Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canım çok geçmiş olsun öncesi sonrası fotoğraf görebilirmiyim bu aml.düsünenlere çok faydası oluyor gözle görmek.rica etsem izlemeye alirmisin beni?

Arkadaslar herkese gecmis olsun diliyorum .benimde 2 ay oldu ameliyat olali ilk iki hafta sikintili bi surec.aml olanlarin resimlerini nasil gorebiliyoruz bilgisi olan varmi

Kizlar aml.çiktim. ilk 3 saat şiddetli ağrilarim oldu. Sonra ağri kesicilerle azaldi. Korse çok geriyor ağritiyor. Dr. Pansuman için açtiğinda daha rahattim. Allahim kaçgün daha sürer böyle
Cesaretinden dolayı tebrik ediyorum arkadaşım çok geçmiş olsun kaç cm kesik oluyor ıcerden kaslarda dikiliyor ağrı olması çok normal.ben aml olmadım ama cok araştırıyorum.
Fotoğraf görebilirmiyim benide izler misin rica etsem?

Sezeryan aml kadar bir saga bir sola ekleyin bende 2 cm kadarda dikey kesi var onuda niye yapti bilmiyorum

geçmiş olsun hoşgeldiniz, vucüt yapınızla alakalı bir durumdur mutlaka genelde çoğumuzda yok dikey iz farklı dr lerde olan arkadaşlarım da da çoğunluk yok ama olanda var dikey ize takılmayın en iyi iyileşen yer diye biliyorum umarım siiznde öyle olur

Sezeryan aml kadar bir saga bir sola ekleyin bende 2 cm kadarda dikey kesi var onuda niye yapti bilmiyorum
fotoğraf görebilmeniz için fotoğrafı olan kişinin sizi izlemeye alması gerekiyor. siz de foto koyarsanız beni de izlemeye alır mısınız acaba ?? ben daha olmadım ama harika ve aml. çok ihtiyacı olan göbişimin resmi var sadece. aml. olmayı isteyen ve sıra bekleyenlerdenim

Bir ay kadar tam dik duramadim bir aydan sonra sirt ustu yatmaya baslayinca tam dogruldum bu ameliyatin tek sikintisi bu bende agri hic olmadi sadece kaslar hala cok sert ve oturup kalkarken kasiyor

Slmlar
benimde karın germe, üst göz kapağı ve liposakşın ameliyatım var 6 şubatta . çok heyecanlıym. reesim koyan arkadaşlar varsa görmek isterim bütün gün internette araştırıp okuyup duruyorum..
Artık kafayı yiyeceğim....Günler geçmiyor..
Arkadaşım 1 ay önce liposakşın ve göğüs ameliyatı oldu.Çok rahattı iyileşme süreci . 4.gün yemeğe çıktık. hiç ameliyat olmuş gibi değildi ve şimdi baya bi fark var eski haliyle.. Bende ondan cesaret alarak karar verdim. Bakalım ne görücez.
Ameliyat olanlara çok geçmiş olsun ..

sayfanın üstünde kadınlar kulübü yazısının altındaki bölümden albümler sekmesini tıklayın. açılan yerde en sağda yeni albüm oluştur tıkla.albümün gizlilik ayarlarını yapmayı unutmayın. kimlerin görmesini istiyorsanız onları seçin. benim izlediklerim derseniz siz izin veriyorsunuz kimlerin göreceğine. ben denme amaçlı bir çiçek resmi koymuştum malum açık resimler herkesin göremesini istemeyiz

Canim şu sıkıntılı günlerimi atlatayim sonra.

kızlar bana cevap verin ben şişti acil cevap verin karnım çok şişti ne yapıyım geziyom mi ne yaparsam bu şişlik iner

Slm kizlar 2ocakta ameliyat oldum , mini ve tam arasi bisey yaptim dedi doktorum.lakin karnim yumusadi ve oturunca kirisikliklar oluyor doktorum ödem gecince duzelcek diyor ama bana hic öyle gelmiyor ya .fotu koydum sizce dusuncelerim dogrumuki yoksa beklemlimiyim bu karar icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…