Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Koyunca haber vereyim. Bi kere koydum aml. Öncesini. Albümlerde çıktı. Ayarlarını yapamadım herhalde. Yarın uğraşıcam.
İlk bende ayarlayamadim zannedip silmiştimde. Orayida herkese açik degilse kimse göremiyormuş. İzlediklerime ayarladiysan sadece onlar ve kendin görüyormuşsun

İlk bende ayarlayamadim zannedip silmiştimde. Orayida herkese açik degilse kimse göremiyormuş. İzlediklerime ayarladiysan sadece onlar ve kendin görüyormuşsun
Ben de dün ilk kez albüm koydum.genel albümler akışında görünüyor olması hoşuma gitmedi.takip ettiklerim diye ayarlamıştım.ama bu akışı sadece biz ve izlediklerimiz görüyorsa iyi.

Ben de dün ilk kez albüm koydum.genel albümler akışında görünüyor olması hoşuma gitmedi.takip ettiklerim diye ayarlamıştım.ama bu akışı sadece biz ve izlediklerimiz görüyorsa iyi.
Zaten oyle sadece izlediklerin goruyor canim merak etme

Arkadaşlar bişey sorucam. Dr. um haftaya lpg ve lenf drenaja başla dedi. Buradaki güzellik merkezinde lpg yerine AWT diye bir sistem önerdiler. Daha iyi diyorlar. Awt yaptıran var mı lipodan sonra.
Onu niye önerdi. Banada cilt iyice gerginleşsin istiyorsan kavitasyon falan gibi işlemler yaptirabilirsin demiştide. Ama sadece %10-15 fayda alabilirsin dedi

Onu niye önerdi. Banada cilt iyice gerginleşsin istiyorsan kavitasyon falan gibi işlemler yaptirabilirsin demiştide. Ama sadece %10-15 fayda alabilirsin dedi

Lipodan sonra oluşabilecek olan çökme ve dalgalanmaları önlemek için önerdi. Ödem içinde lenf drenaj.

Ben de bi verip bi aliyorum:)) Bi dönem düşük kalorili yemek getirtip verdim ama ondan da bayıp pes ettim:) en son 2 hafta önce kilo almamak ve insan gibi yemek için hipnoz yaptırdım:) sonrası iyi gidiyordu 2 gündür yine bi coştum.İnsan sürekli yediğinden vicdan azabı duyup yemeye devam eder mi be yaw Alyanak bu halde görmesin beni mesleği bırakır:))

Yap sen mücverleri sonra rafinerayı ertele hipnozuna kurban yavriiiiiiii

Kavitasyona gittim bir ara, gordum ki seanslar sirasinda ise yariyor. Bitince hersey eskiye donuyor, kalici degil. Tipki sabah yuze surulen fondotenin aksam cikarilmasi gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…