Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

@elmaliiisekerr bacım frekansımız tutmadı bi türlü neden beni izlemiyon şeker önceki halini gördüm de mutlu göbiş halini neden esirgiyon bacım şu aml günü bekleyen kardeşinden
hayatım öyle bişey yok esirgemek gibi ben herkesi izlemeye aldım hemen hemen yani herkes gördü tanıdığımı tanımadığımı izledim kasti bişey mümkğn diil canm ama herkes gördüü için eskileri kaldırıp biraz zaman geçtiktwn sonra yeni resim eklerim diye düşündüm yani şuan albümde fotolarım yok canm kaldırdım ama istersen özelden sana atarım cnm :KK66:

Sonunda ekledim foto. Pek güzel çekememişim ama :KK12:.
Sonunda ekledim foto. Pek güzel çekememişim ama :KK12:.
Cok güzel olmuş masallah. Bacaklar da cıkmış aradan oohhh. Gercekten fark hemen belli ediyor kendini. Sen bu hizla bi de spora başlar sağlikli da beslenirsin şimdi. 5 kilo daha verdim diye yazmani bekleyecem canim.

Teşekkür ederim güzel hatun senin kadar olsun başka birşey istemem :KK66: sende bana çok destek oldun valla sonsuz teşekkürler :KK19::KK37:

benden çok daha iyi olursun hem yaşın genç hem de vücut benden çok iyi :KK19:

berattiyi aradım ikide resim yahu :KK8:yok hiç sorun değil bende Dr..üye ayrımı hiç olmadı destek isteyene oluruz :KK25:
daha çok var zaman keyfini çıkar şimdi

Cok güzel olmuş masallah. Bacaklar da cıkmış aradan oohhh. Gercekten fark hemen belli ediyor kendini. Sen bu hizla bi de spora başlar sağlikli da beslenirsin şimdi. 5 kilo daha verdim diye yazmani bekleyecem canim.

Ayy allah söyletiyor valla. Haftaya başlıyorum yürüyüşe (benim sporum anca bu olur)
Bide gerçekten istesemde yiyemiyorum midemide mi küçülttü bu Dr acaba :p
Güzel sözleriniz içinde çok tşkler. :KK74:

benden çok daha iyi olursun hem yaşın genç hem de vücut benden çok iyi :KK19:

berattiyi aradım ikide resim yahu :KK8:yok hiç sorun değil bende Dr..üye ayrımı hiç olmadı destek isteyene oluruz :KK25:
daha çok var zaman keyfini çıkar şimdi
Sağol cnm yardımların için inşallah herşey dediğin gibi olur :KK66:

X