Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Cunku germe olan lipo da oluyor. En saglikli iyilesme donemi bilgileri bura(ydi)...
Bence sadece lipo ve germe+ lipo farkli iyilesme donemi oluyor.. Germede bazen lipoda yapilmiyor.. Odem daha fazla oluyor ama sadece lipo yapan odemleri daha az ve daha kisa surede yok oluyor .
Bence lipo konularini oku canim orda daha cok bilgi edinirsin arada da buraya gel tabi
Nerelerine lipo dusunuyorsun ?

Sadece gobek, duruma gore belki ic bacak.
Lipo konularini okumaya tahammul edemiyorum her mesaj "dr kim, fiyat ne.." kimse iyilesme donemini sormuyor. Ameliyatini yaptiran forumdan kaciyor, artik yazmiyor.
En kapsamli bolum burasi benim icin.
:)

Sadece gobek, duruma gore belki ic bacak.
Lipo konularini okumaya tahammul edemiyorum her mesaj "dr kim, fiyat ne.." kimse iyilesme donemini sormuyor. Ameliyatini yaptiran forumdan kaciyor, artik yazmiyor.
En kapsamli bolum burasi benim icin.
:)
O konuda haklisin aslinda malesef burasi gibi aktif degil o bolum dogru durut foto paylasan da yok ama simdi sen germe sonucuna gore de dr secemezsin ki farkli islem bunlar yani

erful canim iyimisin ? Merak ettim seni aklima benim ameliatim geldi meme diklestirme 7 saat ameliyathanede kaldim sonra bir usume geldi inan yataktan dusecek kadar titriyordum
Insallah sen cok usumemisindir canim

erful canim iyimisin ? Merak ettim seni aklima benim ameliatim geldi meme diklestirme 7 saat ameliyathanede kaldim sonra bir usume geldi inan yataktan dusecek kadar titriyordum
Insallah sen cok usumemisindir canim
Canım günaydın allaha şükür iyiyim
Dün öğleden sonra 4 gibi aldılar beni geç çıktım, aynen nadıl bir titreme eşim korktu, gece yürüyemedim çok başım döndü ama çok güzel uyudum. Fakat göğsümün ortası çok ağrıyor dayak yemiş gibi, kollarımı oynatamıyorum
Çok güzel bir meme yapmış, taş gibi duruyor eşim bayıldı, büyükde olmamış, bu gece de kalacağım burada VIP bakım yapıyorlar valla, yarın eve çıkış inşallah, bunuda atlattım çok şükür,
Merak eden herkese selam olsun iyiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…