Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

canımcım endo diye başlık var mesela sana örnek verim çoğu aynı dr ye oldu arkadaşlarım kimi hayko kimi travesti gibiydi ama çoğu mordu şiş idi bir iki dr nin yaptığı teknik kasları hırpalamadıkları için çok fazla ( bende olan arkadaşların deyimini yazıyorum endo olmadım ) morarma yok denecek kadar azdı... her dr nin tekniği verdiği ameliyat sonrası ilaç korse bile değişiyor.. A doktor B doktor demiyorum hasta ve dr tekniği bütün yazdım neyse ya olacaksınız yaşayacaksınız sürecinizi acele etmeyin :KK19:
Ben zaten sadece kas için dedim ve hatırı sayılır video izledim kaslar hep aynı dikiliyodu neyse bakalım gorucez benim bunyem nasıl tepki verecek :KK66:

Ben zaten sadece kas için dedim ve hatırı sayılır video izledim kaslar hep aynı dikiliyodu neyse bakalım gorucez benim bunyem nasıl tepki verecek :KK66:
valla herkes kendi sürecini yaşar beybi bu iki iki dört ben bu resim olayına da bakma karşıyım aynısı mı çıkacak yok herkesin farklı iyileşme şekli ama dr teknikleri de farklı kimi dr dren kullanmaz kimi drensiz asla der!!!! Senden umutluyum 6 ayda paso spor yapan sen

Yardımlaşma konusunda seninle aynı fikirdeyim fakat yorumuma farklı bir anlam yüklemişsin o halde ben konuyu biraz daha açayım bugüne kadar iyi yada kötü elimden geldiğince yardım isteyen ve isteyecek olan herkese yaşadıklarımı aktarmaya çalıştım çalışacağım sonuç itibari ile hepimizin bir doktor tercihi var ve hepside farklı farklı teknikler kullanıp değişik uygulamalar yapıyor kimisi silikon bant kullandırırken kimisi direk yara izi kremlerine geçiş yapıyor... Spor kısmıda tamamen doktorunun yönlendirmesine bağlı olarak gelişecek bir durum aynı doktora ameliyat olup ilk haftasında dimdik gezen arkadaşlarımda oldu hatta ve hatta sayfalarca süreç takip ettim onlardada herşey değişikti ve ben neredeyse 1 ay dik yürüyemedim. Gruplaşma yorumuna katılmıyorum dediğim gibi ben yaşadığımı aktarırım ama durum seninle örtüşmez bu benim elimde olan bırsey değil.
Tatlım bende belirtim zaten bant krem vs vs değişir diye zaten ama birçok kişi aynı ameliyatı oluyo ve tekrar ediyorum sadece spor için yani karın kasları için konuşuyorum herkesin farklı süreci olur yani bunun doktorla değil farklı bunyelerle alakası olur o yüzden ne kadar çok kişiden değişik sonuçlar duyarsak bu bize ışık oluyo ve bilgilenmis oluyoruz diyor konuyu kapatıyorum yaşayıp gorcem benim bunyem benim kaslarim ne cevap verecek :KK66:

valla herkes kendi sürecini yaşar beybi bu iki iki dört ben bu resim olayına da bakma karşıyım aynısı mı çıkacak yok herkesin farklı iyileşme şekli ama dr teknikleri de farklı kimi dr dren kullanmaz kimi drensiz asla der!!!! Senden umutluyum 6 ayda paso spor yapan sen
Inşallah gerçi 6 ay aradan sonra daha önce hiç spor yapmamış gibi oluyosun aynı şekilde zorlaniyorsun kasların ağrıyor hamliyorsun 1 ay bile ara versem heryerim agriyo :-)

Tatlım bende belirtim zaten bant krem vs vs değişir diye zaten ama birçok kişi aynı ameliyatı oluyo ve tekrar ediyorum sadece spor için yani karın kasları için konuşuyorum herkesin farklı süreci olur yani bunun doktorla değil farklı bunyelerle alakası olur o yüzden ne kadar çok kişiden değişik sonuçlar duyarsak bu bize ışık oluyo ve bilgilenmis oluyoruz diyor konuyu kapatıyorum yaşayıp gorcem benim bunyem benim kaslarim ne cevap verecek :KK66:
Doktoruna sormanı istememdeki sebepte teknik olarak çok farklı değil yani a doktor 2. Ayda Kürek çekin der b doktor sakın yapmayın henüz çok erken der... Ve ben daha öncede söyledim 4 ay çocuklarımı bu sebepten ötürü kucağıma alamadım doktorum müsade etmedi karın kaslarımı çalıştırmaya belki x doktor gerek duymayadabilirdi anlatabiliyormuyum

Doktoruna sormanı istememdeki sebepte teknik olarak çok farklı değil yani a doktor 2. Ayda Kürek çekin der b doktor sakın yapmayın henüz çok erken der... Ve ben daha öncede söyledim 4 ay çocuklarımı bu sebepten ötürü kucağıma alamadım doktorum müsade etmedi karın kaslarımı çalıştırmaya belki x doktor gerek duymayadabilirdi anlatabiliyormuyum

kız senin kalemin ne kuvvvetli katip olman lazım adliyeye :KK54: he işte bende bunu demeye çalıştım o kadar çok dr ye ameliyat olan arkadaşım varki hepsinde farklı gelişti süreç :KK19:anladım ben anladım rahat ol:KK58:

ya bide dr ye sor benim izim kulak deldirdik ya o kadar mink gerçi işinde çok iyi birine yaptırdım kıydım paraya :KK70: senin göbek deliğini yapacakmı yine onu anlamadım dr yoksa dikiş izini mi düzeltecek
Ya küçülsün biraz büyük kaldı :KK70:konuşmadım daha:KK70:

Anlıyorum tabi cnm ama sonuçta hepsi aynı kapıya çıkıyor sadece bir soruyla ne demek istediğimi anlarsın ben hangi doktora olursam olayım aynı zamanda spora baslamayacakmiyim? Mantıken doktorlar ne derse desin ne zaman derse desin hangi doktor olursa olsun benim kaslarim ne zaman müsade ederse o zaman baslayabilcem dimi? Yaani doktor 1 ay sonra başla dedi benim kaslarim müsade etmiyorsa yapamam dimi? Yani bu doktorla değil tamamen benim bunyemle alakalı Benim demek istediğim de bu işte neyse bunlar bir şekilde geçecek elbette 1 yıl 2 yıl neyse önemli olan kalpler kırılmasin :KK19:

X