Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Merhaba ben sizi izliyorum sizde beni izlermisiniz fotolar için ben 1 şubatta aml olacağım çok az kaldı

Gazını,tuvaletini yapabildin mi canim. Birazda dolaş istersen. Hastaneden çikmadiysan dr. Sor
bugün çıktım hast tuvalete çıktım gaz da çıkardım ama karın bölgemde şişme oldu sanki su topladı içi yürüyorum zaten sırt üstü yataktan eğik yürümekte sırtım çok ağrıyo bir arkadaşlar oturmamın sakıncası olurmu

Gazını,tuvaletini yapabildin mi canim. Birazda dolaş istersen. Hastaneden çikmadiysan dr. Sor
Kizlar nerdesiniz biraz moral verin bana. Sanki hiç iyileşemeyecekmişim gibi geliyor. Böyle iki büklüm güzellik mi olur. Şuan karnimi hiç merak bile etmiyorum. Kendimi kötü hissediyorum.

Kizlar nerdesiniz biraz moral verin bana. Sanki hiç iyileşemeyecekmişim gibi geliyor. Böyle iki büklüm güzellik mi olur. Şuan karnimi hiç merak bile etmiyorum. Kendimi kötü hissediyorum.
al bendende okadar bu nasıl güzellik allah yardımcımız olsun nasıl stres yapıyorum anlatamam ter boşalıyo başımdan aşağa

Canlarrr, sabır azıcık, 7. Gün gelsin bakın herşey yavaş yavaş değişecek, şişlik çok çok normal, içeride çalışıldı kaslar dikildi yağlar alındı daha ne olsun, bol su için evde dolanın tabiki, uzun oturun hatta yatar pozisyonda, biraz sıkıcı olsa da bu günlerinde tadını çıkartın, size hizmet edene şımarın biraz)
Hızla iyileşeceksiniz, ben 2 aylık ameliyatlıyım sanki karnımda su torbası taşıyor gibiyim hala sert, erken yumuşamayı beklemeyin, belki böylesi daha iyidir.
Bir de korsenize dikkat edin düzgün giyin , karnınız deriniz yağlarınız yeni hemen iz yapar herşey, sürekli aynı pozisyonda kalmayın mesela (oturmak gibi)

Gecmis olsun sirt ustumu yatiyorsunuz siz oturmanizda bi sakinca olmaz ama sirt ustu yatmamalisiz henuz
tam sırt üstü sayılmaz sırtımda bikaç yüksek yastık dizlerini altında da yastık oturur gibi yatıyorum kuyruk sokumum uyuştu ne zaman geçer normale dönerim acaba

çok teşekkür ederim canm

Hepsi geçecek, sonra evde yalnızken gidip gidip iç çamaşır deneyeceksin, yeni cicilerimi nasıl alsam diye hayal kuracaksın, ben böyle yapıyorum ne yapayım moral bulacağız ))
allahım inşallah o zaten yıllardır hep hayalim güzel çamaşır valla alacam iyleşeyim moral için sana çok teşekkür ederim canm

Çok teşekkürler. Ama kendimi çok yorgun hissediyorum. 2.günümdeyim. Uykum var gibi uyuyamiyorum. Sıkıldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…