Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

bende 22 ocakta olmuştum. Göbeğin özellikle alt kısmında sanki sert bi sarkıklık var gibi siş innecek diye umut ediyorum zor görünsedr karnımda hala çok acıyor lipo yapılan yerlerde acıyorsanki öncekinden daha çok acıyor sizin karnınız şimdi dümdüz mü ve acı durumunuz ne yanlış hatırlamıyorsam miniyi beğenmeyip tam olmuştunuz.fark şimdiden fark ediliyomu
Evet gecen sene mini olmuştum midem çok dışardaydı benim ağrı ilk 15 gün ben kendime gelemedim diyebilirim anca wc ye kadar yürüyordum bel ağrısından şimdi geçti ama yine de hapşururken falan kaslarım ağrıyor ağır falan asla kaldırmıyorum ev bile süpürmedim daha... korseyi çılardığım an çok şişiyorum sankimo zaman ağrım oluyor ama korseyle çok rahatım... öğleden sonra bilgisayardan resim yüklemeyi deniycem inşallah mini germe öncesini sonrasını ve tam germeyi gmreceksiniz

bugun 3 ay kontrolüme gittim.aml sonrası 8 kilo verdiğim için gevşeme var . dr revizyona yanaşmadı mart ayı resmimide koydum. ameliyatsız karın germe yöntemlerinin birinden faydalanabileceğimi söyledi. çok mutsuzum bugün.çok ağladım hemde dogumgünüm.

bugun 3 ay kontrolüme gittim.aml sonrası 8 kilo verdiğim için gevşeme var . dr revizyona yanaşmadı mart ayı resmimide koydum. ameliyatsız karın germe yöntemlerinin birinden faydalanabileceğimi söyledi. çok mutsuzum bugün.çok ağladım hemde dogumgünüm.

Ameliyatsız karın germe mi varmış?? Resimlerine baktım canım aşırı göze batan birşey yok aslında ama sana vellashape3 öneririm benim yan taraflarım ameliyattan önce öyleydi vellashape2 yaptırdım çok inceldi ve toparladı tabi üstünden 2 yıl geçti.. şimdi 3 ü çıkmış dahada garantili diyorlar yaptıran arkadaşım harika sonuçlar almış bir araştır istersen memnun kalacağını düşünüyorum.

Ameliyatsız karın germe mi varmış?? Resimlerine baktım canım aşırı göze batan birşey yok aslında ama sana vellashape3 öneririm benim yan taraflarım ameliyattan önce öyleydi vellashape2 yaptırdım çok inceldi ve toparladı tabi üstünden 2 yıl geçti.. şimdi 3 ü çıkmış dahada garantili diyorlar yaptıran arkadaşım harika sonuçlar almış bir araştır istersen memnun kalacağını düşünüyorum.[/QUO
tsk ederim canım.arastıracağım .

Benide izlermisin canim uzulme

Allah Allah tam tersine kilo ver demiyor mu doktorlar aml dan sonra,yada en azından kilonu koru diyorlar.hemen gevşeme olur mu ya bu nasıl iş.onca zahmet çekiyoruz.çok üzüldüm senin için.hele ki doğum gününde.üzülme muhakkak çözümü vardır inşallah.

Allah Allah tam tersine kilo ver demiyor mu doktorlar aml dan sonra,yada en azından kilonu koru diyorlar.hemen gevşeme olur mu ya bu nasıl iş.onca zahmet çekiyoruz.çok üzüldüm senin için.hele ki doğum gününde.üzülme muhakkak çözümü vardır inşallah.
Adına çok üzüldüm ben de resmini görebilirmiyim gevşeme dediğiniz nasıl birşey beniim 1.5 ay oldu acayip acıyor karnım ve lipo yerlerim önceden bu kadar acımıyordu siz de de oldumu birde karnınız dümdüz mü yani 3 ayda oturuyo diyorlar ya

X