Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Allahım bu internet Nasıl bişey. Kafam karıştı iyice. :KK53::KK53::KK53:

Sarı kantaron yağı
; özellikle yara ve yanık tedavisinde kullanılır, ancak güneş yanıklarından tutunda, romatizma tedavileri, yaraların mikrop kapmasını engellemesi ve benzeri gibi daha pek çok yerde de kullanılabilmektedir
Size sadece şunu söyleyebilirim evet teknoloji ilerledi ve merak ettiğimiz herşeyin cevabını orada arıyor olduk iyi yanlarıda var kötü yanlarıda örneğin karın germe yazıyorsunuz hep kötü yorumlar ve resimlerle karşı karşıya kalıyorsunuz yani kimse iyi birşey yazmıyor işte bu yüzden güvendiğiniz bir noktaya gidip Ürünü satan yada bu işin piri olmuş kişilere danışın derim. Sevgiler

Allahım bu internet Nasıl bişey. Kafam karıştı iyice. :KK53::KK53::KK53:

Sarı kantaron yağı
; özellikle yara ve yanık tedavisinde kullanılır, ancak güneş yanıklarından tutunda, romatizma tedavileri, yaraların mikrop kapmasını engellemesi ve benzeri gibi daha pek çok yerde de kullanılabilmektedir
Şöyle söyleyim canım.ailemden bu yağı bizzat yapanlar var.yani satış amaçlı değil kendi evlerimiz için.bitkisini yetiştiriyor hakiki zeytinyağı içine koyup belli süre belli şartlar altında bekletiyorlar, tam olarak nasıl hazırladıklarını bilmiyorum ama hepimizin evinde bulunur.ben hep kırmızısını bildim belki büyüklerim sarısını da biliyordur.
Fayda olarak en belirgin faydası yanık giderici olmasıdır.biz çocuklarımıza hiç pişik kremi sürmedik mesela.her alt açmada pamukla bunu süreriz.hem engellerdi hemde eğer pişik olmuş bi yere sürersen sabaha iyi olur.yada yaktın bir yerini mesela.ama ameliyat yarası için burada duydum.mantık yeni deri oluşumunu destekliyor şeklinde herhalde.kırmızısının bu etkisini bizzat biliyorum.

mercimekceku mercimekceku canm maşallah gençkız gibi olmuşsun hayatım ben biraz Kilo aldım ama biraz yeme hızını kestim diete başladım canikom biraz düzeltip öyle yeni fotolar koyacağm çok öpüyorum :-)

Canım dikkat et yediklerine bende öyle yapıyorum hamurişi ve tatlıdan uzak durmaya çalışıyorum. Kilolarını verince çok daha iyi olur sonucun canın her yemek istediğinde ameliyat öncesini hatırla iştahın kapanıyo o zaman :KK70: .. Güzel yorumun için de çok teşekkür ederim arkadaşım :KK66:

arzum77 arzum77 cnm saracoglunun sitesinde tek kantaron var sarı mi kırmızı mi tek olunca hangisi bilemedim
Tatlım ben sitesinden bilgi aldım. Mağazasına gidincede bizzat sordum. Ameliyat olduğumu,kesi izi için kullanacağımı söyledim bunu verdi :KK66:
http://www.profsaracoglu.com/U136,16,kantaron-yagi-aromatik-yaglar-profsaracoglu.htm
Orjinal sitesi bu. Mağaza bilgileri adresleride var. Hasan beyede sordum Saraçoğlu ndan aldım dedim,ok güvenilir yer Dedi.

Üüü
Canım dikkat et yediklerine bende öyle yapıyorum hamurişi ve tatlıdan uzak durmaya çalışıyorum. Kilolarını verince çok daha iyi olur sonucun canın her yemek istediğinde ameliyat öncesini hatırla iştahın kapanıyo o zaman :KK70: .. Güzel yorumun için de çok teşekkür ederim arkadaşım :KK66:
Ben de görebilirmiyim

zuzu53 zuzu53 kas ağrıları ne durumda canim
Spor yaparken ağrıyor diyordun en son
Ben başladım ama fazla tekrar yapamıyorum ağrıyor
Ne kadar sonra tamamen eskiye dönerim acaba
Merhaba, tam anlamıyla kas ağrılarımın geçtiğini söyleyemem tabiki eskisi kadar değil fakat hala hissediyorum örneğin abdominal Bölgeye Yönelik zorlamalar olduğunda çok daha yoğun oluyor

Merhaba, tam anlamıyla kas ağrılarımın geçtiğini söyleyemem tabiki eskisi kadar değil fakat hala hissediyorum örneğin abdominal Bölgeye Yönelik zorlamalar olduğunda çok daha yoğun oluyor
Tam anlamıyla acaba ne zaman spor yapılabilir hani eskisi gibi yoğun ağırlıklı idmanlardan bahsediyorum ne zaman bu kas ağrıları geçiyor bir bilgin var mı

Tam anlamıyla acaba ne zaman spor yapılabilir hani eskisi gibi yoğun ağırlıklı idmanlardan bahsediyorum ne zaman bu kas ağrıları geçiyor bir bilgin var mı
Tatlım buda Sürecin bir parçası kaslarının gevşemesi kişisel bir durum örneğin bir önceki yazımdada Bahsettiğim gibi ben hala kas ağrılarımı hissediyorum doktorum 4. Aydan sonra kontrollü bir şekilde spor yapmama izin verdi hatta bu konuyu 5. Ay kontrolümdede konuştuk vücudum henüz ağır çalışma temposuna hazır değil zaten doktorumda kendini dinle ve zorlama dedi, son olarak şunu söyleyeceğim bu konuda sana en iyi doktorun ve ona daha önce ameliyat olan arkadaşlar yardımcı olabilir

Ben ocak 15 de ameliyat oldum sizler ne zaman oldunuz acaba? Bir de şu foto koyma işini halletsem muhteşem olacak

Ben ocak 15 de ameliyat oldum sizler ne zaman oldunuz acaba? Bir de şu foto koyma işini halletsem muhteşem olacak
bende 22 ocakta olmuştum. Göbeğin özellikle alt kısmında sanki sert bi sarkıklık var gibi siş innecek diye umut ediyorum zor görünsedr karnımda hala çok acıyor lipo yapılan yerlerde acıyorsanki öncekinden daha çok acıyor sizin karnınız şimdi dümdüz mü ve acı durumunuz ne yanlış hatırlamıyorsam miniyi beğenmeyip tam olmuştunuz.fark şimdiden fark ediliyomu

bende 22 ocakta olmuştum. Göbeğin özellikle alt kısmında sanki sert bi sarkıklık var gibi siş innecek diye umut ediyorum zor görünsedr karnımda hala çok acıyor lipo yapılan yerlerde acıyorsanki öncekinden daha çok acıyor sizin karnınız şimdi dümdüz mü ve acı durumunuz ne yanlış hatırlamıyorsam miniyi beğenmeyip tam olmuştunuz.fark şimdiden fark ediliyomu

X