Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

inşallah dediğin gibi olsun insana hiç geçmicekmiş gibi geliyo
Evet işte bu çok korkutuyor. Sanki artik hep böyle yaşayacakmişim,hiç geçmeyecek gibi. Sezeryanda bu kadar zor olmuyordu ya. Bir hafta sonra geçer mi diyorsunuz yani kizlar. Ben çok korktum bundan durup durup ağliyorum ya

2 ikinci biraz dha zorluyor insanı 3 üncü gün daha iyi olursun tabi bnm gibi şişmezsen
@elmaliiisekerr sen iyimisin. Sişliği nasil hallettin. 2.gündeyim ben. Evime gitmek istiyorum.iyileşmek istiyorum. Karnim umrumda bile değil.çok pişman oldum. Çocuklarimi özledim. Karnim iğne gibi batiyor geriliyor. Dikiş yerinde ağri hissetmiyorum

gecmis olsun size bende uc ay once ust goz kapagi oldum ve karin germe oldum isterseniz benim reqimlerime bakabilirsiniz

kızlar bana cevap verin ben şişti acil cevap verin karnım çok şişti ne yapıyım geziyom mi ne yaparsam bu şişlik iner
canim korkma fazla gezme oda odem yapar bol su yesil cay ananas tuket maydanoz ... Iyi gelecek

otururken drum hamileymia gibi otur diyordu bana canim..

canim gececek hepsi iki gune biseyin kalmaz merak etme oyle kalmiyacaksin aglama guzelim

vallahi al bendende okadar nasıl oturum nasıl yatıym diye şaşırdım kaldım ağrım yok iç kaslar acıyı hareket edemiyorum

üzülme cnn bnde şuan senn yaşadıklarını yaşıyorum bn nefes bile alırken kasların engel oluyo okadar yani ama yapacak bişey yok sabır allah acil şifalar versin rabbim hepimize şişkinlik hala var su içiyorum ayy bilmiyom yaa allahım pişman etmesin inşallah

K kakulem çok çok geçmiş olsun.ben henüz karın germe ameliyatı olmadım fakat farklı ameliyatlar geçirdim.sanırım sen kendini ameliyata psikolojik olarak hazırlamamışsın.bu yaşadıkların ameliyat sonrası sendromlar.lütfen kendini çok fazla üzüpte psikolojini bozma.emin ol bu acıların sıkıntıların hepsi geçicek biraz sabır.sonrasını düşün dümdüz bir karın istediğin gibi kıyafetler.....inanki acı çekmeden hiç bişey olmuyor...kendi kendini motive etki sürecin daha kolay geçsin :)))

Kızlar korkutöayın beni inşl iyi olursunuz kısa zamanda benim aml 1 şubat sigarayı bırakamadım hala sizde durumlar nasıl sigara kullanıp bu aml olan var mı??

Kızlar korkutöayın beni inşl iyi olursunuz kısa zamanda benim aml 1 şubat sigarayı bırakamadım hala sizde durumlar nasıl sigara kullanıp bu aml olan var mı??
Ben kotu bir hastayip sigara kullandim son gune kadar allaha sukur bir aksilik olmadi ama yinede azaltmaya calisin ve son gun icmesseniz de iyi ama o stresle daha fazla iciyoruz

ben varım bir coğuda siğara kullandı ama sana tavsiyem mümkün olduğunca azalt siğarayı günde 3 en fazla sonrası ameliytttan sonra en az 1,5 ay içme izlerin için nerde kime olacaksın doktorun da der mutlaka sigara olayını

sardunyam16 sen ideal hastasın valla kendini o kadar iyi hazırladın ki neler olacak biliyorsun brawo

ne güzel yazmışsın evet evet hepsi gececek sonu mutluluk bu işlemin motive şart hazır olmak şart

Teşekkür ederim canim. Moral olyorsunuz. Ama ne bilyim işte içimdeki şu kaygi durumunu atlatamadim

Çok teşekkürler. Ama kendimi çok yorgun hissediyorum. 2.günümdeyim. Uykum var gibi uyuyamiyorum. Sıkıldım.

daha çok erken bunları hepimiz yaşadık ben yavrumu 1 ay kuçaklayaamadım içim gitti kendimi suçladım ama geçti gitti şimdi tepişiyoruz iyiki yaptırmışım dediğim işlem ben mutlu evdekilerde benle mutlu:) az sabır geçecek

Ali mezdeği nişantaşı 15 gün önce bırak dedi tabii ama ben bırakamadım daha da sardım nikotin bandı kullanabilirsin dedi ama o da tutmadı

Tam dört ay ikizlerimi kucaklayamadım doktorum kesinlikle müsade etmedi moralim çok bozuluyordu kendimi suçluyor ve kızıyordum fakat bu Savaş'ın üstesinden geldik çok şükür biraz sabır fıstıklar moralinizi yüksek tutun, geçecek bu günlerde göbekleriniz şekillendikçe iyiki yaptırmışım deyip kendinizle gurur duyup yavrularınızı daha sıkı kucaklayacaksınız.

Teşekkür ederim canim. Moral olyorsunuz. Ama ne bilyim işte içimdeki şu kaygi durumunu atlatamadim
İnanki hepsi geçicek..olumsuz düşünürsen,başka olumsuzluklarıda çağırırsın..ben seni anlıyorum..iyi düşünki,düşüncelerinde vücuduna etki yapsın..ne güzel ameliyat olabilme şansını yakaladın..@Jelesec in dediği gibi bende kendimi çok iyi hazırlamıştım..ameliyat günümü dahi almıştım..bazı aksilikler yüzünden ertelendi..herşey nasip işte..onun için üzme kendini

Ali mezdeği nişantaşı 15 gün önce bırak dedi tabii ama ben bırakamadım daha da sardım nikotin bandı kullanabilirsin dedi ama o da tutmadı

sınır koy kendine yani bende içiciyim son 15,20 gün üç adet içtim tam bırakamamdım sonrası zaten yasak:) Ali beyin adını duydum forumdan bir arkadaşım botoxs da olmuştu kendine sağlıkla atlat inş

buna pozitf enerji diyoruz evrene iyi elektirik gönderme :))) olumlu düşünmek en doğrusu

ya sende iki tane birde hemde çok küçüklermiş daha zor tam anneye yapışık durumdalarken

iyiki evet iyiki diyoruz seni bugün görmek nasipmiş canlı süpersin öncene bakıp ve şimdiki haline bakıp

arkadaşlar bnm drenlerin takılı olduğu tüylü bölgenin üstü drenlerin takılı olduğu yerden hafif sızıntı yapmış sorun olurmu lütfen cvp verin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…