Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Tatlım buda Sürecin bir parçası kaslarının gevşemesi kişisel bir durum örneğin bir önceki yazımdada Bahsettiğim gibi ben hala kas ağrılarımı hissediyorum doktorum 4. Aydan sonra kontrollü bir şekilde spor yapmama izin verdi hatta bu konuyu 5. Ay kontrolümdede konuştuk vücudum henüz ağır çalışma temposuna hazır değil zaten doktorumda kendini dinle ve zorlama dedi, son olarak şunu söyleyeceğim bu konuda sana en iyi doktorun ve ona daha önce ameliyat olan arkadaşlar yardımcı olabilir
Tatlım tabiki doktora da sorcam herkes gibi ama sorana kadar yaşayan kişilerden bilgi edinmek daha doğru zaten bu platform da bu yüzden var operasyon geçirenlerin geçireceklerin bilgi alış verişi için değil mi? Ayrıca da doktorla da ilgiside olduğunu düşünmüyorum kaslar aynı şekilde dikiliyo herhangi bir yöntem farklılığı değişik bir durum vs yok! hani ilaç krem bant dikiş vs doktorun tercihine göre değişir de spor yapamama kaslarin rahatlamasi vs kişiyle alakalı sonuçta. Doktoruna ameliyat olan arkadaşlar yardımcı olsun derken senin doktorun benim doktorum diye gruplaşma mi yapıyoruz anlayamadim

Tatlım tabiki doktora da sorcam herkes gibi ama sorana kadar yaşayan kişilerden bilgi edinmek daha doğru zaten bu platform da bu yüzden var operasyon geçirenlerin geçireceklerin bilgi alış verişi için değil mi? Ayrıca da doktorla da ilgiside olduğunu düşünmüyorum kaslar aynı şekilde dikiliyo herhangi bir yöntem farklılığı değişik bir durum vs yok! hani ilaç krem bant dikiş vs doktorun tercihine göre değişir de spor yapamama kaslarin rahatlamasi vs kişiyle alakalı sonuçta. Doktoruna ameliyat olan arkadaşlar yardımcı olsun derken senin doktorun benim doktorum diye gruplaşma mi yapıyoruz anlayamadim
Canim ben gecen karin kaslarimi calistirdigimda agri oldu ve artik karin kaslarimi calistirmaktan korkuyorum cok yavas sekilde yapiyorum yani 5 ay oldu ne zaman agri gidecek bilmiyorum ..

Dr dan dr'a fark yoktur kaslar ayni sekilde dikilir sadece dedigin gibi kesi sekli dikis krem ilac farkli olabilir .. Bazen ekstradan fitik olursa daha farklida olabilir
Bende son cumleyi hos bulmadim dogrusu senin dr benim dr ayirimi olmus gibi :KK12:

Canımcım bu konuya bende kendi elimin döndüğün ce cevap yazım her dr nin tekniği farklı kiminde 6 ay eğik gezen oldu aynı dr ye olup kimi 3 ayda spora başladı (bünye ile alakalı ) kimi de 1 sene sonra bile ağır cardiyo da zorlandı kramp girdi karnına ; senin şöyle bir avantajın var spor yapan birisin erken ayaklanırsın ve yaparsın gibimi geliyor tabi çok ağır sporu yapamazsın hemen iç dikişler için dr izin vermez

Canımcım bu konuya bende kendi elimin döndüğün ce cevap yazım her dr nin tekniği farklı kiminde 6 ay eğik gezen oldu aynı dr ye olup kimi 3 ayda spora başladı (bünye ile alakalı ) kimi de 1 sene sonra bile ağır cardiyo da zorlandı kramp girdi karnına ; senin şöyle bir avantajın var spor yapan birisin erken ayaklanırsın ve yaparsın gibimi geliyor tabi çok ağır sporu yapamazsın hemen iç dikişler için dr izin vermez
Jelocum doğru söylüyorsun kaslar bunyeyle alakalı bende aynısını dedim zaten aslında herşey bunyeyle alakalı doktorla ne ilgisi var kasların A doktor yapınca 1 ayda B doktor yapınca 5 ayda iyileşiyor gibi bir durumun söz konusu olduğunu düşünmüyorum benim kasımı hangi doktor dikerse diksin sonuçta ben ne zaman iyilesirsem o yani doktorla veya ona ameliyat olanla kasların spora hazır duruma gelmesinin alakası olmasa gerek :KK66:

Jelocum doğru söylüyorsun kaslar bunyeyle alakalı bende aynısını dedim zaten aslında herşey bunyeyle alakalı doktorla ne ilgisi var kasların A doktor yapınca 1 ayda B doktor yapınca 5 ayda iyileşiyor gibi bir durumun söz konusu olduğunu düşünmüyorum benim kasımı hangi doktor dikerse diksin sonuçta ben ne zaman iyilesirsem o yani doktorla veya ona ameliyat olanla kasların spora hazır duruma gelmesinin alakası olmasa gerek :KK66:

canımcım endo diye başlık var mesela sana örnek verim çoğu aynı dr ye oldu arkadaşlarım kimi hayko kimi travesti gibiydi ama çoğu mordu şiş idi bir iki dr nin yaptığı teknik kasları hırpalamadıkları için çok fazla ( bende olan arkadaşların deyimini yazıyorum endo olmadım ) morarma yok denecek kadar azdı... her dr nin tekniği verdiği ameliyat sonrası ilaç korse bile değişiyor.. A doktor B doktor demiyorum hasta ve dr tekniği bütün yazdım neyse ya olacaksınız yaşayacaksınız sürecinizi acele etmeyin :KK19:

Yardımlaşma konusunda seninle aynı fikirdeyim fakat yorumuma farklı bir anlam yüklemişsin o halde ben konuyu biraz daha açayım bugüne kadar iyi yada kötü elimden geldiğince yardım isteyen ve isteyecek olan herkese yaşadıklarımı aktarmaya çalıştım çalışacağım sonuç itibari ile hepimizin bir doktor tercihi var ve hepside farklı farklı teknikler kullanıp değişik uygulamalar yapıyor kimisi silikon bant kullandırırken kimisi direk yara izi kremlerine geçiş yapıyor... Spor kısmıda tamamen doktorunun yönlendirmesine bağlı olarak gelişecek bir durum aynı doktora ameliyat olup ilk haftasında dimdik gezen arkadaşlarımda oldu hatta ve hatta sayfalarca süreç takip ettim onlardada herşey değişikti ve ben neredeyse 1 ay dik yürüyemedim. Gruplaşma yorumuna katılmıyorum dediğim gibi ben yaşadığımı aktarırım ama durum seninle örtüşmez bu benim elimde olan bırsey değil.

X