sürecek antibiyotik valla istanbula kadar geldim çocukları evi ayarlamak çok zor oldu zaten şimdi aynı şeyleri baştan ayarlamak o kadar zor ki nasıl hastayım anlatamam ama ne yapalım vardır bunda da bir hayır demekten başka elden birşey gelmiyor

Vallahi çok enteresan cnm. Hasan beye birileri nazar mı etmiş acaba. Benim randevuyu son dkka iptal etmişti ya hasan bey annesinin rahatsızlığı nedeniyle
Ben de senin gibi herşeyi zor ayarlamıştım diye, planımı değiştirmedim, başka dr a gittim.
Şimdi hasta olan sensin tabi. Önce iyileşmen lazım. Dediğin gibi herşeyde bir hayır vardır elbet.

geçmiş olsun fiti hiç üzülme; bu şekilde ameliyata girmemen en doğrusu benimde iptal olmuştu hastalanmaktan

Tatlım geçmiş olsun, geç olsun güç olmasın Herşeyde bir hayır vardır hasan beydemi ameliyat olacaksın tedavin bittiğinde net tarihi bildirirsen ziyaretine geliriz şöyle güzel bir parti yaparız katta

Cok gecmis olsun fitifit Herseyde bir hayir vardur dinlen iyiles uygun zamanda olursun..

Merhabalar ben bugun ilk defa disari ciktim dr kontrolu vardi epey bi korktum gobegimi gormeye ama dikis izim beklediginden cok daha kissa ve incecik icim rahatladi vucudum cok morarmis acaip lipodan gecer dedi ve goguslerim bayagi hosuma gitti gerci okadar odem varki anlatamam bende diren yok dr vucut kendi atacak disari dedi 5 inci gun icin bayagi iyi oldugumu hizla iyestigimi dikislerimin kapandigini ve sonuctan cok mutlu oldugunu soyledi insallah oyledi

Herşeyin yolunda olması çok güzel :) ödemler için çay içiyorum ben. Kiraz sapı, mısır püskülü ve avakado yaprağı. Burdaki kızlar önermişti

Harika tatlım çok sevindim senin adına daha önce yazmışmıydın bilmiyorum nerede ameliyat oldun

Kızlar enfeksiyon kapmisim atesim 40 derece hastaneye kadar gelmiştim ama ertelendi malesef
Geçmiş olsun canım acil şifalar,herşeyde vardır bir hayır.bugün senin için doğru zaman değilmiş demekki.en kısa sürede düzelirsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…