Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Teşekkür ederim kızlar. Daha 12 saat oldu. Yataktan kalkarken çok ağrıyor kaslar. Dr geçecek dedi

Kızlar ben de bugün ameliyat oldum. Coşkun levent taşçı yaptı acıbademde. Lipo ve tam germe yapuldı. 2 saat sürdü. 18.30 da kendimdeydim odamda, kas onarımı endeskopik yapıldı. Lipo slimlipo 2 kullanıldı. Fazla ağrım yok. Ağrıkesiciler veriyorlar. Kalkıp yürüdüm de. Bu korse çok sert ve kalın bişey. Kilot gibi değil. Sadece karnımı sarıyor.
Gecmis olsun canim diger konuya yazmistim bende merak ettim nasilsin diye masallah iyisin iyi gelip buraya yaziyosun ya :KK66:
Bendede ayni korse vardi onu tek basima saramiyirdum belime ya cok gicik bir korse aslinda :/
Tam karin germe derken endoskopik yontemle dimi yani kesi varmi ?
Sorunsuz surecin olsun canim

C ChAneL81 çok şükür. Bikiyorsun ilk silikon perasyonunda başka bir dr rezil etmişti. Ercan bey farkı. Hekimliği kadar insanlığı da taktir edici canım. Bacağum yanmıştı onu da tedabi ediyor. Düşünsene ilgilenmez ilgilenmez.
Hatirliyamadim ilk hekimi canim :/ sadece kucuk silikon taktigini hatirliyorum
Gecmis olsun bacagin nasil yandi ya :KK43:
Tabiki insan olan ilgilenir dedigin gibi ilgenmek istemeyen ilgilenmezde ...
Mutlulugun daim olsun yaza daha da cok seveceksin onlari :-)

Kalkabildim arkadaşlar,3. gün, tuvaletimi yaptım suyumu içtim oturuyorum, uykum gelsede uyusam:)
Ben ertesi gun tek basima kalkiyordum
Kaslarini zorlama sakin kisiden kisiye degisir bu iyilesme zamani ..
Evindemisin yoksa hastanedemi ?

Gecmis olsun canim diger konuya yazmistim bende merak ettim nasilsin diye masallah iyisin iyi gelip buraya yaziyosun ya :KK66:
Bendede ayni korse vardi onu tek basima saramiyirdum belime ya cok gicik bir korse aslinda :/
Tam karin germe derken endoskopik yontemle dimi yani kesi varmi ?
Sorunsuz surecin olsun canim

Evt cnm tam germe. Endeskopik dediği üst karın kaslarını robot dikiyor. Deriyi çok açması gerekmiyor ve kesi daha kısa oluyor. Alt karından epey bir deri çıkarmayı planlıyordu dr. Şuan korse var ve altında da bandajlar. Hiç bilmiyorum yani manzarayı. Daha 24 saat olmadı ama dünden kalkıp yürümüştüm. Bugün de yürüdüm. Giyindim, tarandım. Sadece yataktan kalkarken çok acıyor. Bu arada direnleri de çıkardı dr bu sabah

Evt cnm tam germe. Endeskopik dediği üst karın kaslarını robot dikiyor. Deriyi çok açması gerekmiyor ve kesi daha kısa oluyor. Alt karından epey bir deri çıkarmayı planlıyordu dr. Şuan korse var ve altında da bandajlar. Hiç bilmiyorum yani manzarayı. Daha 24 saat olmadı ama dünden kalkıp yürümüştüm. Bugün de yürüdüm. Giyindim, tarandım. Sadece yataktan kalkarken çok acıyor. Bu arada direnleri de çıkardı dr bu sabah
Oh cok sukur canim masallah sana direnlerden de kurtulmusun daha ne olsun oksurmek istedigin zaman cok yavas oksur canim dizlerini karnina dogru cek ellerinlz tut karnini yoksa cok agri oluyor .. Gobek deligini yeniden yapmadi o zaman yanlismi biliyorum ? Bu teknoloji ne iyimis ya
Bide lipoyu anlamadim iki cesit lipo mu yapti bir lipo yazmisin ve liposlim 2 yazmisin ne oluyor o ilk lipo klasik lipomu ? Slimlipo2 de lazer lipomu ?
Cok sordum kusura bakma merak ettim

Göbek deliğimi yeni yaptı. Tam germede öyle oluyor. Mini germede dokunulmaz deliğe. Slimlipo 2 cihazın yöntemin adı. Lipo işte bu yötemle yapıldı bana.

Geçmiş olsun canım.ne güzel direnlerde çıkmış.çok sevindim senin adına.keza diren insanın psikolojisini bozan bişey.sen çabucak kurtulmuşsun.endoskopik kas dikiminde yatay kesi izi mi daha kısa oluyor?

[QUOTE="uygulama, post: 45576028,
Canım haberlerini en yakından aldım çok güzel olduğuna eminim güle güle kullan.kök hücre sonucunu merakla bekliyorum.

Dikey kesinde yoktur senin inşallah :KK66:

X